Морські піхотинці уразили російську РСЗВ "Ураган" та гаубицю "Мста-Б" на Покровському напрямку. ВIДЕО
На Покровському напрямку бійці 37-ої окремої бригади морської піхоти уразили в укритті російську реактивну систему залпового вогню БМ-27 "Ураган".
Окупанти викопали для реактивної установки "Ураган" глибокий капонір, який перекрили дерев'яними колодами. Але після вдалої аеророзвідки морпіхи нанесли удар касетним боєприпасом, який накрив ціль і залишив ворожу РСЗВ у капонірі, інформує Цензор.НЕТ.
Також була знищена далекобійна причіпна гаубиця "Мста-Б" і велика кількість особового складу загарбників.