БМ-21 "Град" відпрацювали по живій силі і техніці окупантів на Донеччині. ВIДЕО
Бійці 155-ої окремої механізованої бригади імені Анни Київської на Донеччині відпрацювали по живій силі і техніці окупантів з РСЗВ БМ-21 "Град".
Відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі ОСУВ "Хортиця", інформує Цензор.НЕТ.