8103 відвідувача онлайн

БМ-21 "Град" відпрацювали по живій силі і техніці окупантів на Донеччині. ВIДЕО

Бійці 155-ої окремої механізованої бригади імені Анни Київської на Донеччині відпрацювали по живій силі і техніці окупантів з РСЗВ БМ-21 "Град".

Відповідне відео опубліковане у телеграм-каналі ОСУВ "Хортиця", інформує Цензор.НЕТ.

Завантаження...