6722 відвідувача онлайн

Вибух в іранському порту: кількість загиблих зросла до 65

Вибух в порту Ірану

Кількість загиблих внаслідок вибуху в найбільшому комерційному порту Шахід Раджаї в південному іранському місті Бандар-Аббас зросла до 65. 

Про це в понеділок, 28 квітня, повідомляє DW з посиланням на державні ЗМІ Ірану, інформує Цензор.НЕТ.

Від вибуху також постраждали понад 1200 людей, більшість з яких вже виписані з лікарень.

За інформацією іранської митної служби, пожежа спалахнула на складі хімікатів і небезпечних вантажів.

Влада Ірану пояснює інцидент "недбалістю". Міністр внутрішніх справ заявив на іранському державному телебаченні, що на місці вибуху були виявлені "недоліки", в тому числі в заходах безпеки. Підозрювані вже встановлені. Їх викликали до суду.

Вибух в порту Ірану 

Нагадаємо, що вибух в іранському порту пролунав зранку в суботу, 26 квітня. Сильна вибухова хвиля вибила вікна в радіусі кількох кілометрів. Місцеве видання Fars News повідомляє, що вибух було чутно за 26 кілометрів від епіцентру.

Топ коментарі
+14
Висловлюю свое щире ***** всім загиблим
показати весь коментар
29.04.2025 00:17 Відповісти
+4
Мені здається що в данному випадку Бібі та Ізраїль тут ні до чого! Просто рукожопість "палатєнцєголових"... але вважаю що в найближчому майбутньому Ізраїль (можливо з допомогою США, можливо самотужки) знову щось епічно їм анігілює...
показати весь коментар
29.04.2025 01:29 Відповісти
+3
В селітрочку хтось цигарку забичкував ,як у Бейруті свого часу.
показати весь коментар
29.04.2025 00:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Унаслідок вибуху в іранському порту Бандер-Аббас загинули щонайменше 70 людей і понад 1200 отримали поранення.
Влада послалася на збої в протоколі безпеки, оскільки рятувальні роботи та операції з розчищення контейнерів все ще тривають.

Іранська компанія інфраструктурного зв'язку заявила в понеділок, що велика кібератака на інфраструктуру країни була відбита через день після вибуху, не надавши більш детальної інформації.
показати весь коментар
29.04.2025 00:12 Відповісти
Покажчик стурбометра у додатку мого смартфона зафіксував 95 кіломеркелей.Була проаналізована тематична активність добової поведінкі, місць запиту пошукових сервисів та новинарень, пульс, зрачки, тиск крові.
показати весь коментар
29.04.2025 00:15 Відповісти
Висловлюю свое щире ***** всім загиблим
показати весь коментар
29.04.2025 00:17 Відповісти
В селітрочку хтось цигарку забичкував ,як у Бейруті свого часу.
показати весь коментар
29.04.2025 00:24 Відповісти
когда всех откопают наверное за пару сотен зайдет. А Беня им говорил, давайте мол жить дружно. Но нет, кацапы Ближнего Востока дружно не хотят.
показати весь коментар
29.04.2025 01:13 Відповісти
Мені здається що в данному випадку Бібі та Ізраїль тут ні до чого! Просто рукожопість "палатєнцєголових"... але вважаю що в найближчому майбутньому Ізраїль (можливо з допомогою США, можливо самотужки) знову щось епічно їм анігілює...
показати весь коментар
29.04.2025 01:29 Відповісти
Не копай іншому яму,сам можеш опинитися в ній.То як,допомогли кацапам?
показати весь коментар
29.04.2025 06:06 Відповісти
Моссад і Ізраїль мовчать, на відміну від конферанс'є буданова і малюка, які за любої нагоди роздають інтерв'ю!
показати весь коментар
29.04.2025 08:57 Відповісти
Недоумки і без США та Ізраїлю самі себе знищать! В добрий час...