9191 відвідувач онлайн

Жінку можуть відправляти до війська родичі, щоб чоловік залишався вдома з дітьми, - гендерна радниця ЗСУ Григор’єва

Жінки в ЗСУ

У деяких українських родинах родичі жінки можуть відправляти її служити в армію, щоб чоловік залишився вдома, аргументуючи тим, що його можуть "вбити на війні".

Про це заявила гендерна радниця ЗСУ Оксана Григор'єва в інтерв'ю NV, передає Цензор.НЕТ.

На її думку, кожна жінка має бути готовою за необхідності стати на захист країни. Проте обов’язкова мобілізація жінок сьогодні в Україні є політичним питанням, а "наше суспільство до цього не готове".

"Жінки йдуть в армію добровільно. Та я також знаю і про те, що у деяких родинах жінку можуть відправляти у військо її родичі, наприклад, свекруха, для того, щоб чоловік, мамин син, залишався вдома з дітьми. Аргументують це тим, що ти жінка, тебе ж не відправлять на штурм, а його можуть вбити на війні", - розповіла вона.

Григор'єва також розповіла про жінку, яка розлучилась з чоловіком після того, як він запропонував їй позбавити її батьківських прав на їхню спільну дитину, щоб він став опікуном і мав право на оформлення відстрочки.

"Я знаю, що існують чоловіки, які купують собі інвалідність, які укладають фіктивні шлюби з жінками з інвалідністю. Знаю, що є чоловіки, які три роки сидять у квартирі й не виходять, поки бідна, загнана жінка працює, щоб їх прогодувати. А зараз вийти для них — це тим більше проблема, адже вони вже у розшуку. Через це розпадаються сім'ї", - зазначила гендерна радниця ЗСУ.

"Я вважаю, що ми всі повинні готуватися захищати Батьківщину, і що кожен і кожна мають оволодіти тією чи іншою військовою спеціальністю, а також пройти навчання з надання домедичної допомоги. Загальновійськова підготовка має проводитися вже зараз, але — на добровільній основі", - додала вона. 

Топ коментарі
+38
Цікаво, а що на це скажуть феміністки, вони ж за рівні права, а отже по логіці і за рівну мобілізацію!? Тим що їх не мобілізують як чоловіків вони ж напевно сприймають за гендерну нерівність....
показати весь коментар
29.04.2025 18:33 Відповісти
+38
Кіт Поета імені Гончаренко-центру №1984 🇷🇼
@Cat_the_poet2
·
1 год
Чомусь коли Вася потрапляє в армію солдатом, він хоче обрать командира з досвідом, шоб знав як проводити операції, шоб людей беріг і дурачком добнутими не був.
А як той самий Вася президента обира, так - ємать дивись смішний довбограй, а давай пасмійомся, хаха шоб парашенка плакав
показати весь коментар
29.04.2025 18:36 Відповісти
+36
Це повний дурдом та цинізм від зелених корупціонерів.
Мільйони здорових хлопів з ТЦК, мєнтури, митниці, погранців з західного кордону, прокурори, чиновники, депутати, ітд...
Це мільйони здоровенних лбів, які відкупилися і на фронт ні ногою.
А от жінок на фронт хочуть, замісь себе.
Це вже дно корупційної влади.
показати весь коментар
29.04.2025 18:35 Відповісти

Завантаження...