10506 відвідувачів онлайн

Росіяни окупували Суху Балку, - DeepState

Росіяни окупували Суху Балку

Росіяни окупували Суху Балку поблизу Нью-Йорка та просунулись біля ще трьох населених пунктів на Донеччині.

Про це пишуть DeepState, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог окупував Суху Балку, а також просунувся біля Костянтинополя, Дачного та в Торецьку", - йдеться в повідомленні.

Росіяни просунулись біля Костянтинополя

Топ коментарі
+21
Він далеко не панацея,там інше,ми зараз все таки намаємося берегти людей,їм -просто пох... При Залужному люди йшли табунами,а використовували їх,як зараз кацапи,у піхоті точно,пройшов я Залужного, нікому не побажаю.
показати весь коментар
30.04.2025 01:18 Відповісти
+20
Це як результат бездарної військової стратегії Зеленського ,Сирського ,Умерова неукомплектованість бригад ,відсутність фортифікацій, планування і стратегії .
показати весь коментар
30.04.2025 06:32 Відповісти
+15
Але 90% коментаторів на цензорі хочуть продовження саме такої війни.І чомусь їхнє бажання співпадає з бажанням криворагульного лідора.
показати весь коментар
30.04.2025 06:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Залужного зовсім ізолювали від українців і військових
показати весь коментар
30.04.2025 01:02 Відповісти
Він далеко не панацея,там інше,ми зараз все таки намаємося берегти людей,їм -просто пох... При Залужному люди йшли табунами,а використовували їх,як зараз кацапи,у піхоті точно,пройшов я Залужного, нікому не побажаю.
показати весь коментар
30.04.2025 01:18 Відповісти
Скажи мені, де ти чудо воювало? Я підтверджую слова Бонда, що наприклад біля Роботино все так і відбувалося. Ми тупо підарів закидували м'ясом...
показати весь коментар
30.04.2025 07:46 Відповісти
Те саме було і під Ольгіно, вже тоді втрачали найкращих,у нашому баті одна рота з командиром попросту була знищена по тупості командування,з командиром роти,до речі.
показати весь коментар
30.04.2025 08:52 Відповісти
Правда,потім пішли "Хаймарси",кацапню випалювали нах...
показати весь коментар
30.04.2025 08:53 Відповісти
Правобережжя Херсонщини.
показати весь коментар
30.04.2025 08:55 Відповісти
Під Роботино? Операцією керували Зе і єлдак, а виконував їх розпорядження Сирський. Ів Курську область найкращих завів Сирський і затвердив все це Зе. Як би так не було при Залужному ми не втрачали таку кількість територій і людей.
показати весь коментар
01.05.2025 17:57 Відповісти
Ти я так розумію, зовсім не розумієш військову структуру. Залежний (Залужний) міг зупинити цю дебільну м'ясорубку, де ми ******** весь 10 корпус в безглуздих актаках на інженерні оборонні споруди підарів (реально надбудували дуже-дуже добре). Але ж цього не зробив, кандидатську захищав. Йому просто було ***** на простих українців, як і до речі єрмачку й всій опі. А зешмаркля приїжджала в Оріхово (казала що в Роботино) в підвалі фоткатися. Воно таке тупе й обїбашене наркотою, що земля нічого планувати й робити не може.
показати весь коментар
03.05.2025 16:58 Відповісти
Послухай веселу пісеньку та забудь вже за Залужного - https://www.youtube.com/watch?v=N7m5cr_OxEs&list=RDBl43Y-GQmVo&index=2
показати весь коментар
30.04.2025 04:21 Відповісти
показати весь коментар
30.04.2025 05:45 Відповісти
Ну я сподіваюсь ви розумієте, що це іпсо? Пісня ще так-сяк вписується в стандарти свободи слова. А відеоряд махрова роспропаганда.
показати весь коментар
30.04.2025 06:10 Відповісти
Чому ізолювали? Він посітйно викладає відео на ютубі, але щось малувато переглядів. Мені самому це дивно - якось він втратив актуальність та й не балабол, типу Арестовича. Хоча, думаю, на виборах, він з легкістю переможе Зеленського.
показати весь коментар
30.04.2025 10:47 Відповісти
Залужний у команді Зеленського, інакше вже був би на пенсії.
показати весь коментар
30.04.2025 21:24 Відповісти
Дуже багато піхоти можуть відмовлятися щось робити. Це не стосуєтьс ДШВ та елітних підрозділів Азов, 3 штурмова, 72 і інші механізовані. Але є відверто слабі підрозділи. Такі слабі місця і призводять до проривів. Так що не все так гарно і командирів також хватає поганих але заголом мотивація піхоти. 90 відсотків армії сидить в тилу, на нулі малувато залишається. кум сват брат- на нуль часто новеньких посилають в кого немає звязків. Якби не дрони то пиписьк давно б була. Славо богу є дрони. Тому кацапи відс***ть з часом
показати весь коментар
30.04.2025 02:02 Відповісти
кацапи за 500 метрів,криють всім чим можуть,а ти сидиш і чекаєш коли свої потім починають крити їх,відчуваєш себе як хробак на вудочці, тільки молишся Богові і все.
показати весь коментар
30.04.2025 03:04 Відповісти
Про Сумську область ще забули.
показати весь коментар
30.04.2025 05:29 Відповісти
Неначасі
показати весь коментар
30.04.2025 06:05 Відповісти
Але 90% коментаторів на цензорі хочуть продовження саме такої війни.І чомусь їхнє бажання співпадає з бажанням криворагульного лідора.
показати весь коментар
30.04.2025 06:13 Відповісти
Це як результат бездарної військової стратегії Зеленського ,Сирського ,Умерова неукомплектованість бригад ,відсутність фортифікацій, планування і стратегії .
показати весь коментар
30.04.2025 06:32 Відповісти
Ні, якби у січні 2022 року Верховний ввів військовий стан, або дав наказ вийти на рубежі і призвати резерв, то навряд чи ворог захопив за лічені години половину півдня України. А нас попереджали, а Лідер відводив війська, розміновував мінні поля та знищував ракетні програми вісім обіцяв шашлики. Чим мають наші відбиватися сто тисячами бракованих мін і яйцями по 17 гривень?
показати весь коментар
01.05.2025 18:02 Відповісти
Проблема головна в відсутності укріплень, авіації, ракет. А ви ідеалізуєте задуже Залужного, наступ на Роботино, де не було ніяких висновків зроблено з попереднього наступу на Херсон.

Там просто стерли найкраще озброєні підрозділи, причому якогось реального шансу пройти саме в цьому місці не було. Орки мали перевагу в артилерії та авіації, всюди щільні мінні поля.
Він потім писав в воїй статті що розвідка була погана і він не сподівався на мінні загородження, дивно як на мене орки півроку будували лінії оборони і не здійснили мінування, те саме з розвідкою, є розвідувальні пірозділи в кожній бригаді, є тактика розвідки боєм, аерозвідка.
Так само писав що думав що командири погані тому погано наступають, це також дивно чути, що він не володів взагалі реальною ситуацією на тому напрямку.
показати весь коментар
30.04.2025 08:12 Відповісти
Здача територій буде доти, поки НАТО повноцінно не вступить у війну. Бо з нами, повторюю для особливо обдарованих, воює країна, яка в 5 разів більша за населенням і в 28 за площею. Якій допомагають ще 3 найпотужніших у військовому плані країни.
показати весь коментар
30.04.2025 10:04 Відповісти
НАТО ні в яку війну вступати не збирається. І що далі?
показати весь коментар
30.04.2025 13:12 Відповісти
Далі? Те ж саме. Поки вже стане нікого бусифікувати...
показати весь коментар
30.04.2025 13:26 Відповісти
А перемир'я від трумпа? Як варіант?
показати весь коментар
30.04.2025 16:31 Відповісти
Забудь.
Воно потрібно тілтки Трампу. І те чисто формально для галочки.
показати весь коментар
30.04.2025 23:55 Відповісти
А якщо вийде? І трумп щасливий і війни не має. Ну спробувати ж треба.
показати весь коментар
01.05.2025 09:09 Відповісти
Так не від Трампа все залежить. 😁

Трамп може, якщо захоче, спробувати створити умови, за яких ***** НЕ ЗМОЖЕ продовжувати війну. І то набір інструментів дуже обмежений, як і бажання тиснути.

А поки Роіся може воювати пусті декларації бажань до сраки.
показати весь коментар
01.05.2025 09:53 Відповісти
Так може. Але ресурси у рашки теж не безкінечні. Закінчується дешевий і відносно дешевий людський ресурс. Проблема, що Україна ще швидше втрачає необхідний для ефективної оборони ресурс. Людей в першу чергу і матеріальні ресурси, які просто розкрадаються в космічних масштабах.
показати весь коментар
01.05.2025 16:36 Відповісти
квартет из бениного Оманского Нарика (четырежды уклониста), фсбэшника Елдака, ручного коррумпированного умерова и ватноголового сырского ведет Украину к " счастливому будущему" в малоПИД,,,росии....
показати весь коментар
30.04.2025 13:16 Відповісти
Ти можеш легко цьому завадити, відправившись на фрнт і загнавши кацапів аж за урал.
показати весь коментар
30.04.2025 13:27 Відповісти
в отличии от тебя Чепушило я там был, а ты животное проголосовало за Нарко Дегенерата и как 90 % зелеДрочеров ****...ся за бугор, так что не кукарекай сидя в Англии ...
показати весь коментар
30.04.2025 15:41 Відповісти
ни чего, жуй пудинг и не пиз...и!!!
показати весь коментар
30.04.2025 18:26 Відповісти
У Украины миллионая армия, оружие и тд. Как так россия каждый день выигрывает войну и забирает территории навсегда с людьми. Надо же такое у нас командование
показати весь коментар
01.05.2025 01:18 Відповісти
https://moto-plac.pl Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne
показати весь коментар
01.05.2025 09:23 Відповісти
На жаль, за підсумками, що більше ми воюємо, то більше втрачаємо територій.
показати весь коментар
02.05.2025 13:47 Відповісти