11231 відвідувач онлайн

Глава МЗС Люксембургу Беттель про триденне "перемир’я Путіна": Вони хочуть мир під час шоу, після всього, що накоїли

Беттель про перемир’є Путіна на 9 травня

Міністр закордонних справ Люксембургу Ксавʼє Беттель розкритикував триденне припинення вогню, оголошене російським диктатором Володимиром Путіним з нагоди 9 травня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це Беттель заявив на брифінгу з главою МЗС України Андрієм Сибігою.

"Чи корисне припинення вогню для шоу? Адже вони хочуть більше безпеки на Красній площі. Після всього, що вони накоїли, вони хочуть мир на час шоу, так би мовити. Мир і припинення вогню - це не частина шоу і це не лише на три дні!" - сказав він.

Беттель зауважив, що Україна і її партнери бачили, як часто росіяни порушували попереднє Великоднє припинення вогню.

"Зараз нам треба припинення вогню, а не перерва, яка вкладається у ваш порядок денний", - закликав міністр.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін оголосив так зване "перемир'я" на дні святкування 80-ї річниці Перемоги.

Топ коментарі
+10
Точніше не скажеш.
+ потім наші ще на фронті вигрібають, бо кацапи підтягуються на передок
показати весь коментар
01.05.2025 07:18 Відповісти
+8
«The Show Must Go On» ... Зассыт Зеля по Мацквабаду в разгар шабаша пи-нуть. Хотя цель более чем легитимная. И всякие фицы думать будут, перед тем как ордовию ездить
показати весь коментар
01.05.2025 07:22 Відповісти
+7
Приятно читать слова умного человека, есть же в Европе люди понимающие ситуацию, как она

есть, побольше бы таких.
показати весь коментар
01.05.2025 07:47 Відповісти

Завантаження...