9256 відвідувачів онлайн

Існує "дуже велика прірва" між вимогами України та Росії щодо мирної угоди США, - Венс

Віцепрезидент США Джей Ді Венс

Між позиціями України та Росії залишається "дуже велика прірва", попри взаємні заяви про готовність укласти мирну угоду. Адміністрація Дональда Трампа спробує подолати її упродовж наступних 100 днів. 

Про це віцепрезидент Джей Ді Венс розповів в інтерв'ю Fox News на 101-й день перебування Дональда Трампа на посаді, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, США вже зробили "перший крок" до врегулювання війни РФ проти України – досягнення мирної пропозиції від кожної зі сторін.

"І це справді відбулося. Українці сказали: "Це те, чого ми хочемо". Росіяни сказали: "Це те, чого ми хочемо". А тепер завдання дипломатії полягає в тому, щоб спробувати певним чином зблизити ці дві сторони. Тому що існує дуже велика прірва між тим, чого хочуть росіяни, і тим, чого хочуть українці", - зазначив він.

Венс наголосив, що адміністрація Трампа намагається зупинити війну.

"Він хотів би довести російсько-український конфлікт до довгострокового вирішення, де не буде 5000 людей, які гинуть щотижня з обох сторін цього конфлікту", - сказав він.

Американський віцепрезидент розповів, що відбуватиметься далі.

"Отже, у нас є перший крок. Ми висунули та опублікували мирну пропозицію, і ми будемо дуже наполегливо працювати впродовж наступних 100 днів, щоб спробувати зблизити ці сторони", - зауважив він.

Топ коментарі
+12
А Венс вообще черная дыра в логике и в здравом смысле.
показати весь коментар
01.05.2025 15:13 Відповісти
+11
О, ещё 100 дней
показати весь коментар
01.05.2025 15:15 Відповісти
+7
До того часу поки Венс та інші MAGAвці будут ставити знак рівно між агресором та тим хто захищається від агресії ці білодомівці не будуть розуміти що ця "прірва" є природньою і що вимоги України є справедливими, а Московії (т.з. "роССії") є нічим не обгрунтованими та злочинними!!!
показати весь коментар
01.05.2025 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Венс вообще черная дыра в логике и в здравом смысле.
показати весь коментар
01.05.2025 15:13 Відповісти
" Існує "дуже велика прірва" між вимогами України та Росії щодо мирної угоди..." Слава яйцям!!! Настало прозріння у пана Венса!!!
показати весь коментар
01.05.2025 15:34 Відповісти
Воно так і не зрозуміло, що війна носить світоглядний характер.
показати весь коментар
01.05.2025 16:15 Відповісти
Венс вообще черная дыра,или днищное дно.
показати весь коментар
01.05.2025 15:39 Відповісти
Не чекаю добрих новин від рудого дегенерата і його команди дегенератів!
показати весь коментар
01.05.2025 15:43 Відповісти
Поверніть ядерну зброю, яку віджали з кацапами в 90-х і забили на виконання угоди і прірва скоротиться миттєво.
показати весь коментар
01.05.2025 15:14 Відповісти
Україна вкористає ядерну зброю проти РФ? Що тоді залишиться після удару у відповідь від України?
показати весь коментар
01.05.2025 15:29 Відповісти
Не правильно ставите питання. Чи наважиться кацапня продовжувати війну, якщо в нас буде ядерна зброя? А так виходить що американці - це ті ж самі кацапи тільки на стероїдах (чи на фентанілі), договір з якими не вартий паперу на якому підписаний.
показати весь коментар
01.05.2025 15:40 Відповісти
Зважиться. Тому що знатиме - Україна її не буде застосовувати. Це як у взаємовідносинах Індії та Пакістану. І там, і там ядерна зброя є. Але конфлікт триває вже багато років з різною інтенсивністю.
показати весь коментар
02.05.2025 10:26 Відповісти
Те що i вiд росii,сусiдство зробить свою справу.
показати весь коментар
01.05.2025 15:40 Відповісти
пшик
показати весь коментар
01.05.2025 15:48 Відповісти
Амеры ничего не отжали, всю зброю Кучма отдал кацапам и подавляющее большинство украинцев его в этом поддерживало
показати весь коментар
01.05.2025 15:36 Відповісти
У амерів ще були й обовʼязки згідно з тим гнилим меморандумом в разі нападу на Україну.
показати весь коментар
01.05.2025 15:41 Відповісти
тут не про повернення ядерної зброї потрібно вести мову. мову потрібно вести про те, раз ви відібрали в України ядерну зброю, тому тоді візьміть Україну під ядерну парасольку НАТО як заміну від того, що Україна відмовилась від ядерної зброї.
показати весь коментар
01.05.2025 16:18 Відповісти
Вимагаємо ядерну зброю, а сходимось на «ядерній парасольці».
показати весь коментар
01.05.2025 16:28 Відповісти
як варіант. це мистецтво торгів.
показати весь коментар
01.05.2025 16:50 Відповісти
О, ещё 100 дней
показати весь коментар
01.05.2025 15:15 Відповісти
Існує велика прірва між венсом та здоровим глуздом і їі не подолати!
показати весь коментар
01.05.2025 15:15 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2025 16:19 Відповісти
І ти впадешь в тут прірву, бородата піхва.
показати весь коментар
01.05.2025 15:15 Відповісти
прірва між США тими що є і тими що мають бути
показати весь коментар
01.05.2025 15:17 Відповісти
Это пропасть надо завалить тушами ватных тварей и всё будет ОК.
показати весь коментар
01.05.2025 15:18 Відповісти
А ви блєть не знали,) венс ти з Марсу?)
показати весь коментар
01.05.2025 15:18 Відповісти
Крашений ***** йде нах.
показати весь коментар
01.05.2025 15:19 Відповісти
До того часу поки Венс та інші MAGAвці будут ставити знак рівно між агресором та тим хто захищається від агресії ці білодомівці не будуть розуміти що ця "прірва" є природньою і що вимоги України є справедливими, а Московії (т.з. "роССії") є нічим не обгрунтованими та злочинними!!!
показати весь коментар
01.05.2025 15:20 Відповісти
якось швидко у рудого донні його "24 години" трансформувалися у "довгу дорогу у дюнах"
показати весь коментар
01.05.2025 15:22 Відповісти
"дуже велика прірва" це мiж всiм тим що ти кажеш и що має якийсь сенс.
показати весь коментар
01.05.2025 15:23 Відповісти
ну це очевидні речі: між убивцею і жертвою завжди прірва у вимогах
показати весь коментар
01.05.2025 15:23 Відповісти
Довгострокове вирішення це на який термін? Бо насправді довгострокове можливе тільки у разі якщо зробити московію не здатною до агресії . А виконати забаганки агресора це рішення тільки до того часу як він висуне нові забаганки.

З.І.Ще 100 днів будуть фігнею страдати . Сподіваюсь висловлювання Черчеля правдиве і таки в кінці кінців амереканці зроблять усе правильно.
показати весь коментар
01.05.2025 15:24 Відповісти
Твою ж дивизию, решили продлить этот идиотский сериал: "За 24 часа - Я пошутил", "За сто дней - Я обделался", на третий сезон "За вторые 100 дней", а я уж думал финальная развязка близко
показати весь коментар
01.05.2025 15:25 Відповісти
Вмовлятимуть грабіжника віддати половину навіть не награбованого, а того, що ще награбувати не встиг, але хоче.
показати весь коментар
01.05.2025 15:25 Відповісти
Знову 100 днів, далі знову 100 днів. Так і Термін президентства Трампа спливе.
Нагадує фільм про "Скарби нації".
показати весь коментар
01.05.2025 15:30 Відповісти
Невжеж цього "мага" вже "Божа іскра" чиркнула по тім'ячку?, - "дивно".
показати весь коментар
01.05.2025 15:31 Відповісти
Цей Венс просто клінічний ідіот.
показати весь коментар
01.05.2025 15:33 Відповісти
Ні, він просто так вихований. Так каже його двоюрідний брат, який воював в ЗСУ років з півтора.
показати весь коментар
01.05.2025 16:18 Відповісти
Існує "дуже велика прірва" між вимогами України та Росії - І CША РАЗОМ З РОСІЄЮ, ВЗЯЛИСЯ РАЗОМ ЗАПХАТИ ЩЕ ГЛИБШЕ УКРАЇНУ І ЇЇ НАРОД В ЦЮ ПРІРВУ.
показати весь коментар
01.05.2025 15:37 Відповісти
"Отже, у нас є перший крок. Ми висунули та опублікували мирну пропозицію, і ми будемо дуже наполегливо працювати впродовж наступних 100 днів, щоб спробувати зблизити ці сторони"

Как сблизить стороны принудить рф к подписанию мирного договора на адекватных условиях, все просто ватсон Венс: Пункт 1. Даете Украине много-много оружия. Пункт 2. Отворачиваетесь и делаете вид что ничего не слышите. Пункт 3. Поворачиваетесь и видите согласную рф заключить мирный договор на условиях Украины.
показати весь коментар
01.05.2025 15:42 Відповісти
Воно ******* і думає що "я" тут несу!!! Адміністрація трампа, це жах якого Америка і світ ще не бачили!!!
показати весь коментар
01.05.2025 15:43 Відповісти
Єдина адміністрація яка має бажання та спроможності.
показати весь коментар
01.05.2025 16:29 Відповісти
Сравнивать требования жертвы и агрессора могут только такие идиоты и дебилы, как трамп и его свора.

Значит, возврат украденного и наказание вора это моветон, а требование узаконить украденное и убийства, это справедливо?

Большего цинизма мир не знал и вряд ли узнает!
показати весь коментар
01.05.2025 17:02 Відповісти
Ще 100 днів кацапи їх слатимуть нафіг