5449 відвідувачів онлайн

Процес закінчення війни в Україні зупинився, - Венс

Венс про завершення війни в Україні

Віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що у найближчій перспективі існує мала ймовірність завершення війни в Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він сказав в інтерв'ю каналу Fox News.

Агенство Reuters посилаючись на слова Венса пише, що "усе зараз залежить від росіян та українців, які тепер знають умови одне одного для миру".

Венс каже, що відповідальність за завершення війни лежить тільки на українській та російській стороні. Зі слів віцепрезидента США, мирний процес "нікуди не рухається".

Саме тому він переконаний, що "найближчим часом нічого не завершиться".

Топ коментарі
+47
А як же Боневтік, який мав закінчити війну за свою каденцію 5 років? "Якщо не закінчу, то піду, хай закінчують інші", закінчив? Пішов? У наріду знову винні США і тільки не Найпотужніший брехун в світі.
показати весь коментар
02.05.2025 08:24 Відповісти
+37
"На нарах, нігерам проясниш"..а що він поганого зробив для США, що має йти на нари? Що на США напали кацапи? Це він розмінував Чонгар і відкрив ворота ворогу? Чи можливо він знищив всі ракетні програми, найкращі за часів незалежності :"Нептун", "Грім 2-Сапсан", "Вільху"? Ні. А хто це зробив і за його помилки чи навмисних дій кацапи за години були під Миколаєвом???
показати весь коментар
02.05.2025 08:27 Відповісти
+34
А як же ж Трамп? - який мав все порішати
показати весь коментар
02.05.2025 08:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
показати весь коментар
02.05.2025 08:56 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2025 08:57 Відповісти
То раніше вони не могли через вік. А тепер то виявиться, що не можуть ще й через болячки. Тут нічого не вдієш, буває так в житті - ти щось хочеш зробити, а воно ну ніяк. Доля така.
показати весь коментар
02.05.2025 09:18 Відповісти
Сатремчик, а не бойові ухилєси шо ******* тепер мають?
Ви ж так воняли так воняли шо ось-ось мир настане , ьоета тіки з дядьком з-за океану папірця підписати.
Ну ось , підписали - то де мир?🤡
показати весь коментар
02.05.2025 09:52 Відповісти
Шо та агенти ************ інтернаціоналу тихенько дали взад. Хероваті дєла.
показати весь коментар
02.05.2025 09:07 Відповісти
Головне що запхали своє рило до земельних ресурсів України.
показати весь коментар
02.05.2025 09:22 Відповісти
Переклад з дипломатичної мови: ми обдристалися, і по суті ніколи в цьому питання на казлорилих не мали впливу. Основна наша мета поставити в позу Україну (на наслідки цього ми клали) і зіскочити з цього питання, оскільки наш дід настільки зашкварився, що тепер і 4 років його президенства не вистачить щоб вмитися у чистій воді.
показати весь коментар
02.05.2025 09:37 Відповісти
"Этот день ВЫ приближали как могли..."
показати весь коментар
02.05.2025 09:42 Відповісти
🐵
показати весь коментар
02.05.2025 09:54 Відповісти
виявилось що велічіє Трампа - пшик
показати весь коментар
02.05.2025 09:57 Відповісти
Думав тільки у нас клоуни,а воно і там клоунада.Цирк поїхав,а вони відстали Яким чином закінчення війни залежить від України.Перестане стріляти Україна то її не стане.Перестане стріляти раша -війна закінчиться.До вас прийшов маніяк який хоче вбити і як з ним домовлятись.Бред сивої кобили.Зло повинне завжди бути покаранним.Цієї тактики і треба держатись.
показати весь коментар
02.05.2025 10:06 Відповісти
Де ви бачите адекватів? В раші, в Україні чи в США....?
В раші серійний маньяк , в Україні неадекватна голограма, в США нарцистичний дебіл ....Реальна допомога буде тільки від ЄВРОПИ,
показати весь коментар
02.05.2025 21:45 Відповісти
Офіс простих рішеннь не працює не тільки в Україні...#сойтисьпосередіне так же не працює як і закінчити війну за 24 години..дивно ...правда?
показати весь коментар
02.05.2025 10:08 Відповісти
Ну так як я і казав. Угоду про копалини підписали - і все, до побачення
показати весь коментар
02.05.2025 10:24 Відповісти
телебачення
показати весь коментар
02.05.2025 22:40 Відповісти
Процес закінчення війни в Україні зупинився Джерело: https://censor.net/ua/n3550004
Процес закінчення війни в Україні закінчився. Але насправді процесу й не було.
показати весь коментар
02.05.2025 10:48 Відповісти
Закінчення закінчилося. Трамп затрамбосився.
показати весь коментар
02.05.2025 11:55 Відповісти
Одуплился **********.
показати весь коментар
02.05.2025 12:16 Відповісти
Вже ж минули 24 години, то війни немає, бо Трамп завжди каже правду.
показати весь коментар
02.05.2025 12:22 Відповісти
Коротше картина все та ж - москалі не хочуть закінчувати війну, тому що хочуть Україну, а західні друзі явно не роблять того, що могли б робити, значить теж не хочуть закінчувати війну. Та й таке.
показати весь коментар
02.05.2025 12:22 Відповісти
Аяяй. А що сталось? Процес ішов ішов під керівництвом генія трампа, і бац, зупинився ? А як же 24-48 годин ? А як же "якщо росія не погодиться на мир, то будут санкції " ? А як же "угода про копалини наблизить мир" ?
показати весь коментар
02.05.2025 12:34 Відповісти
На жаль, за підсумками, що більше ми воюємо, то більше втрачаємо територій.
показати весь коментар
02.05.2025 13:42 Відповісти
по факту отримуєм те про що говорив покійний Маккейн - коридор в Крим вода і атомка в ********.і хер хто вже Україні віддасть назад щось - хіба камінюку на шию в вигляді якоїсь автономії ордло - щоб тормозом тормозили державу.
показати весь коментар
02.05.2025 14:36 Відповісти
Зеленский просрал последний шанс приползти на коленях к путину.
показати весь коментар
02.05.2025 15:27 Відповісти
Дядечка Скрудж, отримавши вожделенну угоду про надра зриває джекпот! і замість обіцяної безкоштовної військової допомоги (наприклад ППО для міст) на другий день вийшов з переговорного процесу в якості посередника. Щось це напоминає... та це ж ті ж самі Будапештські яйця вид збоку.
показати весь коментар
02.05.2025 16:32 Відповісти
Коротше кажучи, амери на чолі з Трампом обісралися....Саме так треба розуміти балаканину цього бородатого му.дачка...
показати весь коментар
02.05.2025 17:06 Відповісти
Амери всралися, а ти облизуєшся...
показати весь коментар
02.05.2025 21:48 Відповісти
Договір про копалини підписали? Ну й усе...
- ты же обещал на мне жениться!
- мало ли что я на тебе обещал
показати весь коментар
02.05.2025 17:06 Відповісти
Може,американюки думають що вони зірвали джек-пот з мінералами і тепер можуть зіскочити? Ну угода не затверджена ще і нвйближчі тижні буде видно чи амери прокинули той же номер що і з Будапештом...
показати весь коментар
02.05.2025 17:08 Відповісти
Да руководился зелёный что оставили наc растерзание
показати весь коментар
02.05.2025 18:11 Відповісти
"найближчим часом нічого не завершиться" - всі притомні це знали ще до того, як твій бос-дегенерат заявив, що "все порішає за 24 години"
показати весь коментар
02.05.2025 19:59 Відповісти
отэта стисняюсь спрасить, а 24 чяса уже прошли? чи ищо не?
показати весь коментар
02.05.2025 20:23 Відповісти
та так. зупинився навіть не розпочавшись
показати весь коментар
02.05.2025 20:33 Відповісти
Признаются что сша роль в мире не играют. Они только договоры могут делать и бояться не зависимые страны
показати весь коментар
03.05.2025 00:04 Відповісти
"Союзник" який забрав в нас ядерну зброю і віддав її агресору, став грати роль посередника. І США і росія мали гарантувати суверенітет і теріторіальну цілісність України, а по факту поділили між собою. Один "гарант" забрав територію силою, а інший за допомогою єзуїтської угоди.
показати весь коментар
03.05.2025 00:31 Відповісти
звісно, бо треба виконувати https://www.youtube.com/watch?v=kTb69WkBbvs план