8724 відвідувача онлайн
7 709 79

Весь вплив на Раду - в руках ОП. Україна перетворилась на президентську республіку, - ЗМІ. ВIДЕО

Верховна Рада сьогодні не має ніякого впливу, бо весь вплив акумульовано в одних руках - Офісу Президента.

Про це йдеться в матеріалі Bihus.Info, передає Цензор.НЕТ.

Журналісти називають "директором" ВР Давида Арахамію - голову фракції "Слуга народу".

"Вміння Арахамії домовлятися можна побачити не лише за численними непублічними зустрічами, але й за результатами голосувань. А це постійний діалог, бо щоб отримати 226 "за", потрібно торгуватися та переконувати кожного депутата особисто", - заявила журналістка.

Журналісти стверджують, що депутат ПЗЖМ Юрій Бойко досі в Раді, оскільки він голосує за все, що треба ухвалити ОП.

"За що голосує президентська фракція - за те віддають свої голоси і депутати Бойка", - йдеться в матеріалі, які проаналізували результати голосувань.

"Найгірше те, що в парламенті немає жодного такого ж сильного голосу, як голос влади. Немає нікого, хто може балансувати рішення команди президента. У час війни це може мати як недоліки, так і переваги. Але тоді варто чесно визнати, що з парламентсько-президентської республіки Україна за останні 3 роки перетворилася на президентську і лише", - підсумували у розслідуванні.

Топ коментарі
+31
Президентська республіка ? Для цього в країні має бути президент , а у нас це чувак якому Єрмак дозволяє грати роль президента .
показати весь коментар
02.05.2025 16:19 Відповісти
+26
Давно уже. Ніхто не помітив чи що.

Називається боролись проти Порошенка, а отримали бацьку ЗЕ.
Це навіть не президентська республіка. А монархія.
показати весь коментар
02.05.2025 16:19 Відповісти
+23
Я помню как верещали некоторые малахольные в 2018 году "Не дадим Поршенко стать диктатором! Нет диктаторскому военному положению!", Надеюсь они сейчас довольны жизнью.
показати весь коментар
02.05.2025 17:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Поки що не диктатура, але вже автократична система управління в нашій державі. Тому що невідомо, - хто насправді диктує: чи Зеля, чи дЕрмак, чи сімбіоз.
показати весь коментар
02.05.2025 16:21 Відповісти
Ну, з цим я згоден, але якщо підходити до цієї статті, то і путінську Росію можна вважати не диктатурою - автократичною державою, а президентською республікою.
показати весь коментар
02.05.2025 16:24 Відповісти
Зважаючи на репортаж, як в кабінеті ***** ухвалювали рішення про повномасштабний напад на Україну - то касапія таки ближче до диктатури...
показати весь коментар
02.05.2025 16:42 Відповісти
Із того, що я читав, про ухвалення цього рішення, там було багато за і проти.
показати весь коментар
02.05.2025 17:19 Відповісти
Правильно буде - ОПГ- в Адміністрації Президента, що перейменувало її, узурпувало владу та активно знищує Україну та її Народ!!!
показати весь коментар
02.05.2025 21:42 Відповісти
100%
показати весь коментар
03.05.2025 00:17 Відповісти
У нас офісно-президентська республіка.
показати весь коментар
02.05.2025 21:31 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2025 17:43 Відповісти
ВОШдь ...
показати весь коментар
02.05.2025 19:02 Відповісти
Хто б сумнівався.
показати весь коментар
02.05.2025 16:18 Відповісти
Давно уже. Ніхто не помітив чи що.

Називається боролись проти Порошенка, а отримали бацьку ЗЕ.
Це навіть не президентська республіка. А монархія.
показати весь коментар
02.05.2025 16:19 Відповісти
Я помню как верещали некоторые малахольные в 2018 году "Не дадим Поршенко стать диктатором! Нет диктаторскому военному положению!", Надеюсь они сейчас довольны жизнью.
показати весь коментар
02.05.2025 17:02 Відповісти
Да да. Саме перші ці ж крикуни почали вивішувати портрети лідора у всіх держаних установах, у школах в кожному класі. Вишивали бісером на рушниках, набивали на ляшках, на кружках, на баклашках. Геть того Пороха, щоб не забронзовів, волали вони
показати весь коментар
02.05.2025 17:06 Відповісти
мені якось байдуже, яка диктатура мене щемить. мені не байдуже, що мене - щемлять!...
показати весь коментар
02.05.2025 22:00 Відповісти
Президентська республіка ? Для цього в країні має бути президент , а у нас це чувак якому Єрмак дозволяє грати роль президента .
показати весь коментар
02.05.2025 16:19 Відповісти
Вміння Арахамії домовлятися

Яке там "вміння"? Бабло в конвертах - і все вміння.
Набрали до ВР продажних аморальних гнид і відвертих зрадників, таких же як уся верхівка "слуги урода". От і усе вміння.
показати весь коментар
02.05.2025 16:19 Відповісти
А на чолі ВР поставили безхребетного слизняка і жополиза з мізками що запливли жиром.
показати весь коментар
02.05.2025 16:21 Відповісти
Не жиром, а Коксом!!
показати весь коментар
02.05.2025 21:44 Відповісти
Не тільки бабло. Для декого (для Бойка)- прокуратура.
показати весь коментар
02.05.2025 18:58 Відповісти
Набрали? Та ні, пане, їх проголосували
показати весь коментар
03.05.2025 00:18 Відповісти
Офісно-президентська
показати весь коментар
02.05.2025 16:20 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2025 16:23 Відповісти
Недодіджей-недоумок із Абхазії-директор ВР. Оце дожилися.
показати весь коментар
02.05.2025 16:27 Відповісти
Можна подумати, що було інакше, коли створювали більшість під прем'єрство Гройсмана ("Біжи, Сєня, біжи").
показати весь коментар
02.05.2025 16:28 Відповісти
Далеко інакше,але то треба думати,а вам ,судячі з вашого комента ,думати нема чим.
показати весь коментар
02.05.2025 17:39 Відповісти
Та ц прекрасно. Нам на час війни взагалі-то потрібна воєнна диктатура щоб не бути стертими з географічної мапи. Всі бачать до чого приводить демократія коли у світі править сила і гроші.
показати весь коментар
02.05.2025 16:29 Відповісти
Вам в Іспанії? Навіщо?
показати весь коментар
02.05.2025 16:33 Відповісти
Не заважай на те непорозуміння, воно само не знає що пише по методичці.
показати весь коментар
02.05.2025 16:37 Відповісти
Більшість з нас мріють повернутись. Українець, що живе в іншій країні не стає ні іспанцем, ні французом. Україна в серці.
показати весь коментар
02.05.2025 22:32 Відповісти
Україна в дупі. Завдяки отаким Ангелінам що обрали НаркоЗельцера, а коли воно набідокурило до війни, то звинтила.
показати весь коментар
02.05.2025 23:54 Відповісти
Дуже вдобно жити в ЄС з Україною в серці...
показати весь коментар
03.05.2025 00:16 Відповісти
бажаю, щоб твої слова на тобі і відбились, і справдились... і почалось це з ТЦК, яке тебе на вулиці упіймає, в бусик затягне, влк замість тебе пройде, і зробить тебе героїнею...
показати весь коментар
02.05.2025 22:05 Відповісти
То ти проти захисту Батьківщини? Значить ти за капітуляцію .
показати весь коментар
02.05.2025 22:30 Відповісти
з окопу запитуєш, захисничок, який за свою утилізацію жопу в коментарях рве, але до сих пір живий, чомусь... і не скалічений?? яка ще "батьківщина"? а може матьківщина, чи матчизна?
я не вибирав, де родитись! родився би в росії то як думаєш, що би було, і мої типу "спібатьківщинники" би говорили, і куди би посилаши.. ?? на які фронти!!!
Янікому нічого не винен! присяги не давав. А ти - давав!! то шуруй виконувати м свій обовязок мене захищати, лицеміре демагогічний! капітулянт..
показати весь коментар
03.05.2025 05:34 Відповісти
Тю, оце надряпав… Тобі там добре видно якої я статі і скільки літ мені? Чи просто нема на кого жовч вилляти?
показати весь коментар
03.05.2025 11:38 Відповісти
Та це ботяра рашнявий
показати весь коментар
03.05.2025 00:19 Відповісти
Україну перетворюють на копію рашки чи бєларусі, без свободи слова, без свободи пересування, без незалежного парламенту, без реального місцевого самоврядування, з утисками опозиції та абсолютним, повним нехтуванням Конституції, гарантом якої клявся бути зеленський в 2019... . Тобто теперішній зеленський це раннє *****, яке робило те саме на московії. І узурпація влади йде в турборежимі, прикриваючись війною та тіпа неможливічтю проведення виборів, влада аморальних ватних покидьків безкарно руйнує державні інститути, засади та принципи, які завжди відрізняли Україну від московії, навіть за часів януковича. При владі однозначно антидержавницький промоскальський зброд, який нищить Україну з середини.
показати весь коментар
02.05.2025 16:29 Відповісти
без виконавців (ТЦКіСПшників, Поліціянтиків, і чиновничого лайна, і тих секретуток і іже з ними, яких поставили на посади щоби ті підписьздєсі ставили, де їм скажуть - нічого би не було би. Винні не стільки ті, хто віддає накази, як ті, хто їх виконує і підкоряється, і слова поперек не скаже, кгму честь і достоїнство на останньому місці, на першому шкурні інтереси і власне жалюгідне тільце.. котрі що їм скажуть те і зроблять "бєспрікословно", і похер, що на їхніх власних очах і їхніми власними діями тут і зараз вони руйнують долі залежних від їх дій людей (зокрема мужчин).... головне для них не втратити "хороше місце"..
показати весь коментар
02.05.2025 22:09 Відповісти
Ви перелічили тих, хто вже в системі державної влади (ТЦК. поліція, чиновники тощо) чого ви від них чекаєте??? Спротиву? Опору незаконним наказам? Можливо хтось з них і не виконує незаконні накази, але це малий відсоток людей, на межі похибки. Бо наївно очікувати від людей, які йшли служити системі якогось системного спротиву тій самій системі. Інше питання і воно не до ТЦКашників і не до поліціянтів і не до чиновників, а до мільйонів тих, хто в 2019 наголосував цю ЗЕлену заразу, цей антидержавний антиукраїнський ЗЕлений вірус, ДЕ ЇХНІЙ СПРОТИВ??? Бо вони не обмежені присягою, як поліціянти, вони не підкоряються наказам, як ТЦК, як чиновники і їх в рази більше, ніж поліції, ТЦК та чиновників разом узятих... ТО чому вони слова поперек не скажуть, коли їх як той скот, бусифікують? Чому вони слова поперек не скажуть, коли ЗЕлена влада мародерить мільярдами у ЗСУ !!!! Коли влада краде мільярдами на фортифікаціях, на оплаченій але досі (роками) непоставленій зброї для армії - на 51 МІЛЬЯРД ГРН, Завжди питання треба ставити до причини наших проблем, а не до їхніх наслідків. А ПРИЧИНА НАШИХ ПРОБЛЕМ ЦЕ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНЕ СУСПІЛЬСТВО... Зеленський та його шобла виродків то наслідки, бо вони себе не самі в крісла всадили, а їх наобирав па пріколу виборець. І саме до цих виборців має бути питання - коли ви вже, курви, будете думати головою, а не сракою???
показати весь коментар
02.05.2025 22:34 Відповісти
я чекаю від них, що вони самоліквідуються на фронті за свої статки!!!
показати весь коментар
03.05.2025 05:28 Відповісти
хватить пиняти на голосувавших! ти не там причину шукаєш! голосують за обіцяне! а винен той, хто зраджує обіцянкам, і перечисленні мною ДІЙОВІ особи, які їх підртримують!!!
показати весь коментар
03.05.2025 05:29 Відповісти
Оскільки в зв*язку з цим нічого не відбувається, очевидно: це не влаштовує лише коментаторів на Цензорі, і то не всіх.
Отже...
показати весь коментар
02.05.2025 16:31 Відповісти
отакої!
ми все про гетьмана, справжнього патріотичного чесного справедливого гетьмана марим, а воно ось як...
хламідія, ось де справжній політичний важковаговик!
все порішає, зі всіма домовиться. навіть плєшивому свій підпис лівою ногою у стамбулі підсунув. надул обманул кінул!
ось кому треба передавати повноваження президента на час війни!
фххуухххх....
ну, нарешті я заспокоївся!
показати весь коментар
02.05.2025 16:32 Відповісти
Тут цікаво, що не Ьігус скаже про систему управління нашою країною, а в Євросоюзі - зокрема, Антоніу Кошта, Урсула фон дер Ляйєн, Роберта Метсола, Кая Каллас, тощо... Чи вони погоджуються вести подальші переговори з Україною про вступ до ЄС. Чи, можливо, до переобрання ЕрЗе Україні нічого, окрім розмов про вступ, не світить...
показати весь коментар
02.05.2025 16:38 Відповісти
Вони скажуть - ВИГРАВАЙТЕ ВИБОРИ І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ.
показати весь коментар
02.05.2025 21:26 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2025 16:42 Відповісти
Вот если бы у нас был обязательный тест избирателей на IQ и когнитивное мышление ...
показати весь коментар
02.05.2025 17:04 Відповісти
Будуть купляти результати тестів за гроші і разом із пакетом гречки відправляти на виборчу дільницю...
показати весь коментар
02.05.2025 17:23 Відповісти
Ну то так - ГОЛОСУЮТЬ ТІЛКО ПАНИ.
Ніщебродам нема чого і заморачуватись. 🤣
показати весь коментар
02.05.2025 21:28 Відповісти
Соскучились по власти кухарок и Шариковых? Вы ошиблись и местом и временем. Вам в рашку, там будет самое оно. На крайний случай можете махнуть в Венесуэлу или Северную Корею.
показати весь коментар
02.05.2025 22:40 Відповісти
Ты что то путаешь. Это ты соскучился по власти потомственных феодалов.
показати весь коментар
03.05.2025 06:29 Відповісти
хто той тест буде проводити? судді то хто??. тим більше тест айкью нажаль інтелект як такий не відображає його якісність.
є ще така штука, як "синдром/ефект Данніга-Крюгера"... як з цим боротись?
показати весь коментар
02.05.2025 22:13 Відповісти
Верховную Раду призвали учредить орден «Гордость нации!» и вручить его президенту Зеленскому
Киев, 1 мая. - В украинском обществе набирает поддержку инициатива об учреждении государственной награды для особо выдающихся государственных деятелей. Предлагается учредить орден «Гордость нации!» и первым удостоить его действующего президента Украины Владимира Зеленского.
Поводом для этого предложения стали действия главы государства в самый критический момент в новейшей истории страны. С началом полномасштабного вторжения Владимир Зеленский остался в столице, несмотря на угрозу собственной безопасности, и стал символом национального сопротивления.
По мнению инициаторов идеи, президент проявил личное мужество, организаторские способности и исключительную работоспособность. Под его руководством удалось быстро мобилизовать ресурсы, консолидировать общество и выстроить эффективную международную коалицию в поддержку Украины.
Благодаря его действиям страна получила масштабную военную и финансовую помощь, а также международное содействие в вопросах защиты беженцев. В условиях войны Зеленский продолжает выполнять функции верховного главнокомандующего и руководит обороной страны.
Предложение о награде обсуждается в экспертных кругах и социальных сетях. Ожидается, что в ближайшее время оно может быть официально рассмотрено в Верховной Раде.
показати весь коментар
02.05.2025 16:44 Відповісти
"призвали".. кто призвал??
показати весь коментар
02.05.2025 22:14 Відповісти
Абрамохіміямотається до фірташа на консультації домовляється з опзжопниками майбутнє іншими платять у конвертах це не рада тим більше не народна це збіговисько дебілів прости господи збоченців злрчинців іншої нечисті яке треба анулювать разом з апаратом і опою а ще судів у нас як ман авошок всяких назк прокуратур так взагалі як навозу користі 0 всім гроші гроші і гроші вже не тільки сором а і страх втратили може безсмертні ?
показати весь коментар
02.05.2025 16:45 Відповісти
тупі їбальники начебто влади, а насправді бидло, що дорвалося до влади
показати весь коментар
02.05.2025 16:48 Відповісти
"Вміння Арахамії домовлятися можна побачити не лише за численними непублічними зустрічами, Джерело: https://censor.net/ua/n3550115

Та яке там вміння. Силовий блок підімятий і мабуть на кожного депутата справу завели. Це біда коли є так звана монобільшість у одних руках без жодного балансу думок та важелів впливу. Такого не було до зе
показати весь коментар
02.05.2025 16:51 Відповісти
Если всплыло слово бигус, значит скоро выборы, это верный признак!

Его всегда спускают с цепи когда нужно кого-то утопить, достаточно вспомнить его громкие пасквили на Порошенко, которые, кстати, так и не подтвердились, но сработали, тогда он работал на Зеленского, теперь он тоже самое делает против Зеленского, а вот на кого он работает сейчас, это мы скоро узнаем.

Чтобы понять, что это очередная заказная туфта, достаточно вспомнить, как эта рада обгадила президента перед европейскими представителями, когда отказалась подтвердить его легитимность, опозорив нас перед всем миром , так кто на кого работает?

Наша рада работает сама на себя, плевала она на президента, а уж тем более, на всё население Украины, так что, не нужно пытаться делать из нас дураков.

У нас нет другого выбора, нам нужно вернуть наши земли, только потом мы можем разбираться со всеми нашими внутренними врагами, по другому никак.
показати весь коментар
02.05.2025 17:03 Відповісти
В Україні президента немає згідно конституції,так що в Україні диктатура ОП-офісу путіну
показати весь коментар
02.05.2025 17:10 Відповісти
Скажіть на милість, а чому ніхто не «дякує» за такий склад ВР вельмишановному пану Саакашвілі, який і закликав перед попередніми виборами Президента дати Зеленському всю повноту влади, проголосувавши за його «партію»?
показати весь коментар
02.05.2025 17:14 Відповісти
?????
показати весь коментар
02.05.2025 22:16 Відповісти
Уся «майстерність» домовляння, отого примата аброхамія, це виключно ціна за ПРОДАЖНІСТЬ, особи з книжечкою «народний депутат» у ВРУ!! Усе інше то теж саме, що і злив вагнерівців, шашлики, млн дерев, криптовалюта, офшори, родичі з довідкою від МСЕК про «інваліда», ФОПи на жінках та родичах (батьківський «бізнес з мусорами», як у безумної, з млн дол «прибутковості», це добре знають гетьманцев+татаров…)…. Там же, і на онуків накрадено…
Сирійці, більш дієво, з таким лайном управляються!….
показати весь коментар
02.05.2025 17:18 Відповісти
Чекаємо на дослідження Бігуса,що цукор - солодкий , а сіль - солона ...
показати весь коментар
02.05.2025 17:34 Відповісти
Мене бентежить вся ця ЗЕлена наолоч, яка керує країною. Ось кілька прикладів. Стерненка ЗЕлена срань пробувала посадити за патріотизм. В підсумку він - один з провідних волонтерів, який збирає на ЗСУ мільйони. Генерала Марченка ЗЕлена наволоч мріяла посадити під надуманим приводом. Дякуючи Пороху, який вніс гіганську грошову заставу за генерала, він приїхав в Миколаїв і організовав оборону Миколаєва і Вознепсенська, пракрив від кацапської орди весь південь України і спас від кацапської окупації. Порошенко, єдиний справжній президент-патріот України донатить свої мільярди на закупівлю зброї і техніки для ЗСУ. Нагадати, скільки карних справ відкрила ЗЕлена наволоч проти Пороха? Я вже збився з рахунку, більше 20. А шож ЗЕлелені паскуди? Хоч 20 гривень вони задонатили на ЗСУ? Ні копійки.
показати весь коментар
02.05.2025 17:42 Відповісти
якщо би справді хотіла би.. то посадила би! і того, і того, і он ту і он цього вот теж!! ти в ілюзіях живеш!
показати весь коментар
02.05.2025 22:17 Відповісти
Крім того, Зеленський визнає, що половина грошей, які ми йому надіслали, «ВІДСУТНЯ». Він відмовляється від виборів, має дуже низькі рейтинги в українських опитуваннях, і єдине, що він вмів робити добре, це грати Байдена «як скрипку». Диктатор без виборів, Зеленський повинен діяти швидко, інакше у нього не залишиться країни.
https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/114031332924234939
показати весь коментар
02.05.2025 19:42 Відповісти
НЕПРОГРАВАЙТЕ ВИБОРИ І БУДЕ ВАМ ЩАСТЯ.
АБО ВИХОДЬТЕ НА МАЙДАН З ВИМОГАМИ НАЗНАЧАТИ ДЕПУТАТІВ ПО КВОТАМ ... 🤣
показати весь коментар
02.05.2025 21:31 Відповісти
Так звані "зелені" -це просто підставні дебіли. А в Україні, ті , хто спочатку 90-х (а можливо набагато раніше ?) захопив владу , так і далі керують через зелених, блакитних..і так далі .
Роблять імітацію змін, але в кращий бік нічого не змінюється, тобто вони показують, що як ви не намагаєтеся , а виходить , той же х#й тільки в іншій руці.
показати весь коментар
02.05.2025 21:32 Відповісти
а КОЛИ в Україні було інакше? і з ким ще ДОМОВЛЯЕТСЯ Арахамія?
показати весь коментар
02.05.2025 23:11 Відповісти
А кого эта рада представляет? Кто-нибудь из читателей знает имя своего депутата? Хоть раз был на приеме у депутата? Эти люди только свои интересы решают. Им глубоко на...ть на людей, чьи интересы они должны защищать и представлять. Это проблема не рады. Это проблема ГОСУДАРСТВЕННОГО УСТРОЙСТВА УКРАИНЫ.
показати весь коментар
02.05.2025 23:44 Відповісти
Формат В. Ф. Януковича зразка 2011-2014 в дії!
Мабуть все готується до планової здачі України та повернення старих господарів!
показати весь коментар
04.05.2025 16:37 Відповісти