8245 відвідувачів онлайн

Прибуття іноземного військового контингенту в Україну можливе лише після завершення війни, - Зеленський

Зеленський розповів деталі про іноземний контингент -

Коаліція країн-партнерів опрацьовує можливість введення військового контингенту до України. Проте це може статися лише після завершення бойових дій.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ,  про це під час спілкування з журналістами 2 травня заявив президент України Володимир Зеленський.

"Все одно, все це буде в момент закінчення війни. Ви ж розумієте, просто свої війська направити в Україну для того, щоб їх втягнули у військові дії - ніхто ризикувати не буде. Або, якщо ніхто, то більшість", - розповів Зеленський.

Він водночас відзначив, що серед учасників "коаліції охочих" "є гарячі голови", які готові відправити свій військовий контингент в Україну.

"Ми дуже підтримуємо це", - сказав Президент.

За його словами, у цьому напрямку були і будуть зустрічі.

"Всі хочуть ceasefire (припинення вогню - ред.), а потім продовжувати активні дипломатичні дії в будь-якому випадку. Але якщо немає ceasefire, то про що говорити?" - зазначив Зеленський.

Топ коментарі
+12
Навішо вони тоді тут потрібні окрім саперів? Вареники жерти?
показати весь коментар
03.05.2025 13:07 Відповісти
+6
А наша влада зверталась з офіційною пропозицію до інших держав?А, прости Господи,так звана ВР,голосувала про таку можливість?
показати весь коментар
03.05.2025 13:08 Відповісти
+6
... и дальше Ужгорода не высовываться
показати весь коментар
03.05.2025 13:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
блд Україні власну ЯЗ!
показати весь коментар
03.05.2025 13:06 Відповісти
наявність зброї рятує від окупації, геноциду та знищення мирних міст. Одне діло постріляти на кордоні, інше - віддавати одним територіях, іншим - ресурси.

👉Колись індуси з пакістанцями зарубу робили велику, потім щоб вирівняти шанси, ПАКІСТАНУ дали ядєрку. Дали, карл

👉так це ж не ми - нас не жаль, 40 млн туди 40 млн сюди - пофігу їм
показати весь коментар
03.05.2025 13:09 Відповісти
США вводили санкції проти Пакистану.

А Пакистан просто союзник Франції, Великобританії та Саудівської Аравії. Ці три країни дали згоду і по факту допомагали розробити ядерною зброю, як зброю стримування після тяжкої поразки від Індії.
показати весь коментар
03.05.2025 13:11 Відповісти
показати весь коментар
03.05.2025 13:12 Відповісти
Головний союзник Пакистану - Китай.
показати весь коментар
03.05.2025 13:22 Відповісти
Навішо вони тоді тут потрібні окрім саперів? Вареники жерти?
показати весь коментар
03.05.2025 13:07 Відповісти
популяцію підіймать
показати весь коментар
03.05.2025 13:14 Відповісти
Популяцію німців та францезів підимають араби, популяцію СРУского гівна людства підимають зараз кітайці, а з цім у себе ми впрорамся самі.
показати весь коментар
03.05.2025 13:32 Відповісти
морди з бангладешу на сайтах знайомств вже шукають наших жінок,так товкай свої девизи,патриотичні спічі і далі.у мене по місту вже наші дівчата в арабський платках дітей чорнявих вже не один рік вигулюють,процес йде і лозунгами хрен шо ти виправиш
показати весь коментар
03.05.2025 13:37 Відповісти
ну якщо "наші" жінки і "дівчата" такі меркантильні, проституцькі, недоумкуваті і дурнуваті, - ну то вони мінімум як НЕ наші! хай пропадуть пропадом ці лицемірки!
показати весь коментар
03.05.2025 14:03 Відповісти
останню статистику поцікався по темі розводів жінок що в еміграції,у жінок час минає,ім потрібні захист,сім"я,діти,стале майбутьнє,надійність що не залишиться одна,це не звертаючі уваги на природні фактори типу гормонів-який вибір у нас?економіка в дупі,майбутнє....без просвітів,вибір чоловіка майже без шансів або з наслідками війни від птср до інваліідності,перспективи на майбутнє дітей.....
показати весь коментар
03.05.2025 15:40 Відповісти
Касабу не до смаку тато кітаєць?
показати весь коментар
03.05.2025 14:09 Відповісти
Дурню,північнокореанський контигент вже в мордорі.Вони готові воювати вічно,тобто ніколи не прибуде.
показати весь коментар
03.05.2025 13:07 Відповісти
Блин, так вона николи не завершиться, бо ***** зі всього світу збирає людей. Бо у нього одна задача - знищіти українців і не бути на гиляці у Гаазі
показати весь коментар
03.05.2025 13:07 Відповісти
Не дивно , тролю, що тебе лайкнув
Valerii Popov #604884

Реєстрація: 01.04.2025
показати весь коментар
03.05.2025 14:48 Відповісти
з тебе поганий дипломат! а ларьочник, тартаров та сибіга - це повний провал
йде вже геть жрати шашлики!
показати весь коментар
03.05.2025 13:07 Відповісти
А наша влада зверталась з офіційною пропозицію до інших держав?А, прости Господи,так звана ВР,голосувала про таку можливість?
показати весь коментар
03.05.2025 13:08 Відповісти
Маючи таку "армію" інвалідопрокурорів,депутатів всіх рівнів,держслужбовців,можна дійти до Уралу,треба тільки їх на фронт відправити та видати документи на розподіл нових земель))
показати весь коментар
03.05.2025 13:12 Відповісти
Точно. А если опять - то быстро съе@аться, бросая технику, как из Афганистана
показати весь коментар
03.05.2025 13:08 Відповісти
... и дальше Ужгорода не высовываться
показати весь коментар
03.05.2025 13:10 Відповісти
Наче близько року тому , Зельц обговорював з Макроном введення військових ( тобто французькі ) на приграничні західні кордони . Непогана була ідея , суто з того , що вряд чи хтось прошмигнув через легіонерів-прикордоників за хабар , тощо .. але щось там "наверху" не склалось .
показати весь коментар
03.05.2025 15:44 Відповісти
Балачок вище криші
показати весь коментар
03.05.2025 13:10 Відповісти
Користь з тих висловлювань,як з показу фотосиків-це рівень блогера.
Та,навіть блогери глибше розжовують подібні сценарії,та і фотосики свої власні викладають,а не здарма від професійних фотографів.
показати весь коментар
03.05.2025 13:10 Відповісти
Яке марення! Навіщо вони тут ? Щоб не заарештували Зеленського ЗСУ ?
показати весь коментар
03.05.2025 13:17 Відповісти
краще б втік! байден пропонував.
зараз, навіть, еквадор відмовив.
зе!скоморох, обирай: або чаушеску, або мілошевич.
показати весь коментар
03.05.2025 13:17 Відповісти
В якутію, там довго шукати будуть! 😁
показати весь коментар
03.05.2025 14:30 Відповісти
доки Україна не отрима власну Ядерку - війна буде безкінечна! це вже зрозуміло.
пуйло буде продавати нафту та купувати найманців та зброю доки в Україні камня на кемені не залишиться.
показати весь коментар
03.05.2025 13:19 Відповісти
Як безкінченна? Цілий воїн-депутат пан Єгор Фірсов написав, що потрібно "протриматися 6-8 місяців"
показати весь коментар
03.05.2025 13:24 Відповісти
а ради чого пуйло буде зупинятися? він клепатиме ракети/шахеди/каби і лупитиме по Україні.
а ішаків для піхоти він вже в китаї та африці вербує - ресурс безкінечний
показати весь коментар
03.05.2025 13:30 Відповісти
А що змінить ядерна зброя? Ось у пуйла ядерка є і що?
показати весь коментар
03.05.2025 13:37 Відповісти
і що! а уяви що було б зараз з путінгом та росією якби ядерки не було?
показати весь коментар
03.05.2025 13:40 Відповісти
Припустимо Україна створила ядерну зброю. Далі що?
показати весь коментар
03.05.2025 13:45 Відповісти
найперше ЩО це те, що росія вже не застосує свою ЯЗ проти нас (принаймі безкарно) і навіть погрожувати вже буде небезпечно.
друге - є українські донецьк, луганськ, севастополь та інші де українців вже знищили, а росін там кишить... тактична ЯЗ була б доречною (випробовування-демонстрація на своїй території).
третє - удар по москві, якщо параша не забереться з України в указаний ультиматумом термін.
показати весь коментар
03.05.2025 14:09 Відповісти
Припустимо ви пред'явили ультиматум, а через годину на місці Житомира ядерна воронка в якості відповіді. І прохання відкликати ультиматум протягом години або те ж буде з Києвом. Ваші дії?
показати весь коментар
03.05.2025 14:14 Відповісти
через 1 минуту була б воронка на місці москви. це було б вказано в ультиматумі з самого початку.
тоді б я подивився, чи розміняють кацапи москву / підарбург на Житомир чи Київ
показати весь коментар
03.05.2025 14:16 Відповісти
Припустимо розміняють. Ваші дії? Плануєте перемогти рф у ядерній війні?
показати весь коментар
03.05.2025 14:19 Відповісти
в ядерній війні переможців не буде. але ворог буде гарантовано знищений.
тут вибор між гіршим і найгіршим.
Так от найгірше коли путін зруйнує Україну бистро (ядеркою) чи повільно (ракетами-кабами) і сам залишиться цілий.
показати весь коментар
03.05.2025 14:23 Відповісти
Якщо провести опитування серед жителів Києва, який варіант кращий, боюся ваш план не підтримають.
показати весь коментар
03.05.2025 14:26 Відповісти
а що б ти питав? чи хочете ви згоріти від ЯЗ? чи кожен день гинути від ударів балістики та КАБів доки не загините всі?
показати весь коментар
03.05.2025 14:29 Відповісти
Можна і так запитати.
показати весь коментар
03.05.2025 14:31 Відповісти
ти не розумієш абсолютно нічого, коли ставиш такі питання типу, а що б ти, а що б вони.
Коли б були ракети з ЯЗ здатні гарантовано стерти москву - війна б навіть не началась, або закінчилась на другий день.
Звісно на кнопці повинна бути рука, яка не здригнеться спалити 18 млн москвичів.
показати весь коментар
03.05.2025 14:34 Відповісти
Ви пропонуєте киянам ризикнути смертю в ядерній війні заради... Заради чого? Заради перемоги? Ні. Знищити ворога повністю можливості не буде. Заради того щоб знищити Москву? Це рівноцінний обмін?
показати весь коментар
03.05.2025 14:38 Відповісти
кияни вже четвертий рік ризикують загинути від Ядерного удару. путін вже багато разів погрожував ударом ЯЗ по Києву. вони це знають, на відміну від тебе.
Власна ЯЗ зменшила б ці ризики. Бо в москві ще більше не хочуть гинути в ядерній війні через українців.
показати весь коментар
03.05.2025 14:45 Відповісти
Я перебільшую звичайно. Насправді було б так. Зеленський погрожує знищити москву, якщо кацапи не припинять війну. У відповідь путлер пообіцяє тут же знищити Київ. І все. Війна продовжиться без ЯЗ. Ніхто при здоровому глузді не ризикне Києвом заради знищення москви.
показати весь коментар
03.05.2025 14:53 Відповісти
все так, але сс*тися і озиратися кацапи б стали значно більше
показати весь коментар
03.05.2025 15:46 Відповісти
Витратити величезні гроші і сили на отримання ЯЗ і засобів доставки, зіпсувати відносини з союзниками заради такої сумнівної мети?
показати весь коментар
03.05.2025 15:53 Відповісти
ізраїль же це зробив?
показати весь коментар
03.05.2025 16:03 Відповісти
а зараз було так - Україна в 2022р. могла знищити угрупування росіян на харківщині та херсонщині і вийти на Крим, але путін позвонив Байдену і сказав, що застосує ЯЗ, Байден примусив Україну не добивати кацапів та не перекривати коридор в крим і не заходити до криму.
показати весь коментар
03.05.2025 17:31 Відповісти
Це вам Байден сказав чи путлер?
показати весь коментар
03.05.2025 17:57 Відповісти
про це заявили в Білому домі
показати весь коментар
03.05.2025 19:47 Відповісти
Вам особисто заявили?
показати весь коментар
03.05.2025 20:00 Відповісти
так особисто, і просили послать тебе нах.
показати весь коментар
03.05.2025 20:19 Відповісти
тссс....
от, не повірите.
в україні, багато фізиків ядерників! талановитих!
в україні, достатньо сировини.
в україні, є всі технології!
в україні немає, нашої голди меїр.....
хоча.... саме, голда киянка!
показати весь коментар
03.05.2025 13:25 Відповісти
Киевлянка киевлянка киевляночка

Не путана не воровка не цыганочка

А простая украиночка красивая

Киевлянка киевляночка строптивая
показати весь коментар
03.05.2025 14:56 Відповісти
звідки знаєш?
показати весь коментар
03.05.2025 15:08 Відповісти
Що?
показати весь коментар
03.05.2025 15:13 Відповісти
В Україні у1991 була ядерна зброя. Що це нам дало?
показати весь коментар
03.05.2025 14:55 Відповісти
ми підверглись нападу чи воювали з кимось в 91?
показати весь коментар
03.05.2025 15:47 Відповісти
це дало Україні крим, бо росія тоді дуже хотіла, але очконула нападати на ядерну Україну.
показати весь коментар
03.05.2025 17:22 Відповісти
Скільки можна переливати з пустого в порожнє, всі все зрозуміли
показати весь коментар
03.05.2025 13:23 Відповісти
А нахєра вони потрібні після завершення війни? Це як у футболі,пропустити п'ять голів і піти в глухий захист.
показати весь коментар
03.05.2025 13:28 Відповісти
по суті це так - самі перемагайте росію, а ми тоді зайдемо переможцями в те, що від України останеться... і ще й права качатимемо.
показати весь коментар
03.05.2025 13:33 Відповісти
Коли буде зміна наркомана на нормального?
показати весь коментар
03.05.2025 13:32 Відповісти
Ще переможуть) А там і вибори, і корону заберуть...
показати весь коментар
03.05.2025 13:32 Відповісти
Дурна заява. Нам потрібне підкріплення. Навіть кацапи прийняли корейців і щасливі
показати весь коментар
03.05.2025 13:36 Відповісти
Причем тут Зеленский. Он бы с радостью принял, но понимает что это невозможно. Чем бы они помогли. Оружие и деньги присылают. В Украине еще 8 миллионов мужиков которые бегают от ТЦК. Вместо них должны умирать иностранцы?
показати весь коментар
03.05.2025 13:46 Відповісти
На цю війну йдуть не вмирати, а вбивати російськомовних всіх мастей.
показати весь коментар
03.05.2025 15:12 Відповісти
у росії потенцал значно більший. Припусимо, тцк зловило 8 млн і вони закінчилися. Що далі??
показати весь коментар
03.05.2025 15:48 Відповісти
Гарна ложка до обіду!
показати весь коментар
03.05.2025 13:42 Відповісти
Якщо всі бояться втягнути цих "миротворців" у військові дії, то навіщо вони потрібні в Україні, яка їхня функція? Як на мене, вони, при будь-яких розкладах, абсолютно непотрібні тут.
показати весь коментар
03.05.2025 14:09 Відповісти
Я не зовсім розумію, навіщо війська НАТО, чи коаліцї на теренах України, після закінчення війни? Просветіть мене!
показати весь коментар
03.05.2025 14:25 Відповісти
Чтобы снова не напали. Но мне кажется тут Зеленский слишком оптимистичный. Запад не подвергнет себя такому риску.
показати весь коментар
03.05.2025 15:29 Відповісти
тоді ця війна на довго, до останнього українця
показати весь коментар
03.05.2025 14:28 Відповісти
Досить сидіти за компом - вступай до ЗСУ і війна швидше закінчиться
показати весь коментар
03.05.2025 15:10 Відповісти
на скільки глибше?
показати весь коментар
03.05.2025 15:34 Відповісти
на тобі
показати весь коментар
03.05.2025 16:45 Відповісти
На тому тлі, шо андрофаги тут натворили, війна українців з кацапнею ніколи не закінчиться.
показати весь коментар
03.05.2025 15:18 Відповісти
Нащо нападати...просто взяли й забрали в нас Чорноморський Флот.
показати весь коментар
03.05.2025 18:42 Відповісти
Може хоть "Трамп введи войска" , для захисту місцезнаходжень кор.копалин , тоді каци будуть сцять туди бомбити / атакувати .
показати весь коментар
03.05.2025 15:56 Відповісти