5985 відвідувачів онлайн

Росіяни вночі масовано атакували Конотоп "шахедами" та балістикою: зруйновано інфраструктурний об’єкт

Балістики та шахеди атакували Конотоп

У ніч проти 5 травня російські загарбники атакували Конотоп ударними безпілотниками та балістичними ракетами.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.

"Атака була комбінована із застосуванням більше десятка шахедів та двох балістичних ракет.
Кацапи били з інтервалами навмисно, щоби нанести більше шкоди, щоби вбити рятувальників та медиків. Цинічні потвори.

В результаті ворожого удару знищено обʼєкт інфраструктури нашого міста", - йдеться в повідомленні.

Попередньо без жертв та постраждалих.

Топ коментарі
+14
Україна повинна завдати нищівного удару по раші з нагоди їхнього победо-обесія!
показати весь коментар
05.05.2025 07:10 Відповісти
+5
а без нагоди не повинна?
показати весь коментар
05.05.2025 08:20 Відповісти
+4
Якщо вбити ракетою товариша Сі, то Трамп нам буде ноги цілувати. Взагалі то він міг би нам організувати підгон, і шоб ми разом з ЦРУ ліквідували їхнього китайського ворога.
показати весь коментар
05.05.2025 08:35 Відповісти

Завантаження...