Росіяни вночі масовано атакували Конотоп "шахедами" та балістикою: зруйновано інфраструктурний об’єкт

У ніч проти 5 травня російські загарбники атакували Конотоп ударними безпілотниками та балістичними ракетами.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив міський голова Артем Семеніхін.
"Атака була комбінована із застосуванням більше десятка шахедів та двох балістичних ракет.
Кацапи били з інтервалами навмисно, щоби нанести більше шкоди, щоби вбити рятувальників та медиків. Цинічні потвори.
В результаті ворожого удару знищено обʼєкт інфраструктури нашого міста", - йдеться в повідомленні.
Попередньо без жертв та постраждалих.
Топ коментарі
+14 Галина Гойс #601847
показати весь коментар
05.05.2025 07:10 Відповісти Посилання +5 Oleksiy Tym
показати весь коментар
05.05.2025 08:20 Відповісти Посилання +4 Підлога Маккартні
показати весь коментар
05.05.2025 08:35 Відповісти Посилання