4440 відвідувачів онлайн

Лідери ЄС просили мене подзвонити Путіну, - Трамп

ЄС просив Трампа подзвонити Путіну

Президент США Дональд Трамп стверджує, що лідери країн Європейського Союзу "багато разів" просили його зателефонувати президенту Росії Володимиру Путіну, оскільки "він не відповідає на їхні дзвінки".

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це Трамп заявив в інтерв'ю NBC News.

"Він не мав справи ні з ким в Європі, він не передзвонював їм. Ви знаєте, що я запитав його, я сказав: "Чи дзвонив вам Байден за три роки? Байден хоч раз дзвонив?" Він відповів: "Він ніколи не дзвонив", - сказав Трамп.

Він вчергове розкритикував свого попередника на посаді президента США Джо Байдена і повторив тезу про те, що за його президенства Росія не наважилася б розпочати повномасштабне вторгнення в Україну.

Топ коментарі
+14
Ну подзвонив ти ху-йлу, - що змінилось? Ху-йло просто витерло тобою жопу і продовжило робить своє.
У Байдена ж хватило гідності не лизати йому жопу, так що незрозуміло чим ти хвалишся?
показати весь коментар
05.05.2025 13:58 Відповісти
+12
БРЕХЛО
показати весь коментар
05.05.2025 13:55 Відповісти
+9
Одне й те сами по колу. Ї@анутий старий фуфел.
показати весь коментар
05.05.2025 13:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
треба вот обох грохнути кловани фсб
показати весь коментар
05.05.2025 13:52 Відповісти
От якби Тримп був президентом,то Байден би дзвонив ***** по три рази на день. Зуб дає.
показати весь коментар
05.05.2025 13:54 Відповісти
...зуб Байдена, звісно
показати весь коментар
05.05.2025 14:32 Відповісти
Дай вгадаю орбан і фіцо. А пуйло їх тупо ігнорує.
Що ще раз доводить їхню нікчемність
показати весь коментар
05.05.2025 13:55 Відповісти
БРЕХЛО
показати весь коментар
05.05.2025 13:55 Відповісти
Просили дупу його цілувати і він це зробив.
показати весь коментар
05.05.2025 15:36 Відповісти
Одне й те сами по колу. Ї@анутий старий фуфел.
показати весь коментар
05.05.2025 13:55 Відповісти
Ну подзвонив ти ху-йлу, - що змінилось? Ху-йло просто витерло тобою жопу і продовжило робить своє.
У Байдена ж хватило гідності не лизати йому жопу, так що незрозуміло чим ти хвалишся?
показати весь коментар
05.05.2025 13:58 Відповісти
Коли у тебе військовий бюджет в десять раз більший за куйла - до чого тут гідність?
Тут просто посилати куйла нах... гідність тут ніпричому.
показати весь коментар
05.05.2025 14:24 Відповісти
Він вчергове розкритикував свого попередника на посаді президента США Джо Байдена
----------

А ще після однієї вечірки Байден Трампу в штани насрав і весь піджак облівав. Ось такий ось підступний папередник
показати весь коментар
05.05.2025 13:58 Відповісти
Трамп упоротий чел
показати весь коментар
05.05.2025 14:00 Відповісти
Назвав би прізвища, хто його просив позвонити... Бо "лідерів" так багато...
показати весь коментар
05.05.2025 14:04 Відповісти
не може, бо *******.
показати весь коментар
05.05.2025 15:13 Відповісти
+
показати весь коментар
05.05.2025 17:31 Відповісти
... і повторив тезу про те, що за його президенства Росія не наважилася б розпочати повномасштабне вторгнення в Україну.

Тогда непонятно, почему его, такого грозного, Путя сейчас на своём маленьком вертит.
показати весь коментар
05.05.2025 14:04 Відповісти
Тампон хоче подзвонити та сказати що гроші в нього закінчуються, та він чекає на наступний трансфер
показати весь коментар
05.05.2025 14:04 Відповісти
Ужас, какой законченный дебил управляет ядерной державой ??

Завтра он расскажет о чём его просит миланка, когда он ложится с ней в постель, вот тогда может и

посмеёмся, а пока, грустно.
показати весь коментар
05.05.2025 14:05 Відповісти
ПНХ, смердюча підстилка *****.
показати весь коментар
05.05.2025 14:06 Відповісти
оскільки "він не відповідає на їхні дзвінки". Джерело: https://censor.net/ua/n3550478
- I'm sorry, I can not answer the phone right now. Leave a message, and then wait by your phone until I call you back ...
показати весь коментар
05.05.2025 14:12 Відповісти
Пиз@ит, как Лукашенко..
показати весь коментар
05.05.2025 14:14 Відповісти
Ага. Всі хочуть на парад напроситись, щоб шоу українських дронів побачити, але хутін тобі місце тримає. Ми не проти
показати весь коментар
05.05.2025 14:26 Відповісти
Коли мені перевалилор за 65 я думвав шо багато чого бічив в житті і николи не міг подумати шо побачу таке яке бачу з травня 2019 року. Я не міг уявити собі яки отари баранів та вівец будуть обирати на вищі посади в державах блазней без вищой освіти і навіть без діплома клоуна, крадіїв птва та діджеєв тощо в депутати, неофашистів, відвертих крадіїв в гарной упаковці, тельманок пов'язаних зі Штазі - Гестапо, релігійних фанатиків. І в страшному сні не уявлял собі шо на саму саму саму посаду в наддержаві оті барани та вівці оберуть старого полуідіота та визнаного судом шаїраїя. Да вибачать мене панінки - це просто 3,14ЗДЕЦЬ!
показати весь коментар
05.05.2025 14:29 Відповісти
А попі...деть. Не думав, що в Америці може бути лідером такое же ху...ло