9935 відвідувачів онлайн

Зеленський марно хоче бачити в Угорщині уряд, дружній до України, - Орбан

орбан

Угорський премʼєр-міністр Віктор Орбан заявив, що Володимир Зеленський хоче бачити в Угорщині "дружній до України" уряд, але цього не станеться.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Глава уряду Угорщини сказав під час дискусії в парламенті, що Україна досягла угоди з Брюсселем про "прискорення її вступу до ЄС" і тепер очікує, що Угорщина схвалить її.

"Зеленський хоче бачити в Угорщині уряд, дружній до України. Ті, хто є агентами Брюсселя, також є друзями Зеленського", – вважає Орбан.

Він додав, що ці очікування не справдяться.

"Ніколи не буде ситуації, коли Київ або Брюссель диктуватимуть угорцям, як вони мають реалізовувати своє законне право на суверенітет", – заявив Орбан, укотре повторивши, що вступ України до ЄС призведе до банкрутства Угорщини.

Топ коментарі
+33
Тобто ця хвойда, яка продає суверенитет Угорщини направо і наліво, але лише за великі гроші, прямо стверджує, що Угорщина є ворогом України.
показати весь коментар
05.05.2025 19:03 Відповісти
+25
То застрелься і все буже норм...
показати весь коментар
05.05.2025 19:00 Відповісти
+21
"агенти Брюсселя"?

Так чо він тоді є членом цієї ворожої організації?
показати весь коментар
05.05.2025 19:07 Відповісти

Завантаження...