10725 відвідувачів онлайн

Прем’єр Румунії Чолаку йде у відставку на тлі результатів виборів

Марчел Чолаку

Румунський премʼєр-міністр і лідер Соціал-демократичної партії Румунії Марчел Чолаку заявив, що йде у відставку на тлі провальних для очолюваної ним коаліції результатів у першому турі виборів президента.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на G4Media.ro.

Після засідання керівництва Соціал-демократичної партії Румунії Чолаку оголосив, що ввечері 5 травня подасть у відставку з посади прем'єр-міністра.

Він додав, що міністри його партії обговорять з представниками інших політсил коаліції, чи залишатимуться вони тимчасовими членами уряду. Про можливість виходу соціал-демократів з коаліції Чолаку заявляв раніше.

"Ця коаліція не є легітимною, оскільки її кандидат не вийшов у другий тур", – вважає Чолаку.

Нагадаємо в Румунії завершили підрахунок голосів у першому турі голосування на виборах президента. За його результатами у другий тур виходять кандидат від ультраправого "Альянсу за Союз румунів" Джордже Сіміон та незалежний кандидат Нікусор Дан.

Топ коментарі
+13
в мене таке враження що в румунії кацапи запустили серіал слуга народу.
показати весь коментар
05.05.2025 19:55 Відповісти
+5
Посипалась Румунія
показати весь коментар
05.05.2025 19:49 Відповісти
+4
По ходу Придністров"я розширяється.
показати весь коментар
05.05.2025 19:51 Відповісти

Завантаження...