7124 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 959 500 осіб (+1430 за добу), 10 766 танків, 27 431 артсистема, 22 416 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 959 500 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 06.05.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 959500 (+1430) осіб,

танків ‒ 10766 (+3) од,

бойових броньованих машин ‒ 22416 (+5) од,

артилерійських систем – 27431 (+61) од,

РСЗВ – 1378 (+1) од,

засоби ППО ‒ 1155 (+0) од,

літаків – 372 (+0) од,

гелікоптерів  – 335 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 35142 (+145),

крилаті ракети ‒ 3196 (+0),

кораблі /катери / warships / boats ‒ 28 (+0) од,

підводні човни / submarines - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн/ vehicles and fuel tanks – 47353 (+103) од,

спеціальна техніка / special equipment ‒ 3873 (+3)

Інфографіка

Топ коментарі
+16
Минув 4094 день москальсько-української війни.
176! одиниць знищеної техніки та 1430! чумардосів за день.
Логістика та арта файно, броня та спецтехніка присутні.
БПЛА перевалили за 35000!, загальна результативність ППО за 39000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 959 000 це більше, ніж все міське населення Ярославської області.
показати весь коментар
06.05.2025 08:56 Відповісти
+11
Знову полізло "особове м'ясо" +1430 ...
показати весь коментар
06.05.2025 07:59 Відповісти
+11
показати весь коментар
06.05.2025 08:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Знову полізло "особове м'ясо" +1430 ...
показати весь коментар
06.05.2025 07:59 Відповісти
Орків побільшало. Техніку погнали на парьяд. ****** летючих і арт. системи залишили.
парад для воно )(уйла - це усьо, на даний час. А скільки там законих військових цілей. Сам воно )(***** казав.
показати весь коментар
06.05.2025 08:01 Відповісти
Просто математика.1200 гнилозубих це 50 мільйонів баксів,і їх навалом,бабинарожають,а танки грошей коштують,і їх ще зробити треба,їх не наражаєш!!!Ну і простий розрахунок,щоб знищити тисячу орків,треба кілька тисяч дронів,а таку саму по вартості кількість танків,максимум 50 дронів!!!
показати весь коментар
06.05.2025 08:20 Відповісти
Математика. Не рівняй куй з воно )(уйлом. Скоро лапті відкине. Копія. Нпевне.
показати весь коментар
06.05.2025 08:25 Відповісти
Поцікавтеся демографією в засрашці. Будете неприємно (бо це зруйнує ваші марення про "нескінчений людський ресурс засрашки") вражені. В них вже почалася рецесія. І одна з головних причин - в них не вистачає робочих рук для того, аби просто працювати. Причому не тільки в цивільному секторі, де дефіцит кадрів ще рік тому побив всі рекорди. В них почалися проблеми в ВПК - людей немає, а піднімати зарплати для переманювання з цивільного сектору вони вже не можуть - на оборонних заводах слюсарі вже і так отримують більше ІТ-шників.
показати весь коментар
06.05.2025 10:16 Відповісти
А чому Ви вирішили що буду не приємно здивований?Якраз тішить що проклятих стає менше
показати весь коментар
06.05.2025 17:56 Відповісти
Схоже відновлюються доперемирні темпи...
Героям слава!!!
показати весь коментар
06.05.2025 08:20 Відповісти
Украіни
показати весь коментар
06.05.2025 08:26 Відповісти
ну так !!! утилізації кацапського окупаційного лайно і біонепотребу !!!
Слава Україні !!! Героям Слава !!!
показати весь коментар
06.05.2025 08:30 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
06.05.2025 08:24 Відповісти
🙏🙏🙏💙💛❤️
показати весь коментар
06.05.2025 09:01 Відповісти
Утилізація моськовського лайна триває !! Слава ЗСУ !!))
показати весь коментар
06.05.2025 08:41 Відповісти
Минув 4094 день москальсько-української війни.
176! одиниць знищеної техніки та 1430! чумардосів за день.
Логістика та арта файно, броня та спецтехніка присутні.
показати весь коментар
06.05.2025 08:56 Відповісти
показати весь коментар
06.05.2025 08:57 Відповісти
Мокша из танков и ББМов создали заградотряды и погнали на мясо йараславскей улус?
показати весь коментар
06.05.2025 11:36 Відповісти
@ "На російських ресурсах ходять некрологи про загибель полковника Абдулазіза Ширінбеговича Шихабідова, командира 76-ї десантно-штурмової дивізії рф. Офіційного підтвердження поки що немає.
У 2022 році він командував 51-м парашутно-десантним полком, який діяв у Бучі та Ірпені."
показати весь коментар
06.05.2025 12:49 Відповісти
пушкен, толстоевский и.... абдулазіз шіхабідав??? И все руSSьге??? Чудны дела твои, Господи....