5010 відвідувачів онлайн

60% українців вірять у військову перемогу України, - опитування

українці,незламність

Четвертий рік повномасштабного російського вторгнення виснажує українське суспільство, але воно залишає непохитну стійкість і віру в перемогу.

Про це свідчить опитування, проведене Центром Разумкова і Київським безпековим форумом, інформує Цензор.НЕТ.

Опитування показало, що 60,6% українців вірять у військову перемогу України. При цьому майже 30% опитаних відзначають пригнічений настрій, але вважають демократію найбільш бажаним типом державного устрою (61,2%).

Згідно з результатами, українці не готові поступитися ні територіями, ні прозахідним вектором розвитку країни. Більшість вважають, що для досягнення миру необхідне повне звільнення територій України від російських військ. Також значна частина респондентів (77,4%) вважає, що Україна зможе перемогти за умови підтримки Західними партнерами.

Експерти відзначають, що головними опорами для українців є армія, союзники та перемога. Довіра до ЗСУ становить 88,1%, а президент України як Верховний головнокомандувач має значну підтримку серед населення.

Топ коментарі
+20
Мабуть зараз великі чергі в ТЦК. Адже це має бути для цих "віруючих" головним храмом......
показати весь коментар
08.05.2025 17:08 Відповісти
+15
Так тримати! Кожен такий коментар на метр наближає нас до кордонів на 1 метр!
Тримаймо інформаційний фронт!

А в окопі нехай воює бусифікований Микола, у нас свій фронт!
показати весь коментар
08.05.2025 17:38 Відповісти
+15
99% українців не вірять опитуванням - опитування.
показати весь коментар
08.05.2025 17:47 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
И надо сказать что на это есть ВСЕ основания.
показати весь коментар
08.05.2025 17:02 Відповісти
Все вірно. Головне показати високий дух в опитуваннях. Нехай тремтять кацапи.
показати весь коментар
08.05.2025 17:13 Відповісти
За Фройдом пробилася твоя меншовартість - ти надто залежний від думки кацапських під@рів.
показати весь коментар
08.05.2025 17:50 Відповісти
Перемагають завжди сильні духом, а "хріновим танцюристам яйця заважають" ...
показати весь коментар
08.05.2025 22:19 Відповісти
А "значною" - це 28-32%?
показати весь коментар
08.05.2025 17:03 Відповісти
Засекретили "о×уєнний" рейтинг Віслюка. ))
показати весь коментар
08.05.2025 17:52 Відповісти
Може вони ще і знають як перемогти весь останній час відступаючи
показати весь коментар
08.05.2025 17:07 Відповісти
Мабуть зараз великі чергі в ТЦК. Адже це має бути для цих "віруючих" головним храмом......
показати весь коментар
08.05.2025 17:08 Відповісти
100% опитаних - жінки,пенсіонери, мають бронь або відстрочку від мобілізації і живуть дуже далеко від лінії фронту
показати весь коментар
08.05.2025 17:50 Відповісти
Це ти в ×уйловській методичці вичитав чи просто з дупи вийняв?
показати весь коментар
08.05.2025 17:59 Відповісти
Навіщо далеко ходити. Поспостерігайте хто на форумі Цензора найбільший патріот і яструб
показати весь коментар
08.05.2025 18:02 Відповісти
Ти зараз якусь ×уйню написав.
показати весь коментар
08.05.2025 18:43 Відповісти
Шо в моємо пості пану не зрозуміло?
показати весь коментар
08.05.2025 18:46 Відповісти
Навіщо мені заглиблюватися у ×уйню, а надто я в вас нічого не питав? ))
показати весь коментар
08.05.2025 18:50 Відповісти
Ну так і попередні дописувачіу вас нічого не питали, а тем не менш ви їм відповідаєте .
показати весь коментар
08.05.2025 22:14 Відповісти
З дупи витягли це опитування і таких як ти ботів.
показати весь коментар
08.05.2025 18:04 Відповісти
Тобто, судячи з відповіді, ти не просто вийняв з дупи - а там же знаходиться і твій розумовий центр. ))
показати весь коментар
08.05.2025 18:41 Відповісти
Судячи з твоєї відповіді, всі аргументи опонента тобі до дупи бо твоє завдання -з піною біля рота кидатися та обзивати агентами х***ла адекватних та притомних людей , які ставлять під сумнів всі ці брехливі та маніпулятивні опитування. Навіть останньому інфантилу зрозуміло, що в країні з мільйонами "ухилянтів", які переховуються від тцкунів, мільйонами біженців за кордоном, сотнями тисяч СЗЧешників не можливо провести репрезентативне опитування. Ну а відсоток "віруючих" в перемогу і підтримуючих владу - повна маячня на фоні того безладу,беззаконня, корупції та мародерства, який твориться в країні саме з вини влади.
показати весь коментар
08.05.2025 22:14 Відповісти
Яке ж ти тупе, жалюгідне і обісране чмо. Розумніші обісранці сидять на надувному матраці мовчки і зайвий раз не відблискують своєю дурістю і памперсами. ))
показати весь коментар
09.05.2025 00:21 Відповісти
ЛОЛ, який смішний ботик, без методички нездатний навіть написати щось оригінальне та по суті у відповідь , а тупо копіпастить люту мачяню про матраси і памперси. Але така відповідь цілком прогнозована для розумово обмежених зеботів, якщо їм не має чим відповісти на аргументи опонента або вони просто не розуміють про що мова , то одразу починають хамити і ображати співрозмовника як їх "потужний" лідор .
показати весь коментар
09.05.2025 08:53 Відповісти
Дегенеративний обісранець захлинувся власним беззмістовним словесним проносом - це так мило. )))
показати весь коментар
10.05.2025 02:24 Відповісти
Для чого мені знати , що з тобою відбувається .Те що ти "дегенеративний обісранець" зрозуміло з твоїх дописі, добре що ти сам це визнаєш . Головне вчасно мий рота з милом після кожного випорожнення на сайті , а то засохне і не відшкребеш.
показати весь коментар
11.05.2025 12:16 Відповісти
Не плач, тупа обісцяна дівчинко - ×уйло тебе врятує. )))
показати весь коментар
12.05.2025 01:11 Відповісти
Почав вже сам себе заспокоювати і заодно ще й камінг-аут зробив чи ти насправді дівчинка Андрійко . Але ти дійсно , сильно не хвилюйся, такі ниці підлабузники, готові розірвати кожного хто має протилежну від лінії влади думки потрібні будь-якій владі, так що без роботи не залишишся в будь-якому випадку.
показати весь коментар
12.05.2025 08:13 Відповісти
А що опитування вважало за перемогу ?
показати весь коментар
08.05.2025 17:09 Відповісти
Україна вже виграла цю війну і повинна довести її до кінця визволивши усі свої території!
показати весь коментар
08.05.2025 17:16 Відповісти
Так тримати! Кожен такий коментар на метр наближає нас до кордонів на 1 метр!
Тримаймо інформаційний фронт!

А в окопі нехай воює бусифікований Микола, у нас свій фронт!
показати весь коментар
08.05.2025 17:38 Відповісти
Що, обісранцю кімнатний, закортіло пороздавати вказівки з-попід спідниці?
показати весь коментар
08.05.2025 17:55 Відповісти
Та куди мені там до смілих вояків чужими руками, так сміливо воювати в комментарях, як нафронтникі, я не невчений
показати весь коментар
08.05.2025 18:04 Відповісти
А триндиш, як найпотужніший з броневичка у льоху. )) Розумні обісранці сидять мовчки і не відблискують. ))
показати весь коментар
08.05.2025 18:47 Відповісти
показати весь коментар
08.05.2025 21:36 Відповісти
Починалося все з "Київ за три дні", а до теперішнього часу вже четвертий рік лише під Покровськом своє "гарматне м'ясо" утилізують ...
показати весь коментар
08.05.2025 21:48 Відповісти
Ну тут вопрос в самом определении термина. Можно определять как "границы 91 года", а можно как "имеем то что имеем". Если учесть в какой ситуации Украина вступила не по своей воле в войну - то то что есть сейчас - если уж не победа, но точно не поражение.
показати весь коментар
08.05.2025 17:17 Відповісти
А щоденні звіти Діпстейт ці замріяні бачили?

Чи опитування проводили виключно у дурках та серед аудиторії Арестовича Телемарафона?
Купальник та чашка кави у Ялті за 3 роки не натерли ляшки цим віруючим?
показати весь коментар
08.05.2025 17:31 Відповісти
Ну ,а что на тех картах? Да,теряем территории , но при этом уже разбили всю группировку на Покровске , они не могут наступать. Хотя еще полгода назад никто в это не верил
показати весь коментар
08.05.2025 17:40 Відповісти
показати весь коментар
08.05.2025 21:51 Відповісти
Ціна понтів ***** ...
показати весь коментар
08.05.2025 21:52 Відповісти
Если грамотно воевать и беречь солдат ,победить вполне возможно ,нанося потери оркам 1 к 8,или 1 к 10. Но должны быть грамотные комбаты
показати весь коментар
08.05.2025 17:38 Відповісти
Зброю необхідно а не тільки комбатів, комбати винищувач зіб'ють може чи ракету по оркам запустять, ну і укріплення...
показати весь коментар
08.05.2025 17:47 Відповісти
Без технологического превосходства и господства в воздухе невозможно наносить противнику потери такого масштаба
показати весь коментар
08.05.2025 19:01 Відповісти
Вимкни тєлємарахвон.
показати весь коментар
08.05.2025 19:08 Відповісти
99% українців не вірять опитуванням - опитування.
показати весь коментар
08.05.2025 17:47 Відповісти
Який відсоток серед молодих, фізично здорових придатних?
показати весь коментар
08.05.2025 17:47 Відповісти
Так і є. 80% населення, що ще залишилось в Україні - жінки, діти, пенси та різна броньована нечисть. Тобто ті, що воювати самі ніколи не підуть. Звісно, що вони вірять в перемогу і однозначно за війну до кордонів 91-го.
показати весь коментар
08.05.2025 19:12 Відповісти
Це треба самих бажаючих "кордонів 91-го" питати. Які саме кордони вони мають на увазі.
показати весь коментар
08.05.2025 19:34 Відповісти
Інформація немає нічого спільного з реальність. Тобто повітряні замки.
показати весь коментар
08.05.2025 20:02 Відповісти
А я вважаю це опитування достовірним.
показати весь коментар
08.05.2025 20:39 Відповісти
Якщо не брати до уваги розбіжності у понятті перемоги, то наврядчи опитування було за кордоном. А це мінімум 30% від загального населення.
Тож всі що залишились вірять, а це країна оптимістів виходить.
показати весь коментар
08.05.2025 20:58 Відповісти
Народ та населення це дві великі різниці ...
показати весь коментар
08.05.2025 21:56 Відповісти
Це змінює статистику ще в більшу різницю. Хоча бажання бути на власній землі ще не підтверджує спорідненість з сусідом а ні національно, а не є більшістю.
показати весь коментар
08.05.2025 22:17 Відповісти
а де ще 13% подiлось?
показати весь коментар
08.05.2025 20:45 Відповісти
Дебіл біля керма завжди розіб,є посажирів. Так трапилось з українцями, таке буде і з американцями