11338 відвідувачів онлайн

США та Китай проводять у Женеві другий раунд перемовин щодо врегулювання торгової війни, - Reuters

Делегації США та Китаю зустрічаються в Женеві

У неділю, 11 травня, у Женеві поновилися переговори між США та Китаєм щодо врегулювання торгової війни.

Про це пише агентство Reuters з посиланням на джерела, обізнані із ситуацією, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Високопоставлені чиновники США і Китаю знову зустрілися в неділю в Женеві, щоб відновити переговори на вихідних, спрямовані на охолодження торгової війни, яка загрожує завдати серйозної шкоди світовій економіці", - пише агентство.

Зазначається, що делегації проводять перемовини на закритій віллі посла ООН.

Нагадаємо, що у суботу, 10 травня, США та Китай на рівні міністрів розпочали у Женеві переговори щодо врегулювання торгової війни.

Топ коментарі
+3
китай точно нам ворог, а сша знову почали постачати зброю, і новий американський Папа чітко сказав хто є хто. Зараз побачимо по коментарях, хто тут прокацапський бот.
показати весь коментар
11.05.2025 17:41 Відповісти
+2
донік дурню з таріфами відкатує взад.
охлосу зайде як перемога!
показати весь коментар
11.05.2025 17:18 Відповісти
+2
а Трамп всегда так делает, сначала подпишет какую-нибудь херню а потом смотрит что из этого получится. в основном получается дерьмо.
показати весь коментар
11.05.2025 18:25 Відповісти

Завантаження...