9714 відвідувачів онлайн
17 047 77

У Мексиці вбили кандидатку в мери у прямому ефірі під час передвиборчого заходу

У Мексиці застрелили кандидатку в мери

У мексиканському штаті Веракрус під час передвиборчої кампанії застрелили кандидатку на посаду мера Текістепека Єсенію Лару Гутьєррес. 

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише CNN

Зазначається, що Ґутьєррес застрелили під час передвиборчої кампанії ввечері 11 травня. Захід транслювався в прямому ефірі на сторінці в Facebook. Крім неї загинули ще троє осіб, а також троє людей дістали поранення.

На відео зафіксовано, як кандидатка від правлячої партії Морена вітається з місцевими жителями та йде вулицею в супроводі прихильників. Натовп скандує гасла, аж раптом лунає серія пострілів.

"Ми координуємо свої дії, зокрема з міністром безпеки, і надаємо всю необхідну підтримку в цей виборчий період разом із владою штату Веракрус", - заявила президентка Мексики Клаудія Шейнбаум під час ранкової пресконференції наступного дня.

Топ коментарі
+27
Якби був президентом Порошенко, то війни би точно не було б. Но зебіли вирішили поржать і вибрали кокаїно залежного клована президентом, якого ***** пропихнув в українську владу, аби не Порошенко!!!
показати весь коментар
13.05.2025 08:44 Відповісти
+23
Ну ось, це вам не "вухо Трампа" та не "дупа Стерненко".
Там все по справжньому.
показати весь коментар
13.05.2025 08:03 Відповісти
+22
Після того, що ти тут накропало, ти те саме пуйло, яке проти вбивства, та йому треба вбити! Ванга недороблена, воно знає, що не було б повномаштабки... Виправдовуєш пуйла? Це ж ми його спровокували? Що ще в твоїй руснявій методичці???
показати весь коментар
13.05.2025 08:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наркокортель.
показати весь коментар
13.05.2025 07:59 Відповісти
Не виключено... Можливо, два угрупування місто "не поділили"... "Будем пасматрєть"... Якщо продовжиться "відстріл" на вулицях - так воно і є... Бо "кодекс честі" (якщо "воровскіє понятія" можна такими вважать), вимагає "не вибачать образ"... Тому почнуться акти "помсти"...
показати весь коментар
13.05.2025 08:04 Відповісти
Після того, що ти тут накропало, ти те саме пуйло, яке проти вбивства, та йому треба вбити! Ванга недороблена, воно знає, що не було б повномаштабки... Виправдовуєш пуйла? Це ж ми його спровокували? Що ще в твоїй руснявій методичці???
показати весь коментар
13.05.2025 08:14 Відповісти
оце в тебе в голові насрано!
показати весь коментар
13.05.2025 08:29 Відповісти
Якби був президентом Порошенко, то війни би точно не було б. Но зебіли вирішили поржать і вибрали кокаїно залежного клована президентом, якого ***** пропихнув в українську владу, аби не Порошенко!!!
показати весь коментар
13.05.2025 08:44 Відповісти
Шо, прям точно? Сам ***** сказав?)
показати весь коментар
13.05.2025 08:59 Відповісти
100% не було б.
***** нападає тільки на слабких, коли потенційна ціль нападу знищує саоє впк, переслідує та саджає ефективних військових, накачує спецслужби кротами та зрадниками, розміновує кордони, будує дороги для зручного руху ворожої техніки....
Відкрию тобі таємницю. Ти можеш використовувати свій мозок (якщо він є), не обов'язково орієнтуватися виключно на те, що хтось каже, особливо *****.
показати весь коментар
13.05.2025 09:14 Відповісти
Хлопчику, куйлу вкрай необхідна вода, електроенергія та сухопутний коридор на Крим. Інакше Криму кінець. Фактично, з цих причин вона і почалась. Саме тому куйло і записав в свою недоконституцію області, які це забезпечують, і будь-якими способами намагається їх відібрати. Тому війни не було б лише в одному випадку: якби український Президент визнав Крим кацапським і добровільно все це куйлу забезпечив. Ти впевнений, що Порошенко це б зробив? Навряд чи. Тому війна була б у будь-якому випадку.
показати весь коментар
13.05.2025 09:35 Відповісти
Якось жив той Крим впродовж восьми років, не вмер.
показати весь коментар
13.05.2025 09:39 Відповісти
Так і жив, відповідно. Вода в більшості за графіком. Електроенергії теж дефіцит. Ціни набагато вищі, чим на росії. Через логістику, в основному. Недарма ж при союзі Крим передали Україні. Це зовсім не був широкий жест душевної доброти Хрущова, як зараз кацапи розказують. Ні, це питання економіки і нормального життя Криму. Без сполучення та забезпечення з України він не зможе нормально існувати.
показати весь коментар
13.05.2025 09:47 Відповісти
Так не знелюднів же, і бази військові звідти не чкурнули, навпаки.
Тобто не "коридор" - головна мета.
показати весь коментар
13.05.2025 09:48 Відповісти
Ще раз: вода за графіком, дефіцит електроенергії і високі ціни. Саме коридор і є головна мета. Які бази не чкурнули? Що ти верзеш? Як би вони чкурнули, якщо саме заради них куйло і відібрав Крим? А тепер куйлу треба їх розширити і забезпечити їх повноцінне існування. Невже тобі важко мізками поворушити? Подумати, чому саме Херсонська та Запорізька області?
показати весь коментар
13.05.2025 09:54 Відповісти
Тоді не треба було Каховську греблю підривати, а тримати з усіх сил, навіть ціною Харківської області.
І в схему не вписується Донбас, де зараз, не на Півдні, йде активний наступ русні.
показати весь коментар
13.05.2025 10:01 Відповісти
Ну так, натягали укри за одну ніч декілька тон вибухівки всередину дамби, машинний зал якої знаходився на Лівобережжі, досі підконтрольному русні.
Оце "думай сам" насправді означає "я тобі правільниє виводи сказав, а ти під них докази сам шукай".
показати весь коментар
13.05.2025 10:17 Відповісти
Не пиши маячню.
Нічого не було, якщо б він розумів, що нічого з того, що йому хочеться, не отримає та й ще знищить купу своєї біомаси.
А розуміння, отримає чи ні, напряму пов'язано з процесами в Україні.
Процеси перед 2019 не давали йому надій, а з 2019 - надія з'явилася.
показати весь коментар
13.05.2025 10:29 Відповісти
Розуміння чого? Не сміши. Куйло і розуміння - речі неспівставні. Куйло і зараз впевнене, що воно зможе перемогти і захопити все, що захоче. Мріє про Запоріжжя і Херсон. Не усвідомлюючи, що його "2-я в мірє" недоармія вже рік не може захопити, навіть, руїни нещасного села Часів Яр. До цих пір впевнений, що його тут всі чекають, просто "праклятий бандеровскій рєжим захватіл в Кієвє власть і мєшаєт воссоєдінітся єдінаму народу". А напало куйло тоді, коли саме підготувалось. Воно ж саме в цьому і зізналось, коли його запитали, чому він не почав "сво" раніше.
показати весь коментар
13.05.2025 11:04 Відповісти
а водогони в Україні для зручного напування окупантів? А єлектрика в країні для зручного заряджання гаджетів у окупантів? Не неси дурниць!
показати весь коментар
13.05.2025 10:52 Відповісти
Не переймайте від Трампа дурну звичку кидатись порожніми заявами які неможливо перевірити.
показати весь коментар
13.05.2025 10:52 Відповісти
"Якби був президентом Порошенко, то війни би точно не було б."
От прям точно-преточно ? Чи така безапеляційність через те, що це вже не зараз можна перевірити ? Невже х#йло б колись відмовилось від повного завоювання Донбасу та сухопутного коридору у Крим ? Це було лише питання часу, хто б не був президентом (я обидва рази голосував за Порошенка, якщо що). Помилка зелені-що треба було краще готуватися до вторгнення і тоді втрати були б меншими. Але х#йло, поки буде живе, від нас точно ніколи не відстане.
показати весь коментар
13.05.2025 09:19 Відповісти
Взагалі то - ***** напав в 2014 , от тільки вони цього не пишуть
показати весь коментар
13.05.2025 13:42 Відповісти
Ну тоді ,взагалі то, назви дати коли ***** напав , а коли Порошенка обрали президентои , а також чиїми при Порошенкові були Бердянськ , Маріуполь , Мелітополь та Чонгар , ЗАЕС , та як там справи були з Каховською ГЕС і Харковом . Чого ж ти про це не пишеш ?
показати весь коментар
13.05.2025 23:29 Відповісти
Перепис зебілів закінчено
показати весь коментар
13.05.2025 09:25 Відповісти
Так розумію , що тобі "партія зелених слуг " більше до душі , вона ж Україну он як у люди вивела
показати весь коментар
13.05.2025 23:34 Відповісти
А що зараз?
У якій партії порох?
У якій партії обригіанали і з якою партією вони разом голосують?

Впевнений, що твоя мати теж хотіла народити розумну дитину. Алеж сталося, як сталося. Що ж, тепер її потрібно за це звинувачувати?
показати весь коментар
14.05.2025 11:34 Відповісти
Оце вже точно не схоже на передвиборчу виставу! Вчиться як треба.
показати весь коментар
13.05.2025 08:02 Відповісти
Ну ось, це вам не "вухо Трампа" та не "дупа Стерненко".
Там все по справжньому.
показати весь коментар
13.05.2025 08:03 Відповісти
Ну, то есть, проголосовали. Нужно этих пацанов в Украину на выборы приглашать.
показати весь коментар
13.05.2025 08:06 Відповісти
Запитайте снайперів яка вірогідність поцілити у вухо людині яка не завмерла в очікуванні прицільного пострілу
показати весь коментар
13.05.2025 08:06 Відповісти
Стовідсоткова, якщо розуміти, що ніякого поранення вуха не було - ані рани, ані пошкодження тоді (Донні здуру сфотографувався через тиждень після "поранення" з абсолютно цілим вухом), ані шраму чи деформації тепер. Був стрибок під трибуну та жменя кетчупа на морді. Промахнутися неможливо!
показати весь коментар
13.05.2025 08:23 Відповісти
Навіть безбашений Трамп остерігається латиносів - каже шо їх потрібно повикидати зі США
показати весь коментар
13.05.2025 08:14 Відповісти
«Безбашенний»трамп боїться всіх.Гавкне на когось,якщо жертва ошкіриться,включа задню.
показати весь коментар
13.05.2025 08:54 Відповісти
безбашенний він в сенсі тупий, а не безстрашний. Воно не боїться тільки слабких.
показати весь коментар
13.05.2025 09:01 Відповісти
Так - з головою не дружить
показати весь коментар
13.05.2025 09:08 Відповісти
Ну після того як в сша почали вбивати головних прокурорів то я вже нічому не дивуюсь. Зараз в кого зброя той і хазяїн той і закон. Можете сміло брати зброю і вбивати будь кого хто вам не подобається. Тільки потрібно брати заручників щоб потім обміняти їх на помилування
показати весь коментар
13.05.2025 08:27 Відповісти
Почему-то не удивлен. Хотя Мексика не самая криминальная страна в Латинской Америке
показати весь коментар
13.05.2025 08:45 Відповісти
матаморос?
чи, вона за американський залив?
показати весь коментар
13.05.2025 09:05 Відповісти
Деякі довбні вважають, що її вбили з легальної зареєстрованої зброї. ))
показати весь коментар
13.05.2025 16:39 Відповісти
Чим більше ЛЕГАЛЬНОЇ зброї, тим більше і НЕЛЕГАЛЬНОЇ! США і Мексика яскраві приклади.
показати весь коментар
13.05.2025 19:58 Відповісти
А чим більше законного імпорту, тим більше контрабанди? Тупа маячня, з дупи вийнята, мудрагелю кімнатний. )) Нелегальна зброя з'являється не тому, що є легальна, а тому, що є попит. Всі країни світу тому "яскравий приклад".
показати весь коментар
13.05.2025 20:11 Відповісти
А это стрелка можно командировать в Маралаго к еще одному клиенту?
показати весь коментар
13.05.2025 12:47 Відповісти
Найщиріші співчуття родичам загиблих... І щирий жаль з приводу Мексіки взагалі. Певно, маленька українська діаспора в цій самобутній країні не може вплинути на загальний хаос... Можливо, це Господня кара на цю велику країну, яка погрузла у власних нечистотах... А були ж часи, коли Мексіка гідно провчала всесвітніх агресорів (Наполеона ІІІ, Гітлера), допомагала жалюгідним США та Англії (на ті часи). Тепер стала посміховищем у сша та затичкою у мОсковії.
показати весь коментар
13.05.2025 23:12 Відповісти