9120 відвідувачів онлайн

Косіняк-Камиш відповів на слова Келлога про розміщення польських сил в Україні: Польща не відправить своїх солдатів

Косіняк-Камиш про направлення військ в Уукраїну

У Міноборони Польщі заперечили наміри розміщувати своїх військових в Україні в межах миротворчої місії.

Відповідну заяву озвучив Міністр національної оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш, пише "ЄП", інформує Цензор.НЕТ.

Косіняк-Камиш заявив, що Польща не планує і не відправить польських солдатів в Україну, і "це однозначна позиція уряду, президента і всіх політичних сил в Польщі".

За словами очільника оборонного відомства Польщі, його країна й надалі виконуватиме свою роль у забезпеченні логістики для надання допомоги Україні.

"Польща бачить свою дуже важливу роль – і про це ми говоримо в межах коаліції під головуванням Великої Британії, Франції, більшості європейських країн, країн НАТО – у стабілізації ситуації в Україні після такого довгоочікуваного припинення вогню чи миру – як держава, що підтримує логістичний хаб, інфраструктурне забезпечення та захист східного флангу НАТО",- сказав польський міністр.

Зазначимо, що вищезгадана заява очільника Міноборони Польщі прозвучала у відповідь на слова спеціальний посланника президента США Дональда Трампа Кіта Келлога про те, що в межах потенційного врегулювання повномасштабної війни Росії проти України обговорюється можливість розміщення сил союзників на захід від Дніпра.

На думку Косіняка-Камиша, слова Келлога могли підкреслити роль, яку в операції з розміщення "сил гарантування" відіграватиме польська армія.

Топ коментарі
+15
Келог поспішив за всіх все вирішити нікого не питавши чи вони хочуть. Вангую що далі будуть домовлятися що польскі війська будуть стояти в Варшаві а якщо ***** нападе то вони миттєво прибіжать на допомогу?
Може хватить вже придумовувати різну дурню, а краще завалити Україну зброєю і ми самі все вирішимо?
показати весь коментар
13.05.2025 20:53 Відповісти
+14
Ссикуни. Чекайте бурятів
показати весь коментар
13.05.2025 20:46 Відповісти
+7
Полякам добряче свербить в одному місці через Бандеру . Вірніше не через нього особисто , а через те що українці не хочуть відмовитись від його вшанування . ! Не бажають прогинатись під польські хотєлки . І це пшеків доводить до сказу .
Вони гадали що під час війни нас прогнути буде легко . А воно - не так сталося як гадалося .!! Таке доводиться чути від наших біженців .
Тема Бандери - головний камінь спотикання .
показати весь коментар
13.05.2025 21:13 Відповісти

Завантаження...