9263 відвідувача онлайн

Польські протестувальники припинили страйк на пункті пропуску "Ягодин - Дорогуськ", - Держмитслужба

пункт пропуску "Ягодин-Дорогуськ"

Польські протестувальники припинили страйк на пункті пропуску "Ягодин - Дорогуськ".

Про це пише пресслужба Державної митної служби, передає Цензор.НЕТ.

"За інформацією польських митників, о 23:00 год. 13 травня припинено страйк та розблоковано пункт пропуску "Ягодин - Дорогуськ". Пункт пропуску працює в штатному режимі в обох напрямках", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Люблінський апеляційний суд заборонив протесту на дорозі, що веде до пункту пропуску "Дорогуськ-Ягодин" на польсько-українському кордоні.

Завантаження...