7714 відвідувачів онлайн

Для миру в Україні відкривається "вікно можливостей" на два тижні, - Рютте

генсек НАТО Рютте

Генсек НАТО Марк Рютте вважає, що у переговорах між Україною та Росією на найближчі два тижні відкрилися нові можливості для досягнення миру.

Про це він заявив в коментарі Anadolu, інформує Цензор.НЕТ.

"Я думаю, що зараз існує вікно можливостей –– цього тижня, а також протягом наступних 10 днів або двох тижнів –– справді вивести все питання щодо України на більш сприятливий рівень", - наголосив Рютте.

За його словами, прогрес у врегулюванні війни можливий за керівництва президента України Володимира Зеленського та активної участі уряду США.

Як вважає генсек НАТО, Туреччина також відіграє важливу роль у процесі мирного врегулювання війни Росії проти України.

Топ коментарі
+11
Чергове вікно на чергові два тижні? А потім ще одне вікно, чи навіть двері, а може кватирка? І так до безкінечності?
показати весь коментар
14.05.2025 19:11 Відповісти
+7
Після кожних, КОЖНИХ, переговорів зекоманди з руснею - ситуація все гірше і гірше. І після формули Штанмайєра, і після оманських і після переговорів в Білорусі, і після Стамбульських в 2022му. Щоразу. Все гірше і гірше. Але от зараз точно буде перемога. Точно-точно. Ага
показати весь коментар
14.05.2025 19:14 Відповісти
+4
Чи залишався ультиматум чинним? Однозначної відповіді не було. У Берліні в понеділок, 12 травня, німецькі чиновники заявили, що «час минає», але не вжили жодних дій, коли опівночі призначений кінцевий термін сплив. Тим часом, за інформацією Bloomberg, «київська четвірка» вирішила тихо дочекатися можливої зустрічі Росії та України в четвер, 15 травня, у Стамбулі, перш ніж робити будь-які кроки. Це було повною протилежністю знаменитій пораді президента США Теодора Рузвельта щодо міжнародної політики: «Говори тихо, але тримай у руці великий кийок». Європейські лідери, навпаки, вважали за краще говорити голосно, не маючи в руках жодного кийка.
показати весь коментар
14.05.2025 19:07 Відповісти

Завантаження...