9879 відвідувачів онлайн

Для миру в Україні відкривається "вікно можливостей" на два тижні, - Рютте

генсек НАТО Рютте

Генсек НАТО Марк Рютте вважає, що у переговорах між Україною та Росією на найближчі два тижні відкрилися нові можливості для досягнення миру.

Про це він заявив в коментарі Anadolu, інформує Цензор.НЕТ.

"Я думаю, що зараз існує вікно можливостей –– цього тижня, а також протягом наступних 10 днів або двох тижнів –– справді вивести все питання щодо України на більш сприятливий рівень", - наголосив Рютте.

За його словами, прогрес у врегулюванні війни можливий за керівництва президента України Володимира Зеленського та активної участі уряду США.

Як вважає генсек НАТО, Туреччина також відіграє важливу роль у процесі мирного врегулювання війни Росії проти України.

Топ коментарі
+11
Чергове вікно на чергові два тижні? А потім ще одне вікно, чи навіть двері, а може кватирка? І так до безкінечності?
показати весь коментар
14.05.2025 19:11 Відповісти
+7
Після кожних, КОЖНИХ, переговорів зекоманди з руснею - ситуація все гірше і гірше. І після формули Штанмайєра, і після оманських і після переговорів в Білорусі, і після Стамбульських в 2022му. Щоразу. Все гірше і гірше. Але от зараз точно буде перемога. Точно-точно. Ага
показати весь коментар
14.05.2025 19:14 Відповісти
+4
Чи залишався ультиматум чинним? Однозначної відповіді не було. У Берліні в понеділок, 12 травня, німецькі чиновники заявили, що «час минає», але не вжили жодних дій, коли опівночі призначений кінцевий термін сплив. Тим часом, за інформацією Bloomberg, «київська четвірка» вирішила тихо дочекатися можливої зустрічі Росії та України в четвер, 15 травня, у Стамбулі, перш ніж робити будь-які кроки. Це було повною протилежністю знаменитій пораді президента США Теодора Рузвельта щодо міжнародної політики: «Говори тихо, але тримай у руці великий кийок». Європейські лідери, навпаки, вважали за краще говорити голосно, не маючи в руках жодного кийка.
показати весь коментар
14.05.2025 19:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
і зєля вже шось чітає в цьому "вікні" ? )
показати весь коментар
14.05.2025 19:05 Відповісти
Не "читає", а шукає "іконки" зі своїм зображенням
показати весь коментар
14.05.2025 19:50 Відповісти
Відкривається вікно Овертона
показати весь коментар
14.05.2025 19:06 Відповісти
Чи залишався ультиматум чинним? Однозначної відповіді не було. У Берліні в понеділок, 12 травня, німецькі чиновники заявили, що «час минає», але не вжили жодних дій, коли опівночі призначений кінцевий термін сплив. Тим часом, за інформацією Bloomberg, «київська четвірка» вирішила тихо дочекатися можливої зустрічі Росії та України в четвер, 15 травня, у Стамбулі, перш ніж робити будь-які кроки. Це було повною протилежністю знаменитій пораді президента США Теодора Рузвельта щодо міжнародної політики: «Говори тихо, але тримай у руці великий кийок». Європейські лідери, навпаки, вважали за краще говорити голосно, не маючи в руках жодного кийка.
показати весь коментар
14.05.2025 19:07 Відповісти
що вони курять чи нюхают
показати весь коментар
14.05.2025 19:07 Відповісти
показати весь коментар
14.05.2025 19:10 Відповісти
Чергове вікно на чергові два тижні? А потім ще одне вікно, чи навіть двері, а може кватирка? І так до безкінечності?
показати весь коментар
14.05.2025 19:11 Відповісти
То у них чергове провітрювання. Якщо хто влізе - то так і буде (вони не проти). Але на вікні ґрати, антимоскитна сітка, датчики руху з розпиленням якоїсь вбивчої речовини, теплові датчики з направленою вибухівкою, а за вікном тітка з дустом в одній руці і ляпачкою в іншій...

Стисло: заходтье, ми раді вам!
показати весь коментар
14.05.2025 19:55 Відповісти
Щось цей Рютте зламався. Несіть другого
показати весь коментар
14.05.2025 19:12 Відповісти
Рютте виявився нікчемою, на жаль....
показати весь коментар
14.05.2025 19:48 Відповісти
Поки був прем'єром Нідерландів - був адекватною людиною і політиком, а тут раптово здурів. Яким гівном в їдальні штабу НАТО годують командування? Як тільки вони виходять звідти у відставку, відразу клепка стає на місце і адекватність у ексів починає зашкалювати.
показати весь коментар
14.05.2025 21:03 Відповісти
Після кожних, КОЖНИХ, переговорів зекоманди з руснею - ситуація все гірше і гірше. І після формули Штанмайєра, і після оманських і після переговорів в Білорусі, і після Стамбульських в 2022му. Щоразу. Все гірше і гірше. Але от зараз точно буде перемога. Точно-точно. Ага
показати весь коментар
14.05.2025 19:14 Відповісти
Бредні після бренді
показати весь коментар
14.05.2025 19:20 Відповісти
зе!гундос встигне переобратися ще на два строки?
такий сприятливий час.
147% підтримки.
кміс не дасть збрехати!
показати весь коментар
14.05.2025 19:22 Відповісти
Чому вікно? Чому не двері? Невже у вікно зручніше лізти, ніж входити в двері? Хто взагалі ці недолугі терміни придумує?
показати весь коментар
14.05.2025 19:22 Відповісти
вже всі руду дупу облизали? торопіться, вікно можливостей невдовзі зачинеться
показати весь коментар
14.05.2025 19:25 Відповісти
Ну то випригни млять в своє вікно. То було вікно до 13 числа, потім до 15 потім до кінця тижня а тепер вже два тижня. Щоб тобі до туалета так було бігти коли в тебе діарея була
показати весь коментар
14.05.2025 19:26 Відповісти
Ото професія директора NATO. Прокинувся, вдягнувся, позвиздів на камери, повернувся додому.

І так щодня.
показати весь коментар
14.05.2025 19:26 Відповісти
Ти,своїм умовиводам віриш?
показати весь коментар
14.05.2025 19:34 Відповісти
Як вони набридли, імпотенти ...може через два тижні встане... Чи то війна чи щось інше..
показати весь коментар
14.05.2025 19:34 Відповісти
скільки таких вікон ще буде
показати весь коментар
14.05.2025 19:40 Відповісти
Ще не було в України такої можливості, яку б зеленський не зміг просрати.
показати весь коментар
14.05.2025 19:44 Відповісти
а після ми почуємо про вирішальне літо, потужну осінь, надскладну зиму, рішучу весну.... і так по колу )))
показати весь коментар
14.05.2025 19:52 Відповісти
Та ми завжди можемо закінчити війну просто стрибнув з віконця щучкою. Це вікно можна відкрити будь-коли. Про це мріє кожен в світі, що ми стрибнемо. І можна буде відкрито вести бізнес з прекрасною расією будущєго.
показати весь коментар
14.05.2025 19:55 Відповісти
Нічого там не відкривається, не неси кацапську пропаганду!
показати весь коментар
14.05.2025 20:04 Відповісти
Естонські ВМС й авіація НАТО спробували зупинити танкер «тіньового флоту рф», який прямував до російського порту з невідомим вантажем.

Судну наказали змінити курс та йти в напрямку естонського порту, проте екіпаж відмовився.

Європейські силовики спробували висадитись на борт судна, але прилетів російський борт Су-35 і тому штурм припинили. (с)

https://t.me/eRadarrua/50272
показати весь коментар
14.05.2025 20:27 Відповісти
спочатку прочитав відкривається "вікно можливостей" ЩЕ на два тижні

А ****: і рютте і інші рожеві поні досі вірять, що фактор трампа зараз призведе до миру.
100 днів трампа не вистачило, завузьке вікно. А от нові 2 тижні зараз ух як ! А якщо ні, то трамп знов скаже, що чекатиме 2-4 тижні, щоб зрозуміти наміри путіна. А потім ще раз, і так 4 роки.

p.s. Я правда не розумію, чого вікно можливостей = не накладати в цей час на росію санкції , і не збільшувати допомогу Україні...А може рожеві поні не такі і наївні, і їм просто ок підвішена ситуація.
показати весь коментар
14.05.2025 21:10 Відповісти