8729 відвідувачів онлайн

Війна в Україні не може завершитися військовим шляхом, потрібна дипломатія, - Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган вважає, що війну Росії проти України неможливо завершити військовим шляхом, тому потрібно домогтися початку мирних перемовин.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Hurriyet.

На його думку, Путін - головний гравець у цих переговорах.

"Трамп також є домінуючим гравцем. У такій самій ситуації перебуває і Зеленський", - зазначив Ердоган.

Він додав, що зустріч делегацій двох країн у Стамбулі вкрай важлива для припинення війни та встановлення миру в регіоні.

Турецький лідер наголосив, що від самого початку докладає інтенсивних зусиль, щоб покласти край російсько-українській війні.

"Як Туреччина ми прагнемо справедливого і тривалого миру. Ми не лише говоримо "закінчіть війну", але й пропонуємо методи, готуємо ґрунт і закликаємо до цього. Перш за все, для того, щоб війна закінчилася, повинні замовкнути гармати й заговорити дипломатія. Мають розпочатися мирні переговори, цю можливість не можна втрачати. Ця війна не може завершитися за допомогою зброї. Наше найбільше бажання - отримати певний результат від мирних переговорів. Тому ми сповнені рішучості продовжувати нашу посередницьку роль для закінчення цієї війни. Ми докладемо всіх зусиль, щоб канали діалогу між сторонами залишалися відкритими й переговори тривали", - резюмував Ердоган.

Топ коментарі
+19
Завели шарманку і по колу. Досить вже примушувати Україну до капітуляції подібними балачками.
показати весь коментар
17.05.2025 15:08 Відповісти
+8
Заради Османської імперії 2.0
показати весь коментар
17.05.2025 15:26 Відповісти
+7
І Туреччині не забути 25 відсотків за посередництво виплатити.

Дістали вже з цією дипломатією. Дипломатія завжди вступала в дію уже після остаточного завершення війни. Саме на полі бою. А в іншому варіанті це просто заморожений на роки конфлікт.
показати весь коментар
17.05.2025 15:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🤣🤣🤣
показати весь коментар
17.05.2025 15:06 Відповісти
И говорит он это не ради истины, а ради правды!
показати весь коментар
17.05.2025 15:07 Відповісти
Заради Османської імперії 2.0
показати весь коментар
17.05.2025 15:26 Відповісти
Скарги і коментарі державною мовою.
показати весь коментар
17.05.2025 15:44 Відповісти
а то что?
показати весь коментар
17.05.2025 16:36 Відповісти
А то прийдуть визволяти.
показати весь коментар
17.05.2025 16:39 Відповісти
Не дойдут
показати весь коментар
17.05.2025 17:25 Відповісти
Тоді дострелять.
показати весь коментар
17.05.2025 22:37 Відповісти
Завели шарманку і по колу. Досить вже примушувати Україну до капітуляції подібними балачками.
показати весь коментар
17.05.2025 15:08 Відповісти
Що пропонуєш? На відміну від тебе, диванного, Ердоган розуміє, що перемогти кацапів можливо лише повноцінно вступивши всім НАТО у війну.
показати весь коментар
17.05.2025 19:01 Відповісти
Як погода в Бірмінгемі,сцикло? Ти б ще на Мадагаскар втік.
показати весь коментар
17.05.2025 23:19 Відповісти
Так путлєр не йде до рук - як ти його вломаєш на переговори?
показати весь коментар
17.05.2025 15:09 Відповісти
Может, если вы перестанете сцать.
Имеете минимум 10-ти кратное преимущество в экономике и вооруженных силах и говорите про дипломатию с дышащим на ладан международным преступником.
показати весь коментар
17.05.2025 15:09 Відповісти
Та вся 500 міліона Європа на може 25 тисяч миротворців зібрати, щоб ПІСЛЯ ПРИПИНЕННЯ ВОГНЮ розмістити їх в Україні. Яка там десятикратна перевага? Це купка обісцяних сцикунів.
показати весь коментар
17.05.2025 16:00 Відповісти
Так якого ти збив кацапськи самолет.Для себе перемога,для нас діпломатія.Ми згодни,віддайте нам заради міру Средиземне море,ми погодимось.
показати весь коментар
17.05.2025 15:09 Відповісти
Так він скаже беріть,якщо зможете! Він не винен, що Зе неспроможний, тому пропонує йому підписати капітуляцію.
показати весь коментар
17.05.2025 15:34 Відповісти
Сагайдачний посперечався б з цим турком, коли у 1618 році думав - чи спалити москву, чи як викуп взяти гроші і товари, що москалі збиралися відправити у Туреччину. На жаль, він обрав друге, а турків до сьогодні жаба душить. ))
показати весь коментар
17.05.2025 15:14 Відповісти
Ще один голуб миру.
показати весь коментар
17.05.2025 15:19 Відповісти
І Туреччині не забути 25 відсотків за посередництво виплатити.

Дістали вже з цією дипломатією. Дипломатія завжди вступала в дію уже після остаточного завершення війни. Саме на полі бою. А в іншому варіанті це просто заморожений на роки конфлікт.
показати весь коментар
17.05.2025 15:20 Відповісти
Дайте зброю, чи продайте. Куколди хрінові.
показати весь коментар
17.05.2025 15:20 Відповісти
І що? Ти відразу підеш на фронт7
показати весь коментар
17.05.2025 18:59 Відповісти
Пан Ердоган добре знає, як працює дипломатія: Азербайджан та Сирія для нього добра наука
Але ж треба щось казати…
показати весь коментар
17.05.2025 15:30 Відповісти
Ще один...Вимоги рф -капітуляція,зняття санкцій,відсутність репарацій за війну, передача 4 областей та виведення звідти ЗСУ ,а ще визнання анексії Криму і це ще не повний перелік.
Зеленський нічого не зробив за шість років, тому у відставку боїться подавати, він незнає що робити. Трамп поганй? Так він просто про це прямо сказав-Володя у тебе немає козирів, чим ти займався маючи абсолютну владу та провладну більшість у парламенті? ви ж могли просувати будь-які закони, виробляти будь-яку зброю!
показати весь коментар
17.05.2025 15:31 Відповісти
миротворец-бизнесмен херов
показати весь коментар
17.05.2025 15:33 Відповісти
Армії по всьому світу, крім Туреччини, ліквідувати і залишити лише дипломатів.
показати весь коментар
17.05.2025 15:40 Відповісти
показати весь коментар
17.05.2025 15:41 Відповісти
Грязь? У лютому на півночі України?

Тоді кацапські мехколони бронетехніки з «браццкої » Бєлокацапіі розтяглися на 70 кілометрів !!!
Бампери упирались в фаркопи !!!
Отоді саме й показали себе Байрактари.
Як тоді все це горіли й вибухало!
Це був зорянй час Байрактарів.
Респект Президенту Ердогану.
показати весь коментар
17.05.2025 15:55 Відповісти
А ты пустобрёх, каким макаром отжал Северный Кипр? Дипломат хренов.
показати весь коментар
17.05.2025 15:42 Відповісти
Разумеется отжала Турция, но он президент именно этой страны.
показати весь коментар
17.05.2025 15:43 Відповісти
Якщо по словам Ердогана є три домінуючих гравця в ціх перемовинах то завжди є обоюдне бажання у всіх сторін спростити до двух цю "задачу трьох тіл"
показати весь коментар
17.05.2025 15:49 Відповісти
На кінець 24-го року навіть такі дебіли зрозуміли що кацапів треба просто знищувати - вони недоговороздатні. Зброя пішла потоком, Україна провела наступ на Курщині, отримала Атаками та дозвіл бити західною зброєю по мордору, запалали НПЗ. І ху-йло тихенько запросило переговорів.
Але потім прийшов рудий виб'лядок...
показати весь коментар
17.05.2025 15:58 Відповісти
Куйло просило переговорів? Де і коли? В тєлємарахвоновських фантазіях? Бо, наскільки я пам"ятаю, воно завжди лише вимагало виконання своїх вимог і від жодної з них ніколи не відмовлялось.
показати весь коментар
17.05.2025 18:57 Відповісти
у свііті ,докуя турецьких ердоганів , котрі двох світових шулєрів називають "гравцями"
показати весь коментар
17.05.2025 16:04 Відповісти
Гола діпломатія теж не закінчить війну.Потрібні комплексні дії.Діпломатія - це та зброя,яка об'єднує всі сили для стримання злодія,який расповсюджує зло,через війну.Діпломатія повина бути в комлексі з різними методами.Наприклад: злодій зробив на моїх очах зло. Що я роблю.Даю йому в пику,при цьому пошкоджую його одяг і потім розповідаю, йому,хто він насправді є .
показати весь коментар
17.05.2025 16:07 Відповісти
Та жодна дипломатія не допоможе касапу, який хоче колонізувати все навколо себе всіх і вся!
Війна, може, якщо і допоможе - то з великими жертвами. А от санкції з розвалом лаптєстану за прикладом 1991 року - цілком.
показати весь коментар
17.05.2025 16:09 Відповісти
З якого переляку лаптєстан розвалиться?
показати весь коментар
17.05.2025 18:55 Відповісти
сссровок також не перелякався, коли зникав
показати весь коментар
17.05.2025 19:08 Відповісти
Совок був утворенням із силоміць зігнаних докупи країн, народи яких споконвічно люто ненавиділи один одного. З моменту створення вже був приречений на розпад. Дивом протримався 70 років на ідеології та репресіях.
показати весь коментар
17.05.2025 20:01 Відповісти
ВРАХОВУЮЧИ АПЛОДИСМЕНТИ СВІТОВОЇ ПОЛІТИЧНОЇ КУЄТИ НА ЧОЛІ З "ТРАМБОНОМ" РАШИСТСЬКОМУ ЗЛОЧИНЦЮ .ТЕРОРИСТУ ВБИВЦЮ І ОКУПАНТУ НЕМОЖЛИВО ЗПКІНЧИТИ ВІЙНу війсковим шляхом.Для цього потрібні ВЕЛИКІ ЯЙЦЯ , ВЕЛИКИХ ПОЛІТИКІВ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ...
показати весь коментар
17.05.2025 16:13 Відповісти
Перефразируя Аль Капоне: "Дипломатией и томагавком вы можете добиться гораздо большего, чем просто дипломатией".
показати весь коментар
17.05.2025 16:33 Відповісти
Про яку дипломатію ти розповідаєш,коли Україні зброю продаєш,а з другої сторони болото мільйонами приїжджає до тебе на відпочинок,та енергоносії в них купляєш.Дипломатія це коли санкції ввели і через місяць кацапи хліба попросять.Дуже тонка ,виважена дипломатія. Коли в стойло поставили бункерного тоді домовляйся,став умови.
показати весь коментар
17.05.2025 16:41 Відповісти
Іран, Венесуела, КНДР вже скільки десятиліть під санкціями? І що? Дуже злякались? Приповзли навколішки?
показати весь коментар
17.05.2025 18:54 Відповісти
Дипломатія від Трампа та Зеленського це гірше ніж військовим шляхом.
показати весь коментар
17.05.2025 17:12 Відповісти
Ракеты "Тomahawk" переименовать в "Diplimat"...
показати весь коментар
17.05.2025 17:28 Відповісти
Авжеж не може, якщо зброю не давати. А якби скинули по 10% зі складів Турція та США своїх запасів техніки та законсервованих по пустелях літаків, то за тиждень би війна закінчилась десь під Уралом, дружньою зустріччю з китайцями з того боку.
показати весь коментар
17.05.2025 19:04 Відповісти
Ага. А на тих літаках ти б літав, разом іншими такими ж, що ховаються від тцк?
показати весь коментар
17.05.2025 20:03 Відповісти
Jebah rusnu po wsemu Miru!
показати весь коментар
17.05.2025 20:33 Відповісти
Скотиняка в тюбютєйці знову вилізло.
показати весь коментар
17.05.2025 20:54 Відповісти