7995 відвідувачів онлайн

Стубб після розмови з Трампом: Він втрачає терпіння, але в правильний бік

Стубб розповів про розмови із Трампом та Зеленським

Президент Фінляндії Александр Стубб розповів про телефонні розмови з лідерами США та України, які відбулись напередодні.

Про це пише "ЄП" з посиланням на STT, інформує Цензор.НЕТ.

Як розповів Стубб, ввечері 17 травня він провів тривалу телефонну розмову з президентом США Дональдом Трампом, а вранці в неділю, 18 травня говорив з президентом України Володимиром Зеленським.

"Зеленський терплячий, але Трамп починає втрачати терпіння, але в правильному напрямку, тобто в напрямку Путіна",- розповів президент Фінляндії про розмови з лідерами США та України.

Також Стубб зазначив, що союзники України постійно намагаються донести до Трампа, що Україна здатна вести оборонну війну, а ситуація в Росії гірша, ніж передбачалося.

Окрім цього, фінський лідер висловив упевненість, що попри коливання міжнародної дипломатії за останні два тижні ситуація для України змінилася в кращий бік.

Топ коментарі
+17
Трамп - сраний флюгєр. Сьогодні він втрачає терпіння, а завтра - бабац і знову лиже сраку *****. І ніякими раціональними аргументами це не пояснюється.
показати весь коментар
18.05.2025 18:07 Відповісти
+8
Як би це грубо не звучало, але Україна стала для адміністрації Дональда Трампа прикрою перешкодою, яка заважає йому досягти двох важливих стратегічних цілей......
Зокрема, послабити Європу, щоб вона не була самостійним центром сили, а також не дати Росії розвалитись й колапсувати. Поки Україна стоїть, Росія наближається до колапсу й точно не посилюється. Поки Україна стоїть, Європа не послаблюється, а європейська єдність посилюється. Всі попередні президенти вірили в США як в сяюче місто на пагорбі, яке є світлом демократії для всього світу, який грунтується на правилах й принципах. Прийшов Трамп і повністю перевернув цю картинку. І самий неочікуваний сюрпріз приходу Трампа, це жалюгідність амеріканської політичної системи, яка завжди позицінювала себе як демократична... приход до влади фашиста із замашками диктатора й все - система повністю зламана й політика держави розгорнута на 180 градусів. Америка більше не та держава на яку можна покластися, Америка може відмовитись від своїх обов'язків в будь-якому союзі (навіть вийти з ООЗ, ООН, НАТО), Америка може підспівувати агресору...Тепер світ грунтується на інтересах і праві сильного.......
показати весь коментар
18.05.2025 19:03 Відповісти
+6
Трамп вже три місяці "втрачає терпіння"
показати весь коментар
18.05.2025 18:17 Відповісти

Завантаження...