9525 відвідувачів онлайн

Зеленський надіслав Трампу листа з новими пропозиціями співпраці в ОПК та торгівлі, - ОП

Зеленський запропонував Трампу співпрацю в ОПК та торгівлі

Президент Володимир Зеленський надіслав американському лідеру Дональду Трампу листа з новими пропозиціями щодо співпраці в оборонно-промисловій і торговельній сферах.

Про це повідомила пресслужба глави держави за підсумками зустрічі Зеленського із віцепрезидентом США Джей Ді Венсом та державним секретарем США Марко Рубіо у Римі у неділю, 18 травня, інформує Цензор.НЕТ.

Зазначається, що під час розмови сторони приділили окрему увагу реалізації угоди про економічне партнерство між Україною та США.

"Глава держави зазначив, що надіслав президенту Трампу листа з новими пропозиціями щодо співпраці в оборонно-промисловій і торговельній сферах", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, що 18 травня, президент України Володимир Зеленський зустрівся із віцепрезидентом США Джей Ді Венсом та держсекретарем Марко Рубіо у Ватикані. Глава держави назвав цю зустріч "хорошою".

Топ коментарі
+13
Сьогодні основне завдання нашоі влади ,
це зосередитись на фінвнсуванні нашої армії , та озброювати
наших воєнних новими ракетами !!
Хочеться запитати у Зеленського де обіцяні ракети ,
промисловість яких він прикрив !!
показати весь коментар
18.05.2025 18:53 Відповісти
+13
Що ще не здав Боневтік Потужно-Брехливий щоб захистити виключно свою дупу?
показати весь коментар
18.05.2025 19:30 Відповісти
+12
Ну листа писав не ЗЄ, а його цей ватний піарник Литвин.

Якби ЗЄ сам написав, все накрилося б статевим органом ще на етапі перекладу в ОП бо перекладач повісився б.
показати весь коментар
18.05.2025 19:25 Відповісти

Завантаження...