9745 відвідувачів онлайн

Путін скаржився Трампу на Україну: готували "теракти" біля Кремля напередодні 9 травня, - росЗМІ

Путін скаржився Трампу. Що казав диктатор

Російський диктатор Володимир Путін у розмові з Дональдом Трампом розповідав про "теракти" в районі Кремля та на Червоній площі напередодні 9 травня, яким вдалося запобігти.

Про це заявив помічник Путіна Юрій Ушаков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

За словами глави Кремлі, загрозу "терактів" усунули в ніч на 7 травня. 

Також диктатор розповів лідеру США, що Україна тоді випустила по РФ 524 БпЛА та ракети Storm Shadow.

"Путін, звичайно, невипадково згадав про це Трампу, оскільки українці безпосередньо загрожували закордонним учасникам святкових заходів, намагалися - і наш президент публічно про це говорив - залякати закордонних лідерів і не допустити їхнього приїзду до Москви", - сказав Ушаков.

Топ коментарі
+17
Один кретин пожаловался второму кретину на свои глюки и измены.... обычная история из быта психушки.
показати весь коментар
20.05.2025 14:54 Відповісти
+15
***** рудого за ідіота тримає. Ким він власне і є.
показати весь коментар
20.05.2025 14:55 Відповісти
+11
В благодарность Зеленскому за спокойный праздник 9 мая (как и в предыдущие годы) Путин привычно и потужно обосрал нашего миротворца. Давай, Зелька, готуй следующие угоды. И не спеши мыться.
показати весь коментар
20.05.2025 14:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Один кретин пожаловался второму кретину на свои глюки и измены.... обычная история из быта психушки.
показати весь коментар
20.05.2025 14:54 Відповісти
--скаржуся тобі доня, бІндєри крємлЬ взарвать хатєлі,, а ісчщьо доня, називалі, - кінченим ******!,- так, тіки я і нє понял доня,, кінчєним, цеж не я,,, -- вєрю вАлодя, ти хароший парєнь, а у ніх нєт казирєй,,, --- ось така ****** псіхіатрія, а найсумніше те, що світ, чомусь не зацікавлений у кардинальному виправленні оцих двох Довбойобів!(
показати весь коментар
20.05.2025 15:32 Відповісти
Це , як ботоксне чмо з рижим піндосом обмінюється враженнями після відвідання гей клубу:

з одної сторони сподобалось, з іншої - не дуже…
показати весь коментар
20.05.2025 15:41 Відповісти
***** рудого за ідіота тримає. Ким він власне і є.
показати весь коментар
20.05.2025 14:55 Відповісти
а були б в Україні балістичні ракети типу "Сапсан" на 1000км, ніякого параду б на червоній площі не було б.
показати весь коментар
20.05.2025 14:55 Відповісти
В благодарность Зеленскому за спокойный праздник 9 мая (как и в предыдущие годы) Путин привычно и потужно обосрал нашего миротворца. Давай, Зелька, готуй следующие угоды. И не спеши мыться.
показати весь коментар
20.05.2025 14:56 Відповісти
Трамп мразь ще нас винними зробить

500 000 трупів
14 млн біженців у нас

це просто мразота що робиться
показати весь коментар
20.05.2025 14:56 Відповісти
ничего святого!)))
показати весь коментар
20.05.2025 14:57 Відповісти
світовий терорист з нумером один,куйло всія 3,14дерації,котрий окуповує з2014 року частину України і постійно її терирозує ракетними обчтрілами.шахедами .та багатосоттисячною ордою рашистських вбивць жаліється...такаго світового терориста куйла, потрібно вже давно за терор "в сортірє в дєрмє утопіть"
показати весь коментар
20.05.2025 14:58 Відповісти
Правильно, усі кацапстанці повинні бути знищені в той чи інший спосіб!
показати весь коментар
20.05.2025 15:01 Відповісти
Ага. В борщ насрали )))
показати весь коментар
20.05.2025 15:01 Відповісти
Яке ж воно кончене...
показати весь коментар
20.05.2025 15:01 Відповісти
***** стоїть по горло в людській крові і ще про якість теракти белькоче, *****!
показати весь коментар
20.05.2025 15:02 Відповісти
Брехня і фальсифікації - суть життя психічнохворих москалів!
показати весь коментар
20.05.2025 15:02 Відповісти
Мало того що цей старий плешивий мудак - полудурник та недомірок на лабутенах серущий у валізу то він ще і ябеда.
показати весь коментар
20.05.2025 15:04 Відповісти
показати весь коментар
20.05.2025 15:04 Відповісти
от дійсно б підходило " папа Трамп, Рудий XLVII"
показати весь коментар
20.05.2025 15:10 Відповісти
так..так.. абсолютно всі вірять ,що рос змі набрешуть.
показати весь коментар
20.05.2025 15:06 Відповісти
Коли тебе суку вже убють ,доки ти варвар будеш знущатись ?
показати весь коментар
20.05.2025 15:12 Відповісти
Це вже який раз ***** робить с трампа повного ідіота ?

І що цікаво трампу це подобається
показати весь коментар
20.05.2025 15:22 Відповісти
А Трамп, його про «АШИБКУ» хотів запитати, як ***** ракетами убиває Українців, але, якось сором'язливо, так і забув, хотів про ТИСЯЧІ московитів здохлих в Україні з 2022 року ( уже майже 970.000 орків), теж забув, про «потужний ДІЛ» з воєнним злочинцем прутіним щось там проплямкав… Так, мабуть, і закимарили, як не крути, а старість, бере своє щоденно… що ******, а що Трамп, старі та немічні …
А розказувати будуть, що кому до вподоби! Яка там московська війна проти України???
показати весь коментар
20.05.2025 15:29 Відповісти
х%йло скаржиться, тому що Меланія до нього не приїхала - воно ж "памалажє" трампа - геблівий "натяк" трамп так і не зрозумів.
показати весь коментар
20.05.2025 15:51 Відповісти
Зелене сцикло знову обтікає!!!
показати весь коментар
20.05.2025 16:39 Відповісти
А ще називали путіна земляним хробаком, жовтою рибою....та х.йлом!!!
показати весь коментар
20.05.2025 17:18 Відповісти
живий же, жначить ****** готували