8207 відвідувачів онлайн

Ізраїльська армія здійснила попереджувальні постріли по дипломатах ЄС та Китаю

ЦАХАЛ

У середу ізраїльські солдати помилково зробили попереджувальні постріли по дипломатах, які представляли Європейський Союз, Великобританію, Китай, Росію та інші країни.

Які інформує Цензор.НЕТ, про пише Bloomberg.

"Дипломати - ніхто з них не постраждав - відвідували місто Дженін на Західному березі річки Йордан і, за даними Армії оборони Ізраїлю, відхилилися від затвердженого маршруту в зоні, яку вона назвала зоною активних бойових дій", - йдеться в повідомленні.

ЦАХАЛ стверджує, що солдати, які діяли в цьому районі, зробили попереджувальні постріли, щоб віддалити їх. 

Міністр закордонних справ Італії викликав ізраїльського посла для роз'яснення того, що сталося.

"Я чула про сьогоднішній інцидент в Дженіні, де сили оборони Ізраїлю зробили попереджувальні, але все ж таки постріли в групу дипломатів, які наближалися до табору біженців в рамках візиту, організованого Палестинською адміністрацією. Ми однозначно закликаємо Ізраїль розслідувати цей інцидент, а також притягнути до відповідальності тих, хто несе за це відповідальність", - заявила журналістам голова зовнішньополітичного відомства ЄС Кая Каллас.

ЦАХАЛ заявив, що проведе розслідування інциденту, який стався на тлі зростаючої напруженості між Ізраїлем і рештою світу через продовження війни в Газі.

Палестинська адміністрація, яка керує палестинцями на Західному березі річки Йордан, засудила дії ЦАХАЛу, заявивши, що він "навмисно відкрив вогонь на ураження по акредитованій дипломатичній делегації".

Також адміністрація розповіла, що до складу групи також входили дипломати, які представляли Марокко, Бразилію, Японію, Канаду, Індію, Польщу, Туреччину, Румунію, Мексику, Єгипет і Йорданію.

Топ коментарі
+35
треба було китайозу і кацапа завалити, інших попередити
показати весь коментар
21.05.2025 20:03 Відповісти
+23
кацапів могли б підстрелити.
показати весь коментар
21.05.2025 20:04 Відповісти
+13
Им повезло больше ,чем Портнову.....
показати весь коментар
21.05.2025 20:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
взагалі-то не Мойсей, а Вс-вишній обіцяв Аврааму та його нащадкам! Також обіцяв, що через потомство Авраама будуть благословенні всі племена землі.
показати весь коментар
21.05.2025 20:18 Відповісти
Звідки йому це знати, якщо він про Землю Обітованнну і про Мойсея прочитав у "Краткий курс сетевого пропагандиста"
показати весь коментар
21.05.2025 20:24 Відповісти
😁
показати весь коментар
22.05.2025 08:24 Відповісти
як на івріті буде

"Нехай щастить"

,"Нєх шастать" ?

.

показати весь коментар
21.05.2025 20:19 Відповісти
можно трошки інакше сказати, наприклад "Лех тиздаен бе тахат"
показати весь коментар
21.05.2025 20:31 Відповісти
світ потроху сходить з глузду. Але може то і правильно потрібна в стрічка як 3 світова бо люди трішки забули що таке війна .
показати весь коментар
21.05.2025 20:02 Відповісти
Ти так пишеш ьо тобі не приліта хата ціла опалення електрика каналізація вода все є сидиш перед теліком чи компум і пишеш бредятіну або ти не відчував болю або палата6 дурдома за тобою плаче
показати весь коментар
21.05.2025 20:38 Відповісти
+++++
показати весь коментар
21.05.2025 23:45 Відповісти
треба було китайозу і кацапа завалити, інших попередити
показати весь коментар
21.05.2025 20:03 Відповісти
помилково не попали...
показати весь коментар
21.05.2025 20:04 Відповісти
Им повезло больше ,чем Портнову.....
показати весь коментар
21.05.2025 20:07 Відповісти
бо там не цахал стріляли
показати весь коментар
21.05.2025 20:18 Відповісти
Та всіх треба було валить. Нормальні люди в той гадюшник до ретористів в гості не поїдуть.
показати весь коментар
22.05.2025 01:14 Відповісти
кацапів могли б підстрелити.
показати весь коментар
21.05.2025 20:04 Відповісти
Сергей Кочергин
Реєстрація: 21.05.2025 (! ! !)

Полужопин, зря ноги топчешь, или домой, здесь тебе все равно не нальют
показати весь коментар
21.05.2025 20:09 Відповісти
Ваня, грубо работаешь.
Видать тех, кто поумнее уже на фронте выбили, самых помойников уже в пропаганду привлекают.
Щас я нажму на "спам", чтобы тебя, урода, по быстрому удалили, и пойдешь ты свою вину перед товарищем прапорщиком отрабатывать орально и анально
показати весь коментар
21.05.2025 20:15 Відповісти
дура нагуляна, не пались так, відразу ж видно що ти провокатор кацапський!
показати весь коментар
21.05.2025 20:20 Відповісти
Ам Исраель Хай! Шалом Ахи, ма нишма?
показати весь коментар
21.05.2025 20:21 Відповісти
Од Авину хай, од Авину хай
Ам Исраэль, Ам Исраэль
Ам Исраэль хай...
показати весь коментар
21.05.2025 20:27 Відповісти
.mignews תקשרנו איתך גם בתגובות באתר
показати весь коментар
21.05.2025 20:41 Відповісти
Я прочитав, дякую.
Бажаю і вам, і нам перемоги

🤝
показати весь коментар
21.05.2025 20:45 Відповісти
тода раба! ...ани иегуди
показати весь коментар
21.05.2025 20:55 Відповісти
Иванти, что значит - понятно.
показати весь коментар
21.05.2025 21:07 Відповісти
Якби мені. в молодості, хтось сказав, що я буду "захищать жидів" - я -б йому "в морду плюнув"...Чесно кажучи - "сам собі дивуюся..." До цих пір... Потомок "геноцидника Умані",який "жидів на ножі ставив...", вирощений в атмосфері негативізму до "жидів" - і виступає, в якості їх адвоката!!! Сам собі "ахрєнєваю".... .........................
показати весь коментар
21.05.2025 22:31 Відповісти
"Давні монголи не чули про євреїв і тому у всіх своїх бідах звинувачували злих духів".
Діями людини управляє свідомість та підсвідомість. Той, хто керується свідомістю, розумом, хто критично ставиться до своїх помилок і шукає їх причини, переважно звинувачує себе. І думає як помилку виправити і більше не допускати.
Той, на кому висить важкий тягар підсвідомості, тобто забуті дитячі спогади, уявлення, чутки, плітки, домисли, той іде набагато легшим шляхом - він шукає винного. А його й шукати не треба. Ось вони, "вороги людства".
Чого в голові людини більше - критичного розуму чи помийного відра із "загальноприйнятих істин, які не вимагають доказів, бо це і так знають".
Це все дуже просто, але чомусь мало хто розуміє і практично ніхто не сприймає
показати весь коментар
22.05.2025 07:53 Відповісти
потомок кривавої гебні шолє, та ніхто й не сумнівався.
показати весь коментар
22.05.2025 22:52 Відповісти
ШкодА, що касапський дипломат не постраждав... Інших - було би просто шкОда...
показати весь коментар
21.05.2025 20:05 Відповісти
Сергей Кочергин
Реєстрація: 21.05.2025 (! ! !)

Полужопин, зря ноги топчешь, или домой, здесь тебе все равно не нальют
показати весь коментар
21.05.2025 20:10 Відповісти
Ну, от і Всьо!!!
Немає вже Вані, відлетів нести подальшу службу у свою Небесну Казарму
показати весь коментар
21.05.2025 20:34 Відповісти
та теплий *** йому в дорогу!
показати весь коментар
21.05.2025 20:44 Відповісти
Ізраїльтяни,мабуть, хвилювалися за іноземців, щоб вони не попали до терористів, у заложники, як у 7 жовтня !!??!!
Терористи, теж мали посвідки з ООН!!
показати весь коментар
21.05.2025 20:07 Відповісти
https://t.me/voinasordoy Война с Ордой. Сергей Ауслендер

В Сирии неожиданно образовалась проблема. Поскольку Джулани активно налаживает мосты с Западом, то его окружение, на 90 процентов состоящее из совершенно отбитых исламистов самого жуткого пошиба, обиделось и покидает ряды Тахрир аш Шам, массово переходя под знамена ИГИЛа. Который, за счет этого, может неожиданно возродиться, как Феникс.

- Не за то мы кровь проливали, чтобы ты, ****, якшался с крестоносцами. Ты нам халифат обещал, чтобы по всем понятиям и нормам, а сам напялил костюм, выглядишь, каке еретик какой-то, тьфу, слов нет. Так, чего доброго, начнешь с евреями общаться и дружить, а это вообще, как у них там говорят - "зашквар".

А он и общается, кстати, причем уже вполне открыто. И Рубио сказал, что вероятность падения нового сирийского режима существенно увеличилась.

Поэтому Израиль из буферной зоны уходить не собирается, а наоборот - окопы поглубже, бетона побольше и артиллерию пристрелять, чтобы в случае чего не промазать.

Сирийская история не окончена, а возможно, только развивается.
показати весь коментар
21.05.2025 20:09 Відповісти
Прожуй і виплюнь цю кацапську хєрню. Їй Богу - здоровіший будеш. А х76уй чеченців із жопи вийми. Ходитиметься мабуть легше.
Я думав таких як ти давно вже передушили - і аж ось тут
показати весь коментар
22.05.2025 00:00 Відповісти
такі самі терористи як і росіяни
показати весь коментар
21.05.2025 20:11 Відповісти
дебіл?
показати весь коментар
21.05.2025 20:23 Відповісти
палестинці вони такі
показати весь коментар
22.05.2025 22:55 Відповісти
І тут Трамп підтримуватиме стільки, скільки зможе. Тому що: #1 - він "кицька" і #2 - ХАМАС не має ядерної зброї.
показати весь коментар
21.05.2025 20:18 Відповісти
показати весь коментар
21.05.2025 20:22 Відповісти
Вірю-вірю-вірю! Стріляли випадково. Ну, просто офіцерів не попередили про дипломатів. Ну, буває...
показати весь коментар
21.05.2025 20:29 Відповісти
Виражаєм глубокоЄ *************...
показати весь коментар
21.05.2025 20:35 Відповісти
Цахал это вам не "голлансдкие миротворцы". Не лезьте к террористам если не хотите пострадать.
показати весь коментар
21.05.2025 23:12 Відповісти
У Ізраїля теж сильно рильце в пушку...
Але тут він захищає своє право на виживання проти террористичного інтернаціоналу
показати весь коментар
21.05.2025 23:43 Відповісти
От гомосєків кацапських - так точно віддалити треба було. Бажано на той світ.
показати весь коментар
21.05.2025 23:57 Відповісти