9718 відвідувачів онлайн

У Польщі судитимуть чоловіка, який пропонував спецслужбам РФ співпрацю у здійсненні замаху на Зеленського, - Офіс Генпрокурора

Президент України Володимир Зеленський

У Польщі судитимуть особу, яка пропонувала спецслужбам рф співпрацю у здійсненні замаху на життя Президента України.

Про це повідомили в Офісі Генпрокурора, передає Цензор.НЕТ.

Прокурор Національної прокуратури Республіки Польща скерував до суду обвинувальний акт стосовно особи, яка мала намір сприяти спецслужбам РФ у здійсненні підривної діяльності проти України. Цю особу було затримано у квітні 2024 року за результатами тісної взаємодії Офісу Генпрокурора, СБУ та органів правопорядку Республіки Польща.

Прокурори Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора під час документування злочинної діяльності вищого військового керівництва ЗС РФ встановили, що громадянин Польщі за власною ініціативою налагодив контакт з представниками командування ЗС РФ. Він повідомив їх про готовність працювати на користь військової розвідки держави-агресора. Чоловік запропонував збирати та передавати РФ інформацію про безпеку аеропорту Жешув-Ясьонка на території Республіки Польща. Це мало, серед іншого, допомогти російським спецслужбам спланувати можливий замах на життя Президента України Володимира Зеленського під час його перебування в цій країні.

Завдяки скоординованій роботі польських – Агентство внутрішньої безпеки і Національна прокуратура Республіки Польща та українських правоохоронців – Офіс Генерального прокурора і Служба безпеки України вдалося зібрати докази щодо агента спецслужб РФ, ідентифікувати та затримати його на території Республіки Польща.

Польська прокуратура висунула затриманому звинувачення у готовності діяти на користь іноземної спецслужби, що кваліфікується за ст. 130 § 3 Кримінального кодексу Республіки Польща.

Розслідування проводило Агентство внутрішньої безпеки під наглядом Національної прокуратури Республіки Польща.

Офіс Генерального прокурора висловив подяку польським колегам за оперативне реагування та ефективну міжнародну співпрацю.

Топ коментарі
+23
касабська вистава для рейтингу нелоха
показати весь коментар
22.05.2025 17:15 Відповісти
+11
зеленський загубив так багато українського народу ,та скалічив ,здав пів України ,то на нього одного замаху буде замало ...черга стоїть ,розірвати цього поца 🤡, на шматочки ...
показати весь коментар
22.05.2025 17:44 Відповісти
+10
Може, тойво... помилування...
показати весь коментар
22.05.2025 17:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
касабська вистава для рейтингу нелоха
показати весь коментар
22.05.2025 17:15 Відповісти
Екс-прокурор, Артем Яблонський який переслідував учасників Майдану, тепер керує розслідуванням злочинів проти Майдан 20 / 7 / 2021 (два роки влади Зеленского)
СЬОГОДНІШНЯ НОВИНА В СПРАВІ ПОРОШЕНКО- Слідчий Державного бюро розслідувань (ДБР) Артем Яблонський, який підписав звернення до Апарату Верховної Ради України щодо кримінального провадження проти Петра Порошенка, раніше працював у прокуратурі та переслідував учасників Революції Гідності , він сьогодні не прийшов на засідання суду по справі Порошенко - (вірний слуга ПОРТНОВА) СЛУЧАЙНАААА?
показати весь коментар
22.05.2025 17:18 Відповісти
Нова загадочка- "Який президент великий деморкат й борець за мир НА ЕКСПОРТ й політичний узурпатор влади ВСЕРЕДИНІ ?" Все б нічого, якби це не рвало ефективність співпраці такої експортної псевдодемократіїї з партенарми у страшній війні. Якби це не рвало Ураїну для вибору подальшого шляху її виживання ...
показати весь коментар
22.05.2025 17:19 Відповісти
а чому касабська? вони ж не ідіоти, тому розуміють, що навіть імітація замаху може вийти з-під контролю, як з вухом рудого сталося, наприклад.
показати весь коментар
22.05.2025 21:24 Відповісти
Може, тойво... помилування...
показати весь коментар
22.05.2025 17:15 Відповісти
випустити десь біля українського кордону і дати грошей ? )))
показати весь коментар
22.05.2025 17:44 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2025 17:16 Відповісти
ви не любите мадрід?
із за басків?
після візиту, зе!найпотужнішого, там що небуть згорить.
показати весь коментар
22.05.2025 17:37 Відповісти
Наоборот - обожаю
Там живут такие прекрасные бегуны и мотоциклисты
показати весь коментар
22.05.2025 20:43 Відповісти
ну, польща, то таке!
з ними все ясно!
а, от в буркіна фасо?
оце питання.......
показати весь коментар
22.05.2025 17:26 Відповісти
Циркова вистава..
показати весь коментар
22.05.2025 17:26 Відповісти
судіть за замах на зеленського портнова.
він вже перестав подавати апеляції бо дохлий.
показати весь коментар
22.05.2025 17:27 Відповісти
Яке кончєне це зелене лайно .
показати весь коментар
22.05.2025 17:40 Відповісти
зеленський загубив так багато українського народу ,та скалічив ,здав пів України ,то на нього одного замаху буде замало ...черга стоїть ,розірвати цього поца 🤡, на шматочки ...
показати весь коментар
22.05.2025 17:44 Відповісти
Оце поляки жруть....
Аж невдобно... 😁😁😁
показати весь коментар
22.05.2025 17:46 Відповісти
Немає сенсу чинити замах на Зєлю - він може з легкістю заховатися від куль та ракет за своїми сталевими яйцями.
показати весь коментар
22.05.2025 18:04 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2025 18:26 Відповісти
Його спочатку на адекватність оцінити треба: пропонувати ФСБ знищити одного з найкращих агентів (або лоха, якого "втемну" розігрує їхній агент "Козир"). Таких подарунків кремлядям окрім ЗЕ! ніхто не зробить, тому їм він вигідний живий і у кріслі Президента. Тому й розпочато/продовжено "аби не Порох", посилення тиску та збільшення кількості лайна на КМДА і мера Києва, компанії "а от Гончаренко - регіонал, запроданець, колаборант і т.д. (потрібне підкреслити)"

Банкова як розпочала передвиборчу кампанію у 2020-му, так і продовжує. На решту проблем/викликів їм плювати.
показати весь коментар
22.05.2025 18:08 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2025 20:24 Відповісти
от курва поляк!

пропонував фсбешникам зробити замах на агента ФСБ в Україні! куда цей світ котиться?
показати весь коментар
22.05.2025 19:13 Відповісти
Та щож це коїться ?! Кожен день замах, а результату нуль!
показати весь коментар
22.05.2025 19:25 Відповісти
показати весь коментар
22.05.2025 20:25 Відповісти
Нє! Ні фіга! Ніякого вбивства!!!! Я не згодна!!! Воно має сидіти на нарах до своєї смерті!!!
показати весь коментар
22.05.2025 19:28 Відповісти
Da da , Tromba tozhe dvaraza strelali ....cirk . 🤡
показати весь коментар
22.05.2025 19:39 Відповісти
Питання, а як той чоловік спалився? Якщо координувала сбу, то мабудь ця інфа полякам підкинули сбу? Цікаво, а вони як цей контакт розкрили? Ой, може це кремль сбу шепнув? Ой, ой, ой
показати весь коментар
22.05.2025 19:40 Відповісти
Всі так покушаються на нашого Бубочку, вже навіть черговий поляк, а навіщо? Десь були постріли, чи тільки слова психічно хворої людини, чи людини, яка пожартувала? Хоча про що я, в нас діє новий інститут теорії кримінального права -превентивність, згідно з якою на розгляд влади, особливо Бубочки і його РНБО приймати рішення не до всіх, а кого вони запідозрили. Як приклад, чоловік, який має яйця може стати потенційним гвалтівником і щоб попередити цей злочин, його потрібно ізолювати.
показати весь коментар
22.05.2025 20:49 Відповісти
лох.вони ж поддєльніки - а він замах.
показати весь коментар
22.05.2025 21:31 Відповісти