6918 відвідувачів онлайн

Рішень щодо наступного майданчика для переговорів між Україною та РФ поки немає, - Пєсков

Переговори України та РФ. Що кажуть у Кремлі

У Кремлі прокоментували проведення другого раунду переговорів між Україною та РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"Рішень та домовленостей щодо наступного майданчика переговорів РФ та України поки немає", - сказав він.

За словами Пєскова, майданчик для переговорів не може обирати одна сторона, для цього потрібна згода обох країн.

Коментувати
Сортувати:
Де новина що портнова хочуть на Байковому кладовищі в Києві ховати?
показати весь коментар
23.05.2025 12:41 Відповісти
А шо ваш чорт в ватікані не хоче? Боіться шо згорить одразу як ступить на святу землю?? Бо ваше рпц то не церква то шось не для бога і не від бога!
показати весь коментар
23.05.2025 12:46 Відповісти
Італія також є підписантом ордеру на арешт Путіна, виданого Міжнародним судом у Гаазі
показати весь коментар
23.05.2025 12:50 Відповісти
Ватикан отдельное от Италии государство, правда в него еще как-то телепортировать надо(анклав и все такое).
показати весь коментар
23.05.2025 12:55 Відповісти
шоб попасти в Ватикан треба через аеропорт , а там його буде чекати поліція Італії
показати весь коментар
23.05.2025 12:57 Відповісти
куди не кінь кругом капкани можуть заарештувати пйуйла
показати весь коментар
23.05.2025 12:47 Відповісти
злиє язикі кажуть, що зе!поца дуже попросили протриматися до осені.
ну, типу, не насідати на европу і тим більше на трампа.
а своєму бидлу, хай впарює що завгодно.
за це, ніхто не згадає сьомий рік і буде підтримувати фінансово і по можливості військово.
брешуть, ні?
показати весь коментар
23.05.2025 12:48 Відповісти
А що осінню зміниться?
показати весь коментар
23.05.2025 12:52 Відповісти
Та невдовзі прийде осінь, Ми усі розбіжимося По русифікованих містах.
показати весь коментар
23.05.2025 12:53 Відповісти
мені знову пощастило.
київ достатньо русифіковане місто. навіть більше: на побутовому рівні, тотально русифіковане.
не побіжу, нікуди.
показати весь коментар
23.05.2025 13:01 Відповісти
Дедлайн зміниться. Зараз же експерти хором кажуть, що до осені протриматися - і вже тоді все, реальні умови для перемоги. От восени й зміниться дедлайн.
показати весь коментар
23.05.2025 12:54 Відповісти
Судячи з усього, брешуть. Реально ж - сильні санкції вводять, гарантії безпеки розробляють і скоро їх запровадять, зброї дають все більше і все сильнішу (ракети далекобійні ешелонами). Тому немає сенсу грати в ігри - цивілізований світ твердо вирішив задушити орків і допомогти Україні отримати рішучу перемогу в боротьбі за глобальну демократію.
показати весь коментар
23.05.2025 12:53 Відповісти
Найбільш результативний майданчик для переговорів то фронт.От тільки там ведуться переговори від яких щось залежить.Всі інші майданчики то місце для приємного часопроводження наших та їхніх державних мужів і можливість зайвий раз відчути і показати свою значимість...
показати весь коментар
23.05.2025 12:54 Відповісти
показати весь коментар
23.05.2025 12:56 Відповісти
Які нах#й переговори???😡
показати весь коментар
23.05.2025 13:19 Відповісти
пропоную майданчик на згарищах крумля.
показати весь коментар
23.05.2025 20:14 Відповісти