9547 відвідувачів онлайн

"Привіт, я живий-здоровий": перші дзвінки українських воїнів до рідних після звільнення з полону РФ. ВIДЕО

Українці, яких повернули додому з російського полону у рамках першого етапу масштабного обміну полоненими у форматі "1000 на 1000", вперше після звільнення телефонують рідним.

Відео опублікував омбудсман Дмитро Лубінець, інформує Цензор.НЕТ.

"Привіт! Я живий-здоровий, все нормально", - зі сльозами на очах каже звільнений з неволі РФ український військовий.

"Емоції повернених — сльози радості й довгоочікуване полегшення. Вітаємо вдома Героїв!" - додав Лубінець. 

Нагадаємо, 23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі "1000 на 1000".

Топ коментарі
+13
Вітаємо Вас , дорогі наші захисники ,
на рідній землі 🙏🏼🙏🏼🙏🏼❤️❤️👍🏼👍🏼
показати весь коментар
23.05.2025 18:29 Відповісти
+11
Коли виїздили з окупації були такі самі емоції(
А хлопці ще й в полоні у катів були(((
показати весь коментар
23.05.2025 18:31 Відповісти
+10
дякую. дякую що живі.
показати весь коментар
23.05.2025 18:26 Відповісти

Завантаження...