Умєров про обмін 1000 на 1000: Списки формувалися за єдиним критерієм - зберегти життя

Сьогодні відбувся перший етап обміну полоненими між Україною та Росією у форматі "1000 на 1000". У межах домовленостей вдалося повернути додому 390 українських громадян.
Про це повідомив міністр оборони Рустем Умєров, інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, всі державні органи діяли скоординовано, маючи єдину мету - якомога швидше повернути полонених.
"Військові та цивільні. Чоловіки і жінки. Кожен із них наш. Списки формувалися за єдиним критерієм - зберегти життя", - заявив Умєров.
Міністр наголосив, що обміни продовжаться в найближчі дні відповідно до домовленостей, досягнутих у Стамбулі. Україна працюватиме доти, доки не поверне всіх своїх громадян із полону.
Нагадаємо, 23 травня до України з російського полону повернулися 390 українців. Це перший етап в рамках обміну полоненими у форматі "1000 на 1000".
у списку половина цивільних!!!!
у кацапів в заложниках мільйони цивільних!
вони можуть кожного дня, цю профанацію проводити, на радість рудому одновуху!
ти, ****, про це домовився у стамбулі, переговорник хєров?
Просто якщо ми будемо міняти цивільних на військових то це дасть пі'дорам лишню мотивацію хапати цивільних і розстрілювати військовополонених які їм стануть непотрібні...
ми разом підемо і скажемо це, родичам захисників маріуполя, яких під особисту гарантію, зе!гніди та червоного хреста здали в кацапські катівні!
і, взагалі невідомо, що з ними!