8938 відвідувачів онлайн

Китай постачає верстати, спецхімію і порох на військові підприємства РФ, є підтвердження щодо 20 заводів, - Служба зовнішньої розвідки

Китай постачає на підприємства РФ верстати, спецхімію, порох

Україна має підтверджені дані щодо постачання Китаєм спецхімії, пороху і верстатів на 20 військових заводів Росії.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це повідомив голова Служби зовнішньої розвідки України Олег Іващенко.

"Є інформація, що Китай постачає верстати, спецхімію, порох і компоненти саме на підприємства військового призначення. Ми маємо підтверджені дані по 20 російських заводах", - розповів він.

За даними Іващенка, у 2024-2025 роках зафіксовано щонайменше п’ять фактів авіаційної співпраці з КНР. Йдеться про обладнання, запчастини і документацію. У шістьох випадках відбувалися великі поставки спецхімії.

Також він розповів, що на початок 2025 року 80 % критичної електроніки для російських дронів – китайського походження. При цьому є підміни, обман у назвах, є фірми-прокладки, через які з Китаю до Росії йде все необхідне для виробництва мікроелектроніки.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що українські розвідувальні органи отримали інформацію, що Китай постачає РФ артилерію і порох, окрім того, є дані, що представники КНР займаються виробництвом деякої зброї на території Росії.

Своєю чергою в МЗС Китаю називають "безпідставними" звинувачення президента України Володимира Зеленського в тому, що КНР постачає зброю Росії.

Топ коментарі
+11
Так китайці, СИСТЕМНО, і допомагають ******, УБИВАТИ українців з 2014 року!!
Аброхамій з служками з ВРУ, від китайців не просто у захваті!!!….
показати весь коментар
25.05.2025 11:09 Відповісти
+10
там масштаб набаго більший
показати весь коментар
25.05.2025 11:09 Відповісти
+10
«У путіна кілька днів». Стільки часу американські сенатори визначили для Кремля, аби зупинити війну й піти на чесні перемовини з Україною. Інакше - новий пакет санкцій перетворить Росію на торгівельного ізгоя.

Законопроєкт із промовистою назвою «Про нищівні санкції» представили сенатори Ліндсі Грем (республіканець із Південної Кароліни) та Річард Блументаль (демократ із Коннектикуту). І цей документ уже має потужну підтримку: понад 80 зі 100 сенаторів готові тиснути на Кремль - попри партійні відмінності.

Суть документа:
- 500% мита для всіх країн, що купують нафту, газ і уран із Росії
- повна ізоляція РФ від світової торгівлі
- санкції проти фінансової системи
- удар по «спонсорах» агресії, включно з Китаєм
показати весь коментар
25.05.2025 11:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вони дуже наживаються, коммі кляті
У нас же теж всі дрони з кнр-клмпонентів.
показати весь коментар
25.05.2025 11:08 Відповісти
там масштаб набаго більший
показати весь коментар
25.05.2025 11:09 Відповісти
- повна ізоляція РФ від світової торгівлі
- санкції проти фінансової системи
- удар по «спонсорах» агресії, включно з Китаєм
показати весь коментар
25.05.2025 11:17 Відповісти
Божечки, які ж кловани...
показати весь коментар
25.05.2025 11:29 Відповісти
Смішно таку дурню читати і наївно вірити
Хтось дійсно вірить , що мага-чорти підуть проти свого лідера
У якого в ФША культ особистості
Ані я , ані JP Morgan - не вірять
показати весь коментар
25.05.2025 11:30 Відповісти
Чергове "китайське" попередження, схоже що здулася Гамеріка.
показати весь коментар
25.05.2025 11:52 Відповісти
рудий буде уператися ,but Сенат подолає вето
показати весь коментар
25.05.2025 11:59 Відповісти
Обов'язково. Ці санкції будуть не менш нищівними, ніж попередні.
показати весь коментар
25.05.2025 12:14 Відповісти
500% мита на торгівлю з Китаєм та Індією?

Так це ж вже було...
показати весь коментар
25.05.2025 13:23 Відповісти
А косоокому послу країни щуроїдів у рило ці доказичому не пхають?
показати весь коментар
25.05.2025 11:18 Відповісти
Китай і для України торговий партнер №1 за підсумками минулого року.
показати весь коментар
25.05.2025 11:22 Відповісти
Завтра китайский дипломат, скажет что вы врете и они ничего не поставляют... И что дальше? Вводите тогда санкции против Китая, если они помогают рф.
показати весь коментар
25.05.2025 11:25 Відповісти
Постачає і ******* шо не при ділах - знає шо нігуя йому не буде - друга економіка світу
показати весь коментар
25.05.2025 11:33 Відповісти
Кислоокі!
Я вас і без того ненавидів!
показати весь коментар
25.05.2025 11:52 Відповісти
ще 10 років потому ,було ясно ,шо китай повноціний співучасник цієї війни, московії проти України , Захід та США думали ,шо ці два гегемона сі ту ху* ло, просто хочуть Україну ...де їх **** ська розвідка була ?! шо вони ,тільки сьогодні , почали розуміти шо їде війна за вес Захід ...і трамп вже разом з ними, тягне свої ручки з ключкою від гольфу ,на пів амеріканського континенту ...Заходу пора діяти , бо китай вже лижи намастив ...
показати весь коментар
25.05.2025 12:05 Відповісти
Подумаєш, теж мені проблема. Просто тепер до "російській економіці скоро капець" додамо ще "китайській економіці скоро капець" - і все буде ок.
показати весь коментар
25.05.2025 12:10 Відповісти
рф стало давно проксі кнр, як і кндр
показати весь коментар
25.05.2025 12:11 Відповісти
Косорилі тварюки.
показати весь коментар
25.05.2025 12:11 Відповісти
Русские и китайцы -- братья на век. Вспомните, как китайцы в 1245году
приехали собирать дань в Новгород по приказу хана.
показати весь коментар
25.05.2025 12:33 Відповісти
китай ********* країна така ж як кацапляндія, товари цих уйобків треба заборонити скрізь, взагалі після війни китайські товари в Україні повинні бути під табу
показати весь коментар
25.05.2025 12:38 Відповісти
Це призведе до колапсу торгівлі. Зараз все виробляється в Китаї.
показати весь коментар
25.05.2025 12:45 Відповісти
Хлопчику, без китайських товарів ти повернешся в кам"яний вік. Лопухами знов витиратимешся. Я вже про фронт мовчу. Майже 100% комплектуючих наших дронів - китайські. Чим будемо воювати? Лопатами? Так вони зараз теж китайські.
показати весь коментар
25.05.2025 14:03 Відповісти
З цим нічого не вдієш. Друга економіка світу ,а може й перша. Я за своє життя ,починаючи з початку 80-х, з подивом спостерігав як жадібний капіталізм в погоні за надприбутками копав собі велику яму надаючи китайським комунякам передові технології і западаючи на "шарове" виробництво своїх товарів В Китаї.
показати весь коментар
25.05.2025 12:41 Відповісти
"надаючи китайським комунякам передові технології"

Якщо ти забув, то левова частка визначних винаходів людства - китайські. Від України теж ніхто ніяких технологій не приховує. І? Багато досягли?
показати весь коментар
25.05.2025 13:59 Відповісти
Синє і солодке.. .Передові технології передавались під дешеву робочу силу разом з інвестиціями в виді нових побудованих заводів. А велика китайська стіна, порох і т.п. це про інше.
показати весь коментар
25.05.2025 15:13 Відповісти
А чому Україні не передавали технології, не будували заводів і не робили таких інвестицій? Може, справа не лише в дешевій робочій силі?
показати весь коментар
25.05.2025 15:17 Відповісти
Вибач, безоплатних консультацій не надаю.
показати весь коментар
25.05.2025 15:29 Відповісти
китай заробляє, усі заробляють
показати весь коментар
25.05.2025 13:08 Відповісти
Китай хочет стать гегемоном. Нужен ему корридор в ЕС. А для этого нужно ЕС подчинить. Я так мыслю.
показати весь коментар
25.05.2025 13:23 Відповісти
ублюдочна абхазька мавна вже написала вітальну телеграму на адресу політбюро кпк?!
показати весь коментар
25.05.2025 13:40 Відповісти
Китайози ніколи не признаються у постачанні зброї. Ти йому пісяй в очі,воно примружиться і буде казати божа роса