9374 посетителя онлайн

Китай поставляет станки, спецхимию и порох на военные предприятия РФ, есть подтверждение относительно 20 заводов, - Служба внешней разведки

Китай поставляет на предприятия РФ станки, спецхимию, порох

Украина имеет подтвержденные данные о поставках Китаем спецхимии, пороха и станков на 20 военных заводов России.

Как передает Цензор.НЕТ со ссылкой на Укринформ, об этом сообщил глава Службы внешней разведки Украины Олег Иващенко.

"Есть информация, что Китай поставляет станки, спецхимию, порох и компоненты именно на предприятия военного назначения. Мы имеем подтвержденные данные по 20 российским заводам", - рассказал он.

По данным Иващенко, в 2024-2025 годах зафиксировано не менее пяти фактов авиационного сотрудничества с КНР. Речь идет об оборудовании, запчастях и документации. В шести случаях происходили крупные поставки спецхимии.

Также он рассказал, что на начало 2025 года 80% критической электроники для российских дронов - китайского происхождения. При этом есть подмены, обман в названиях, есть фирмы-прокладки, через которые из Китая в Россию идет все необходимое для производства микроэлектроники.

Напомним, ранее президент Владимир Зеленский заявил, что украинские разведывательные органы получили информацию, что Китай поставляет РФ артиллерию и порох, кроме того, есть данные, что представители КНР занимаются производством некоторого оружия на территории России.

В свою очередь в МИД Китая называют "безосновательными" обвинения президента Украины Владимира Зеленского в том, что КНР поставляет оружие России.

Топ комментарии
+11
Так китайці, СИСТЕМНО, і допомагають ******, УБИВАТИ українців з 2014 року!!
Аброхамій з служками з ВРУ, від китайців не просто у захваті!!!….
показать весь комментарий
25.05.2025 11:09 Ответить
+10
там масштаб набаго більший
показать весь комментарий
25.05.2025 11:09 Ответить
+10
«У путіна кілька днів». Стільки часу американські сенатори визначили для Кремля, аби зупинити війну й піти на чесні перемовини з Україною. Інакше - новий пакет санкцій перетворить Росію на торгівельного ізгоя.

Законопроєкт із промовистою назвою «Про нищівні санкції» представили сенатори Ліндсі Грем (республіканець із Південної Кароліни) та Річард Блументаль (демократ із Коннектикуту). І цей документ уже має потужну підтримку: понад 80 зі 100 сенаторів готові тиснути на Кремль - попри партійні відмінності.

Суть документа:
- 500% мита для всіх країн, що купують нафту, газ і уран із Росії
- повна ізоляція РФ від світової торгівлі
- санкції проти фінансової системи
- удар по «спонсорах» агресії, включно з Китаєм
показать весь комментарий
25.05.2025 11:17 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вони дуже наживаються, коммі кляті
У нас же теж всі дрони з кнр-клмпонентів.
показать весь комментарий
25.05.2025 11:08 Ответить
там масштаб набаго більший
показать весь комментарий
25.05.2025 11:09 Ответить
- повна ізоляція РФ від світової торгівлі
- санкції проти фінансової системи
- удар по «спонсорах» агресії, включно з Китаєм
показать весь комментарий
25.05.2025 11:17 Ответить
Божечки, які ж кловани...
показать весь комментарий
25.05.2025 11:29 Ответить
Смішно таку дурню читати і наївно вірити
Хтось дійсно вірить , що мага-чорти підуть проти свого лідера
У якого в ФША культ особистості
Ані я , ані JP Morgan - не вірять
показать весь комментарий
25.05.2025 11:30 Ответить
Чергове "китайське" попередження, схоже що здулася Гамеріка.
показать весь комментарий
25.05.2025 11:52 Ответить
рудий буде уператися ,but Сенат подолає вето
показать весь комментарий
25.05.2025 11:59 Ответить
Обов'язково. Ці санкції будуть не менш нищівними, ніж попередні.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:14 Ответить
500% мита на торгівлю з Китаєм та Індією?

Так це ж вже було...
показать весь комментарий
25.05.2025 13:23 Ответить
А косоокому послу країни щуроїдів у рило ці доказичому не пхають?
показать весь комментарий
25.05.2025 11:18 Ответить
Китай і для України торговий партнер №1 за підсумками минулого року.
показать весь комментарий
25.05.2025 11:22 Ответить
Завтра китайский дипломат, скажет что вы врете и они ничего не поставляют... И что дальше? Вводите тогда санкции против Китая, если они помогают рф.
показать весь комментарий
25.05.2025 11:25 Ответить
Постачає і ******* шо не при ділах - знає шо нігуя йому не буде - друга економіка світу
показать весь комментарий
25.05.2025 11:33 Ответить
Кислоокі!
Я вас і без того ненавидів!
показать весь комментарий
25.05.2025 11:52 Ответить
ще 10 років потому ,було ясно ,шо китай повноціний співучасник цієї війни, московії проти України , Захід та США думали ,шо ці два гегемона сі ту ху* ло, просто хочуть Україну ...де їх **** ська розвідка була ?! шо вони ,тільки сьогодні , почали розуміти шо їде війна за вес Захід ...і трамп вже разом з ними, тягне свої ручки з ключкою від гольфу ,на пів амеріканського континенту ...Заходу пора діяти , бо китай вже лижи намастив ...
показать весь комментарий
25.05.2025 12:05 Ответить
Подумаєш, теж мені проблема. Просто тепер до "російській економіці скоро капець" додамо ще "китайській економіці скоро капець" - і все буде ок.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:10 Ответить
рф стало давно проксі кнр, як і кндр
показать весь комментарий
25.05.2025 12:11 Ответить
Косорилі тварюки.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:11 Ответить
Русские и китайцы -- братья на век. Вспомните, как китайцы в 1245году
приехали собирать дань в Новгород по приказу хана.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:33 Ответить
китай ********* країна така ж як кацапляндія, товари цих уйобків треба заборонити скрізь, взагалі після війни китайські товари в Україні повинні бути під табу
показать весь комментарий
25.05.2025 12:38 Ответить
Це призведе до колапсу торгівлі. Зараз все виробляється в Китаї.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:45 Ответить
Хлопчику, без китайських товарів ти повернешся в кам"яний вік. Лопухами знов витиратимешся. Я вже про фронт мовчу. Майже 100% комплектуючих наших дронів - китайські. Чим будемо воювати? Лопатами? Так вони зараз теж китайські.
показать весь комментарий
25.05.2025 14:03 Ответить
З цим нічого не вдієш. Друга економіка світу ,а може й перша. Я за своє життя ,починаючи з початку 80-х, з подивом спостерігав як жадібний капіталізм в погоні за надприбутками копав собі велику яму надаючи китайським комунякам передові технології і западаючи на "шарове" виробництво своїх товарів В Китаї.
показать весь комментарий
25.05.2025 12:41 Ответить
"надаючи китайським комунякам передові технології"

Якщо ти забув, то левова частка визначних винаходів людства - китайські. Від України теж ніхто ніяких технологій не приховує. І? Багато досягли?
показать весь комментарий
25.05.2025 13:59 Ответить
Синє і солодке.. .Передові технології передавались під дешеву робочу силу разом з інвестиціями в виді нових побудованих заводів. А велика китайська стіна, порох і т.п. це про інше.
показать весь комментарий
25.05.2025 15:13 Ответить
А чому Україні не передавали технології, не будували заводів і не робили таких інвестицій? Може, справа не лише в дешевій робочій силі?
показать весь комментарий
25.05.2025 15:17 Ответить
Вибач, безоплатних консультацій не надаю.
показать весь комментарий
25.05.2025 15:29 Ответить
китай заробляє, усі заробляють
показать весь комментарий
25.05.2025 13:08 Ответить
Китай хочет стать гегемоном. Нужен ему корридор в ЕС. А для этого нужно ЕС подчинить. Я так мыслю.
показать весь комментарий
25.05.2025 13:23 Ответить
ублюдочна абхазька мавна вже написала вітальну телеграму на адресу політбюро кпк?!
показать весь комментарий
25.05.2025 13:40 Ответить
Китайози ніколи не признаються у постачанні зброї. Ти йому пісяй в очі,воно примружиться і буде казати божа роса