10674 відвідувача онлайн

В РФ злетіли 6 бомбардувальників Ту-95мс, - моніторингові канали

Ту-95

В ніч на 26 травня росіяни підняли в повітря стратегічну авіацію.

Про це пише телеграм-канал monitoring, передає Цензор.НЕТ.

"Підтверджено 6х бортів Ту-95мс з ае "Оленья" станом на 01:38 Курс Південно-східний у напрямку Саратовської, Астраханської областей РФ", - йдеться в повідомленні.

Про фактичні загрози буде оголошено окремо ближче 3-4 ранку.

Топ коментарі
+8
Поки не зʼявляться "супермени" із Стінгерами, аеродром "Оленья" буде працювати.
Найкраще збивати літаки, коли вони злітають з повними баками.
Маса палива (авіаційний гас марок: Т-1, ТС-1 або Т-2) може досягати 100 тонн і становить до 50% від злітної маси літака.

Обстрілювати аеродром "Оленья"

показати весь коментар
26.05.2025 02:06 Відповісти
+8
Потрібно ці бомбардувальники знищити. ДРГ за допомогою FPV дронів може знищити літаки з відстані більше 10-15км від аеродрому. До того ж є чудовий метод непогано пригальмувати розвиток рашистського дроноводства. Почати знищувати рашистських чиновників за допомогою FPV дронів. Це сильно налякає і ***** і його бояр і є великі шанси що на Сосії заборонять і прикриють використання дронів і навчання дроноводів. Або як мінімум сильно обмежать і візьмуть під суровий контроль, що все одно пригальмує масове використання дронів
показати весь коментар
26.05.2025 02:18 Відповісти
+6
Я с тобой на 200% согласен! Почему Кучмо и его Министр Обороны до сих пор не сидят за Державну Зраду за это? Зелупа Пинчука боится что ли?
показати весь коментар
26.05.2025 03:48 Відповісти

Завантаження...