6530 відвідувачів онлайн

Хотіла завадити мобілізації родича: жінка повідомила про "замінування" ТЦК на Одещині, - поліція

На Одещині жінка погрожувала підірвати ТЦК

В Одеській області жінка повідомила поліцію про начебто підготовку вибуху в територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки. Таким чином вона намагалася завадити мобілізації свого родича.

Про це повідомили в пресслужбі поліції Одещини, інформує Цензор.НЕТ.

Про фальшиве мінування ТЦК жінка повідомила відділення поліції №1 Білгород-Дністровського районного відділу поліції.

Правоохоронці обстежили будівлю та прилеглу територію, проте вибухових пристроїв не виявили.

Громадянку, яка надала неправдиве повідомлення, правоохоронці встановили того ж дня.

Правопорушницею виявилася 50-річна жителька Татарбунарської територіальної громади. Як з’ясували слідчі, у такий спосіб жінка намагалась не допустити мобілізацію родича, зазначили в поліції.

Жінці повідомили про підозру за частиною 2 статті 259 Кримінального кодексу України — неправдиве повідомлення про підготовку вибуху. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.

Топ коментарі
+5
За Зеленського голосували втомлені від АТО, голосували за ;мір в глазах пукіна; та ;хватіт нажіватца на вайнє!;.
показати весь коментар
26.05.2025 17:53 Відповісти
+2
а за кого ця лярва голосувала в 2019 році?

я не те, щоб за ТЦК, я за справедливість - ця лярва зі своїм кацапським зеленським нічим не краща за зелене ТЦК
показати весь коментар
26.05.2025 17:31 Відповісти
+2
Татарбунарської територіальної громади - пля, болгари аху їли

що, кращі за людей? руки в ноги - і на фронт
показати весь коментар
26.05.2025 17:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а за кого ця лярва голосувала в 2019 році?

я не те, щоб за ТЦК, я за справедливість - ця лярва зі своїм кацапським зеленським нічим не краща за зелене ТЦК
показати весь коментар
26.05.2025 17:31 Відповісти
її заслуги оцінять на росії.
показати весь коментар
26.05.2025 17:32 Відповісти
на росії знають, що таке Татарбунарський район Одеської області, це чисте ОПЗЖ і вата
показати весь коментар
26.05.2025 17:34 Відповісти
Олександр Іванович Паламарчук її заслуги оцінять на росії.

Ти маєш на увазі, батьки Сирського чи братєльник?
показати весь коментар
26.05.2025 17:48 Відповісти
І єрмака також
показати весь коментар
26.05.2025 18:05 Відповісти
Татарбунарської територіальної громади - пля, болгари аху їли

що, кращі за людей? руки в ноги - і на фронт
показати весь коментар
26.05.2025 17:32 Відповісти
Так, 100%, допоможуть тобі в окопі. Ти на якому напрямку. Вибачаюсь, це ж військова таємниця
показати весь коментар
26.05.2025 17:45 Відповісти
це не твоя свиняча справа

ТЦК повинно виловити всіх, хто голосував за зелених мразот в 2019 році і відправити під Бахмут, жінок, стариків і дітей включно
показати весь коментар
26.05.2025 17:48 Відповісти
За Зеленського голосували втомлені від АТО, голосували за ;мір в глазах пукіна; та ;хватіт нажіватца на вайнє!;.
показати весь коментар
26.05.2025 17:53 Відповісти
всі три перераховані категорії ідеально відповідають терміну "скот"
показати весь коментар
26.05.2025 21:51 Відповісти
Згоден. Але їх більшість. Зараз, коли за три роки загинуло скільки патріотів- значно переважаюча більшість.
показати весь коментар
26.05.2025 22:01 Відповісти
Dr Dre #442533 це не твоя свиняча справа

Хамло бидляче, а звідки ти знаєш, що ця жінка голосувала у 2019 році за зелену шмарклю? Чи у вас, тцкунів, генетичні екстрасенсорні здібності?
показати весь коментар
26.05.2025 18:03 Відповісти
У вас я бачу високо інтелектуальна розмова з форумчанином.😂😂😂😂😂😂😂😂
показати весь коментар
26.05.2025 18:06 Відповісти
Опонента потрібно знати в обличчя
показати весь коментар
26.05.2025 18:08 Відповісти
😂😂😂😂😂😂
показати весь коментар
26.05.2025 18:22 Відповісти
та бачу я вас, пі дорів, наскрізь

що тебе, зеленого
що цю лярву

а що ти, в кожній сраці затичка, великий спеціаліст по хамству і бидляцтву, бидло ї бане?
показати весь коментар
26.05.2025 21:48 Відповісти
Ну, незважаючи на те, що ти імбецил, адресу куди тобі потрібно йти, ти знаєш. Let's go!
показати весь коментар
26.05.2025 22:05 Відповісти
все, що мені треба знати про тебе, пі дора, я знаю
показати весь коментар
26.05.2025 22:20 Відповісти
Даун
показати весь коментар
26.05.2025 23:05 Відповісти
від бидла ї баного це звучить як комплімент
показати весь коментар
27.05.2025 01:35 Відповісти
Це вже тцк - бунт ? Чи ще ні 🤭
показати весь коментар
26.05.2025 17:51 Відповісти
То тепер треба родича призначити сапером!
показати весь коментар
26.05.2025 17:58 Відповісти
Правоохоронці обстежили будівлю та прилеглу територію, а підвал знайшли? там дивилися?
показати весь коментар
26.05.2025 18:20 Відповісти
Депутатів всіх рівнів на нуль. Досить травити ТЦК та людей друг на друга.
показати весь коментар
26.05.2025 18:44 Відповісти