8863 відвідувача онлайн

Конгресвумен-демократка Крокетт закликала до перевірки психічного стану Трампа, - ЗМІ

У Конгресі США закликали перевірити психічний стан Трампа

Конгресвумен-демократка від Техасу Жасмін Крокетт звернулася до колег-республіканців з вимогою поставити під сумнів психічну придатність Дональда Трампа до президентської посади після його ексцентричного виступу на церемонії вручення дипломів у головній військовій академії США Вест-Пойнт.

Про це пише видання The Independent, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, минулої суботи 78-річний Трамп виступив з плутаною промовою та згадав "трофейних дружин", низький зріст південноафриканського гольфіста Гері Плеєра, яхти, "великого покійного Аль Капоне" та армійські трансвестит-шоу. Після цього республіканець порушив традицію та ретирувався, не потиснувши руки найкращим випускникам.

Крокетт нагадала, як республіканці торік критикували ментальний стан Джо Байдена і закликала тепер зробити те ж саме з Трампом.

"Я не думаю, що ті, хто закінчив Вест-Пойнт, очікували, що їхній президент звернеться до них і почне говорити про трофейних дружин або про те, що він проводить так багато розслідувань", - сказала Крокетт.

"Яке чудове нагадування про те, що ви не кваліфіковані для того, щоб бути тією людиною, яка потенційно командуватиме військами у випадку війни. Це зовсім не вселяє впевненості. Настав час для республіканців викликати його і почати сумніватися в його гостроті розуму, а також у тому, чи здатний він розумово виконувати свої обов'язки", - додала вона. 

Топ коментарі
+33
показати весь коментар
26.05.2025 22:42 Відповісти
+28
Це вже невиліковно,тільки моменто море.
показати весь коментар
26.05.2025 22:46 Відповісти
+25
І що там провіряти? Лікувати рижого довго й нудно.
показати весь коментар
26.05.2025 22:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І що там провіряти? Лікувати рижого довго й нудно.
показати весь коментар
26.05.2025 22:39 Відповісти
Це вже невиліковно,тільки моменто море.
показати весь коментар
26.05.2025 22:46 Відповісти
Лікарі кажуть, що головне сам процес і не можна запускати
показати весь коментар
26.05.2025 22:48 Відповісти
старечний маразм невиліковний.Психіка теж деградує.Як казав один дядько-на діда хоч нового піджака вдягни-його це не змінить.
показати весь коментар
26.05.2025 22:55 Відповісти
під стару сраку, да молоді ноги
показати весь коментар
26.05.2025 23:16 Відповісти
Це невиліковно, тільки куля в лоб!
показати весь коментар
26.05.2025 22:52 Відповісти
скажіть, а

"самольоти летять бамбіть будуть"

пацієнт також казав ?

.
показати весь коментар
27.05.2025 01:07 Відповісти
В Трампа знайдеться своя "клініка Пальчевського". А якщо не знайдеться то москалі завжди врятують ...
показати весь коментар
27.05.2025 06:59 Відповісти
Ну , нарешті ...
Тільки психіатри повинні бути незалежні , бажано європейські ...
показати весь коментар
26.05.2025 22:40 Відповісти
У нашого Вована окрім свого в доску генпрокурора, ще є перевірений в доску лікар, який видасть довідку таку як треба, так що звертайся трампушка, ще разок!
показати весь коментар
26.05.2025 22:45 Відповісти
Заразом і нашого недоЧертіля хай перевірять...
показати весь коментар
26.05.2025 22:50 Відповісти
Або канадські!
показати весь коментар
26.05.2025 22:54 Відповісти
Думаю - в Гренландії , також , психіатри знайдуться ...
показати весь коментар
26.05.2025 22:56 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2025 22:42 Відповісти
Все просто, Трамп мріє про Нобелівську премію, отже потрібно сказати йому, що є всі шанси отримати Нобелівку з медицини, за абсолютно нове "супер-дупер" психічне захворювання. І вуаля....він сам побіжить на перевірку.
А насправді, варто в кожній, абсолютно кожній країні проводити щомісячне незалежне обстеження політиків на наркотики, психічні захворювання, деменцію і т.п. речі. Життя на планеті відразу стане спокійнішим і більш мирним.
показати весь коментар
26.05.2025 22:43 Відповісти
Плюс поліграф.
показати весь коментар
27.05.2025 08:41 Відповісти
Маєте знати про поліграф те, що це наукова профанація. Результати більше ніж повністю залежать від інтерпретації експертом. Все більше і більше країн приймають рішення про юридичну нікчемність отриманих за його допомогою даних.
А Україні, з відставанням на 20+ років, він стає модним. Особливо модним серед корупціонерів, та злочинців, котрі використовують факт проходження цього тесту, як доказ в суді та для суспільства.
показати весь коментар
27.05.2025 08:55 Відповісти
Ваш скептичний песимізм вражає...
Але інформацію слід більш прискіпливо перевіряти. Все залежить від досвіду та професіоналізму поліграфолога, а також його неупередженості. "Хімія" процесу давно відома і реально працює, подобається це комусь чи ні.
показати весь коментар
27.05.2025 10:07 Відповісти
Ви дуже помиляєтеся. Поліграф в Україні не є належним доказом в суді. В жодному процесуальному кодексі України немає такого доказу, як перевірка на поліграфі.
показати весь коментар
27.05.2025 10:28 Відповісти
Скоріше не точно висловився - є випадки, коли суди в Україні приймають результати перевірки на поліграфі, але лише як додатковий або допоміжний матеріал, а не як повноцінний доказ у справі. Якщо результати поліграфа оформлені як висновок спеціаліста (а не експерта), суд може його врахувати згідно зі ст. 71 КПК України.
показати весь коментар
27.05.2025 10:35 Відповісти
Тут теж можна оскаржити позицію суду, бо у висновку спеціаліста повинно бути зазначено в якій галузі знань особа є спеціалістом та підтвердити статус спеціаліста відповідним дипломом. У даному конкретному випадку, достатнього обгрунтування статусу спеціалісту не буде.
показати весь коментар
27.05.2025 12:29 Відповісти
а от зельоного вже лікувати нема сенсу
показати весь коментар
26.05.2025 22:44 Відповісти
Тільки віівісекція...
показати весь коментар
26.05.2025 22:54 Відповісти
Американцы, готовьтесь - не дай бог война с Канадой, он вам еще и северные Штаты разминирует.
показати весь коментар
26.05.2025 22:46 Відповісти
Тобто оце все про що ви переживаєте? Виступ з бодуна в якійсь академії? Все інше вас влаштовує - гренландія, пінгвіни, ху-йло, прекрасні сдєлки з зальотами на трильйони?
Там все норм?
показати весь коментар
26.05.2025 22:47 Відповісти
Пізно.
Потрібно було перевіряти ДО ВИБОРІВ. І перевіряти не лише на психічну адекватність, а й на факт його вербовки Лубянкою в 1987році. Ці події та явища - взаємоповязані.
показати весь коментар
26.05.2025 22:49 Відповісти
Все всім було відомо, яле неадекватність а ля 2019 виявилась можливою і у 2024
показати весь коментар
26.05.2025 22:51 Відповісти
Вербовка його Лубянкою - нічим не підтверджений фейк , що запустили кацапи , а місцеві дурники повторюють ...
показати весь коментар
26.05.2025 22:53 Відповісти
Ти адвокат *****? чи Трампа? чи обох?
До речі, якщо навіть фейк - то не касапський. А казахський.
показати весь коментар
26.05.2025 23:17 Відповісти
Взагалі - чому нижня планка перебування на посаді є , а верхньої нема ? Де логіка ?
Те , що в людини похилого віку , з роками , розвивається деменція , склєроз і т.д ...- все це , безперечно , впливає на розумові здібності - якщо йому не рекомендовано навіть сідати за кермо - як такий може керувати державою ?!
показати весь коментар
26.05.2025 22:51 Відповісти
Трамп мріє отримати Нобелівську премію миру, то дайте йому взамін його добровільної відставки з посади президента !
показати весь коментар
26.05.2025 22:52 Відповісти
та він такий тупий, шо й найпростішу мелодію на піаніні не наярить!
показати весь коментар
26.05.2025 22:53 Відповісти
Хіба що - мурку
показати весь коментар
26.05.2025 22:55 Відповісти
Жасмін Крокетт - мужня жінка, бережіть себе!
показати весь коментар
26.05.2025 22:53 Відповісти
ну трумп це просто потаскана англомовна копія лідора, якщо нашому недочерчілю можна то чому рижому не можна
показати весь коментар
26.05.2025 22:57 Відповісти
Those who had eyes recognized the Savior when he came as a mere carpenter. And yet, some still fail to recognize God's Greatest Messenger when he is coming to save them as a King, for the second time! How blind can people be! Jesus too spoke in fables. So does Donald Trump. By trophy wives, he means the dangers of temptation. Golf to him is a battle of Good and Evil where small David can defeat giant Goliath. And he mentioned Alphonse Capone just to illustrate that he, Donald Trump, had been persecuted more than this hardened criminal. Just like they had crucified Jesus and let brigand Barabbas go.
показати весь коментар
26.05.2025 23:03 Відповісти
згинь,нечиста сила))
показати весь коментар
26.05.2025 23:16 Відповісти
Are you a moron? How can you compare a person to the son of God? get treated.
показати весь коментар
26.05.2025 23:23 Відповісти
🤪🤣
показати весь коментар
27.05.2025 06:03 Відповісти
Тромб розмістив у власній соцмережі Truth Social фотку свого спецпосланця Віткова, якого під час гри в гольф вкусив лебідь за вразливе місце:

показати весь коментар
26.05.2025 23:07 Відповісти
Трампон Трампакс агент *****, вот это нужно исследовать!!!
показати весь коментар
26.05.2025 23:16 Відповісти
Я закликаю до перевірки психічного стану кожного мудронарідского персонажа. Всіх на перевірку! Позбавити права голосу як недієздатних!
показати весь коментар
26.05.2025 23:38 Відповісти
Я це казав ще в першу його каденцію, і після того як воно дало нам Джавеліни, якими не можна було користуватися!!! Нічого не змінилося, стало тільки гірше, воно хворе і повинно покинути Білий дім!!!
показати весь коментар
27.05.2025 00:06 Відповісти
Ще суки з Байдена сміялись. Байден почав плутатись в кінці своєї каденції. А Тампон з ходу почав чудити. І це президент ключової світової держави від якої залежить життя на планеті
показати весь коментар
27.05.2025 00:18 Відповісти
you can take a girl out of a ghetto but you can't take a ghetto out of a girl 😬
показати весь коментар
27.05.2025 00:39 Відповісти
Десь вже це було .. Стадіон так стадіон , тест на наркозалежність !
показати весь коментар
27.05.2025 00:45 Відповісти
Досьє в студію!
показати весь коментар
27.05.2025 01:00 Відповісти
Раніше треба було...
показати весь коментар
27.05.2025 04:08 Відповісти
диагноз- ипанутое от старости
показати весь коментар
27.05.2025 06:04 Відповісти
Проверь сознание всем своим демократам,которые просрали выйгрышные выборы выставив против Трампа ходячую куклу,а потом пустоголовую тетку.
показати весь коментар
27.05.2025 07:40 Відповісти
Старість прийшла без мудрості.
показати весь коментар
27.05.2025 08:18 Відповісти
Форумчанам його психічний стан був давно відомий та підтверджений неадекватними дописами місцевих трампіздів. Зараз жодного з них немає на форумі. Ця секта самовипилилась, та спостерігає з засади, як іхній бох разом з ****** нас поступово ліквідовує.
показати весь коментар
27.05.2025 08:47 Відповісти
Єдина хороша новина. Ось тільки організувати комісію і заставити дурня - справа нереальна.
показати весь коментар
27.05.2025 09:31 Відповісти
Треба вибирати нового президента. Цього у відставку. Час летить.
показати весь коментар
27.05.2025 09:56 Відповісти