11972 відвідувача онлайн

Оператори дронів із автоматів ліквідували окупантів, які застрибнули до них в окоп: "Чалять манюні. Шо ви, кіси, кукісуліки? Три дибіла". ВIДЕО

Оператори дронів у ближньому бою із автоматичної зброї ліквідували окупантів, які змогли проникнути до них в окоп.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у мережі опублікований відеозапис із фрагментами бою та тілами росіян на дні окопа.

Топ коментарі
+22
Це дуже погано, якщо ворожі штурмовики добігають до наших операторів дронів, які не прикриті піхотою. Так не має бути.
показати весь коментар
27.05.2025 14:41 Відповісти
+21
Шкода тебе там не було, ти б показав всім як треба, всцяному бігати по полю...
показати весь коментар
27.05.2025 14:37 Відповісти
+19
Опреаторам потрібне прикриття.Не потрібно бути військовим,щоб розуміти елементарні речі.
показати весь коментар
27.05.2025 14:40 Відповісти

Завантаження...