12872 відвідувача онлайн

Російські війська "сповзають" на схід від Покровського напрямку, - ОСУВ "Хортиця"

зведення Генштабу

Російські війська поступово "сповзають" на схід від Покровського напрямку до Торецького, однак сам Покровський напрямок залишається одним із найгарячіших.

Про це повідомив речник ОСУВ "Хортиця" Віктор Трегубов в ефірі телемарафону, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, російські сили просуваються на схід від міста Покровськ у напрямку Костянтинівки, але в українських підрахунках ці позиції ще належать до Покровського напрямку. Найбільш запеклі бої тривають на Покровському та Новопавлівському напрямках, а також зберігається активність на Лиманському, Краматорському та Торецькому.

Водночас у районах Сіверського, Куп'янського та Харківського напрямків російська активність менша, хоча спостерігається підсилення ворога на Харківщині.

За словами Трегубова, втрати російських військ у зоні відповідальності ОСУВ "Хортиця" наразі становлять близько 800 осіб на добу, в залежності від інтенсивності атак. Також росіяни втратили у середньому три-чотири танки та близько десяти одиниць іншої техніки на день.

Окремо він зазначив, що росіяни активно застосовують мотоциклетні штурми, особливо у районах без активних міських боїв. Це пов’язано з мобільністю мотоциклів і загрозою з боку дронів для важкої техніки.

Завантаження...