4911 відвідувач онлайн

Путін грає з вогнем. Якби не я, із РФ сталися б дуже погані речі, - Трамп

Трамп розкритикував Путіна

Президент США Дональд Трамп заявив, що російський диктатор Володимир Путін "грає з вогнем".

Про це Трамп написав у соцмережі Truth Social, передає Цензор.НЕТ.

"Володимир Путін не розуміє, що якби не я, з Росією вже сталося б багато дійсно поганих речей, і я маю на увазі дійсно дуже поганих. Він грає з вогнем!" - наголосив американський лідер.

Трамп про Путіна

Топ коментарі
+65
якби не рудий донні, то ***** була б @ізда... повна
ой, замазався ти рудий, по повній
показати весь коментар
27.05.2025 18:55 Відповісти
+53
Ось тут рижий гамадріл і розкрився. Каже, росія жива бо я граю за неї. Козирями.
показати весь коментар
27.05.2025 18:56 Відповісти
+41
Тобто зізнався, що увесь цей час рятував росію.
показати весь коментар
27.05.2025 18:58 Відповісти

Завантаження...