9332 відвідувача онлайн

Росіяни вдарили балістикою по підприємству в Ніжині

Балістична ракета

Ввечері 27 травня росіяни вдарили балістичною ракетою по підприємству в Ніжині на Чернігівщині.

Про це повідомив Ніжинський міський голова Олександр Кодола, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне.

"Одразу скажу, що це об'єкт не військовий. Всі інші обставини наразі ми з'ясовуємо, які руйнування і так далі. Жертв точно немає, і це головне. У випадку тривоги негайно потрібно всім йти в укриття, тому що одразу після оголошення тривоги стався приліт балістики", - розповів Кодола.

Топ коментарі
+5
Огірки не на фабриці вирощують , раптом що (( А як серйозно , то навіть не зрозумів такого "тонкого " гумору бо плювати по чому кацапи б'ють , все це трагедія. Радієш з кацапського обстрілу ?
показати весь коментар
27.05.2025 22:19 Відповісти
+3
Де наша Вільха? Можна було б роз'їбати у відповідь промислові об'єкти в Курську, Брянську, Белгороді, Орлі і менших містах цих областей.
показати весь коментар
27.05.2025 21:48 Відповісти
+3
ваш допис ідіотський, кажу вам як людина яка вирісла у Ніжині з 1 до 16 років

просто вибачтесь а не доводьте усім що ви ідіот, дякую
показати весь коментар
28.05.2025 05:31 Відповісти

Завантаження...