9968 відвідувачів онлайн

У США хочуть перевіряти соцмережі всіх іноземних студентів,- Politico

Соцмережі іноземних студентів можуть почати перевіряти в США

Адміністрація президента США Дональда Трампа розглядає можливість зобов’язати всіх іноземних студентів, які подаються на навчання в США, проходити перевірку соціальних мереж. Це суттєве посилення правил, яке може торкнутися кожного, хто планує вчитися в США.

Про це пише видання Politico, яке ознайомилося з дипломатичною депешею - внутрішнім документом, який  передають між урядовими установами, повідомляє Цензор.НЕТ.

Зазначається, що документ датований вівторком, 27 травня - його вже підписав держсекретар США Марко Рубіо. У документі сказано, що адміністрація наказує посольствам і консульським відділам США призупинити планування нових співбесід для іноземців на отримання студентських віз.

Видання пише, що якщо адміністрація США справді запровадить обовʼязкову перевірку соцмереж для іноземних студентів, це може сильно загальмувати видачу студентських віз. Зокрема, від цього можуть постраждати американські університети, які залежать від іноземців як джерела поповнення фінансової скарбниці.

"Від цього моменту, готуючись до розширення обов’язкової перевірки та перевірки в соціальних мережах, консульські відділи не повинні створювати жодних додаткових місць для призначення на прийом для студентських або обмінних віз (F, M та J), доки не надійдуть подальші вказівки Держдепу, яких ми очікуємо найближчими днями",- цитує Politico документ.

Водночас у документі не сказано чітко, що саме перевірятимуть у соцмережах, але є натяк, що це буде повʼязано із запобіганням тероризму та антисемітизму.

Раніше вже були запроваджені подібні перевірки, але вони стосувалися переважно тих, хто повертався на навчання і, можливо, брав участь у протестах проти дій Ізраїлю в Газі.

Топ коментарі
+4
Гарварду треба переїхати в Канаду!!
трампон лусне від злоби
показати весь коментар
27.05.2025 23:20 Відповісти
+3
Вовчик назви мені хоть одну соцмережу 1995 року...
Чекаю.
Молодий ти ще, і куратор твій молодий - тому і не знаєте що в 1995 році всі ще читали соціальние газєти Правду, Ізвестія і Труд...
показати весь коментар
28.05.2025 01:03 Відповісти
+2
Британці потирають руки (конкурентів буде менше).

Кембридж і Оксфорд можуть вдвічі збільшити плату за навчання для іноземних студентів.
показати весь коментар
27.05.2025 23:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Варто було це зробити на 30 років раніше.
Та що ж-краще пізно....
показати весь коментар
27.05.2025 23:17 Відповісти
Вовчик назви мені хоть одну соцмережу 1995 року...
Чекаю.
Молодий ти ще, і куратор твій молодий - тому і не знаєте що в 1995 році всі ще читали соціальние газєти Правду, Ізвестія і Труд...
показати весь коментар
28.05.2025 01:03 Відповісти
Розслабся і отримуй задоволення- я є єдина твоя знайома людина яка грала в ігри на компі 1988 року.
показати весь коментар
28.05.2025 01:34 Відповісти
Ну... ну... будеш бабку лахматити тінейджерам зеленим.
Я все бачи в добре пам'ятаю пізній совок, "вовка що ловить яйця", денді, коли з'явився ДОСТУПНИЙ інтернет, переворот росії 1993 року, вбивство лістьева (я тоді приймач на рибалці слухав), дефолт росії 1998 року... і.д. і.т.п.
Завязуй вумнічати.
показати весь коментар
28.05.2025 02:00 Відповісти
Навіть перша соціалка - АСЬКА десь близько 2000го з'явилася.
І це на фоні, коли інтернет був доступний лише в інститутах... і навіть в компьютерних клубах його ще не було.
показати весь коментар
28.05.2025 02:03 Відповісти
іди в сраку путіна.
Я грав на компі в: якісь космічні двухвимірні космолети і в ПАКМЕН.
Факінг.
І так.
Який там інет або по сітці?
Ви взагалі розумієте що таке в 1987 році зробити комп з іграми в ссср?
Там людей просто розстрілювали за їхні переконнання.
Так, поржи чмо. А у мене є пруфи)
показати весь коментар
28.05.2025 02:54 Відповісти
Да..да... Знайомі байки.
Едина гра в ссср для дітей "посітці" - це ЗАРНІЦА - де ловили Американських шпіонів.
А компи в ссср в 1987 році були - в наукових центрах.
показати весь коментар
28.05.2025 13:32 Відповісти
Та якось на твою думку усім чхати.
Бо ти тупеньке і ненавчаєме брехло)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%9A-01_%C2%AB%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2%C2%BB
показати весь коментар
28.05.2025 14:31 Відповісти
Ну я так і писав - компьютери в 90-х були доступні лише для наукових досліджень. Це було дуже дороге задоволення.
показати весь коментар
28.05.2025 14:34 Відповісти
О, то ти просто інфантил який заздрить істерично кусаючи свою долоньку ))
Не плач а краще ще мамці пожалійся.
показати весь коментар
29.05.2025 10:23 Відповісти
Це констатація факту від мене тобі.
Те що ти відповідаєш - твої вологі фантазії бачити у компьютері інфантила.
Подумай про свою поведінку, Вовчику.
показати весь коментар
29.05.2025 13:25 Відповісти
ну не плач, піди там щось солоденьке типу шоколаду поїж. Лише не переїдай бо вже обід і тобі борщику розігріють
показати весь коментар
29.05.2025 13:37 Відповісти
Так... Зрозуміло, в ЗАРНІЦУ ти не грало. Друже мій - совкове покоління (до якого я відношусь) виховане на аллюмінієвих сосках знайдених на металобазах.
Що таке шоколад їсти вдосталь я дізнався десь ближче до 2000. З того одного разу - більше його не їм - не моє.
Це забавно спілкуватися з молодиком, що знає совок лише по прогагандонській методичці.
Але думаю на цьому достатньо тобі правду розказувати.
показати весь коментар
29.05.2025 13:55 Відповісти
По ходу в тих сосках що ти знаходив і тягнув до рота було багато миш*яку і свинцю.
Добре добре, до твого народження не було ні компьютерів ні навіть програмованих калькуляторів.
Лише вспокойся і біжи їсти борщ.
От вже ці брехунчики зумери))))
показати весь коментар
29.05.2025 14:46 Відповісти
В алюмінію немає ні свинцю ні миш'яку. З алюмінія в ссср робили ВЕСЬ посуд.
Програмованний калькулятор в мене до сих пір є - "електроніка МК-61" - класіка. Доречі цей калькулятор був доступний в елітних магазинах - типу военторг - правда коштував достатньо дорого.
показати весь коментар
29.05.2025 15:40 Відповісти
Соски для дітей бувають алюмінієві?
Мегі зрозуміло чому ти не чув про компи і ігри до них виробництва міста Львова. Ти був вимушений замість дитячих справ ти лазив по смітниках.
То я так і не зрозумів чому ти ведеш себе як енфантил?
Щось ти мені недоговарюєш.
показати весь коментар
29.05.2025 17:07 Відповісти
при моєму бажанні я ще можу дати адресу в фейсбцці.
Але чи маю я на це бажання.?
Адже ця людина поки не отримала своє визннання.
показати весь коментар
28.05.2025 03:06 Відповісти
я перепрошую але проект вже проданий.
показати весь коментар
28.05.2025 05:34 Відповісти
Нехай вам щастить в нашому новому світі
будь ласка розбудіть мене...
не вірю що такі бувають,
але побачив кацапів і
те що вони творять
зразу повірив.
показати весь коментар
28.05.2025 08:39 Відповісти
Немає ніяких "нових" чи "старих" світів.
Є сьогодення що формується під впливом звіриних інстинктів людей.
Все нове - добре забуте старе - новим трюкам старого медведя в цирку не навчиш.
показати весь коментар
28.05.2025 13:34 Відповісти
В 95 були не тільки ізвєстія, а просто лилось неконтрольоване державою лайно...але в ньому було і багато цікавої інформації з архівів, які зараз вичищає *****
показати весь коментар
28.05.2025 06:11 Відповісти
Цікава інформація в лайні?
Ти або хрестик зніми або труси одінь.
Гарбач об'явив Гласність - тобто дозволялясь критика влади, однак НЕ пояснив де межа цього.
Тому з'явилася і правда - про голодомор, про сталінські репресії... а також з'явилося і лайно - що все у ссср погано, а у сша все дуже добре - хоча реальність десь посередині.
показати весь коментар
28.05.2025 13:37 Відповісти
Так але це при горбатому..а в 91 колектор відкрили на повну..хто що висрав, те і зливав прямо посеред вулиці...наприклад..іде дитяча передача..раптом реклама і починається гумористична передача де розповідаюють радянські анекдоти з матюками..потім знову реклама і виступають вціліли бійці УПА та НКВС, і розповідають свої спогади...і повірте спогади НКВС ну дуже відрізнялись від офіційної пропаганди..
показати весь коментар
28.05.2025 20:42 Відповісти
Маячня. Так швидко ніхто не змінювався на ТРЬОХ програмах радянського телебачення. Це ти брешеш.
Максимум що з'явилося десь в 1993-1995 роках - це нічні покази еротики для дорослих по дециметрових каналах Тоніс та Гравіс.
Мені - свідку того часу - не сци "божою росою" в очі - попустися.
показати весь коментар
29.05.2025 01:10 Відповісти
А місцеві канали ти звісно забув.
А передачу "обана" з неприкритими матюками..
показати весь коментар
29.05.2025 09:21 Відповісти
обана-угол шоу йшло по центарьному телебаченні, як і інший гумор типу одеських-джентельменів.
Подивися одеситів зараз - ти сміятися не будеш - та специфічний гумор про лєніна, брежнєва, фозистів та на скриті сексуальні теми - немовби про кекс - але з оглядкою на політрука-кгбіста - ззаді.
показати весь коментар
29.05.2025 13:29 Відповісти
Гарварду треба переїхати в Канаду!!
трампон лусне від злоби
показати весь коментар
27.05.2025 23:20 Відповісти
Будуть там волати "свободу пластиліну", мали б розумні люди бути, але мозок випалений лівацькою маячнею
показати весь коментар
28.05.2025 00:08 Відповісти
свіжий поц-акаунт
показати весь коментар
28.05.2025 00:30 Відповісти
У США хочуть перевіряти соцмережі

А чои би не започаткуати паралельні Трумпівські поцмережі?
показати весь коментар
27.05.2025 23:23 Відповісти
Британці потирають руки (конкурентів буде менше).

Кембридж і Оксфорд можуть вдвічі збільшити плату за навчання для іноземних студентів.
показати весь коментар
27.05.2025 23:24 Відповісти
США = СССР ?? Не? Сфффапода!
показати весь коментар
27.05.2025 23:25 Відповісти
Freedom of speech is often misunderstood, especially in a university setting. It does not mean that you can say what you want in whatever way you want. Not at all. Freedom of speech means that you are absolutely free to express the immensity of your love for Donald Trump and Israel, and if someone tries to object to that expression of love, they will pay dearly. Freedom should be used to spread love for those chosen by God.
показати весь коментар
27.05.2025 23:28 Відповісти
Old experienced trumpsucker.
показати весь коментар
28.05.2025 00:32 Відповісти
тa ну нельзя же тaк зaглaтывaть, совесть имейте
показати весь коментар
28.05.2025 05:07 Відповісти
Вспомнилось, как Иран приглашал к себе американских студентов, которых отчислили за погромы в ВУЗах... Но вряд ли эти любители "Палестины", туда поехали)
показати весь коментар
27.05.2025 23:31 Відповісти
Нехай краще перевіряють на "обрізаніє".
показати весь коментар
27.05.2025 23:33 Відповісти
не певнений, що буба пройшов би тест.
показати весь коментар
27.05.2025 23:35 Відповісти
Запросять на співбесіду і перша фраза: «знімай штани».
показати весь коментар
27.05.2025 23:38 Відповісти
3/4 опи би як рукой зняло...
показати весь коментар
27.05.2025 23:44 Відповісти
Отличная работа,замечательный американский универ не место для политических испражнений иностранцев.
показати весь коментар
27.05.2025 23:42 Відповісти
Хто буде банити москвоботів?
показати весь коментар
28.05.2025 00:33 Відповісти
Слишком много пропалестинских вакханалий студентов. С этим надо было что-то делать.
показати весь коментар
28.05.2025 00:07 Відповісти
ну ви теж кавбоєць, а як за вашими прийдуть?
показати весь коментар
28.05.2025 00:12 Відповісти
є закон і він повинен робити - зробив щось злодійське?
тюрма і срок.
не зробив? - не лізьте нікому в штани.
а не поголовно всіх обезшанювати і по пісюнах міряти...
показати весь коментар
28.05.2025 00:21 Відповісти
Ух, скільки протрампівських коментарів. Чи точніше - проізраїльських, адже мета перевірки не виявлення ворогів США, а пошуки невдоволених Ізраїлем. Отаке от президенство Трампа - все во ім'я спокійного сну для Нетаньяху.
показати весь коментар
28.05.2025 00:12 Відповісти
А в нас в війну навіть сімки на 4 рік не додумалились індифікувати по паспортним даним
показати весь коментар
28.05.2025 00:58 Відповісти
был период когдa это выглядело кaк борьбa с террористaми, ну тaм очисткa тоннелей и все тaкое.

сейчaс, это игрa нa геноцид aрaбов, кaк русня устривaет Укрaине.
показати весь коментар
28.05.2025 05:10 Відповісти
Геноцид арабів...гм. Всяке чув, але такого...