5094 відвідувача онлайн

Рашисти просунулися біля Троїцького, Яблунівки, Старої Миколаївки та Малинівки, - DeepState. МАПИ

Російські війська мають просування на Донеччині.

Про це повідомили аналітики DeepState, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог просунувся біля Троїцького, Яблунівки, Старої Миколаївки та у Малинівці", - зазначили там.

DeepState оновили мапу бойових дій
Троїцьке
DeepState оновили мапу бойових дій
Яблунівка
DeepState оновили мапу бойових дій
Стара Миколаївка
DeepState оновили мапу бойових дій
Малинівка
Топ коментарі
+18
Скоро кацапи знову під Києвом будуть, у зелуп і їх ставленика кацапа сирського все йде за планом.
показати весь коментар
28.05.2025 13:25 Відповісти
+12
У Ст. Миколаївці, судячи з мапи, для ЗСУ формується черговий "котел"... Але для ГШ - то х-ня: Генштаб з посіпаками продовжує "косити" кацапів цілими Бурятіями і Кабардино-Балкаріями...
показати весь коментар
28.05.2025 13:28 Відповісти
+9
Красномовно згадуються слова Зеленського через, що зняли Залужного, бо буцімто фронт стоїть на одному місці і нам треба швидкі рішення. А що зараз бачимо при Сирському? фронт дійсно не стоїть на одному місці кожного дня просування але тільки не з нашого боку а Сирський так і не спромігся зупинти рашистів!!!
показати весь коментар
28.05.2025 14:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скоро кацапи знову під Києвом будуть, у зелуп і їх ставленика кацапа сирського все йде за планом.
показати весь коментар
28.05.2025 13:25 Відповісти
У Ст. Миколаївці, судячи з мапи, для ЗСУ формується черговий "котел"... Але для ГШ - то х-ня: Генштаб з посіпаками продовжує "косити" кацапів цілими Бурятіями і Кабардино-Балкаріями...
показати весь коментар
28.05.2025 13:28 Відповісти
Військові попереджають, що літо буде дуже важким.
показати весь коментар
28.05.2025 13:59 Відповісти
Красномовно згадуються слова Зеленського через, що зняли Залужного, бо буцімто фронт стоїть на одному місці і нам треба швидкі рішення. А що зараз бачимо при Сирському? фронт дійсно не стоїть на одному місці кожного дня просування але тільки не з нашого боку а Сирський так і не спромігся зупинти рашистів!!!
показати весь коментар
28.05.2025 14:00 Відповісти
Якщо при Залужному були успіхи і контрнаступ ,то при Сирському лише відступ ,саме для того "найвеличніший" замінив ?
показати весь коментар
28.05.2025 14:40 Відповісти
Які успіхи , конкретно ?
А головне - про втрати не забуваємо
показати весь коментар
28.05.2025 14:59 Відповісти
Прослали не зовсім все, ото основний успіх.
показати весь коментар
29.05.2025 10:32 Відповісти
Киев за три дня ,а застряли на 3 года под Малиновкой .
показати весь коментар
28.05.2025 14:53 Відповісти
Сирський наполегливо, невпинно та зухвало виконує завдання по здачі території України з 2015 року. З Дебальцево. Незамінний кадр для ОПи.
показати весь коментар
28.05.2025 15:34 Відповісти
Вот приедешь и покажешь как надо воевать, управлять экономикой и так далее. Вы все там такие умники что п*здец, всё знаете.
показати весь коментар
29.05.2025 12:47 Відповісти
Ты чего начинаешь на жопе юлить, штурм Шапитолия!
показати весь коментар
29.05.2025 14:23 Відповісти
Очень смешно, а главное оригинально.
показати весь коментар
29.05.2025 15:35 Відповісти
Локня й Біловоди на Сумщині - вже окуповані рашистами! Якщо такі темпи їх просування углиб нашої території збережуться - через два-два з половиною тижні рашисти будуть у Сумах!
показати весь коментар
29.05.2025 19:08 Відповісти