8639 відвідувачів онлайн

Ворог окупував Романівку та Троїцьке на Донечччині. Є просування біля Рідкодуба, - DeepState. МАПИ

Російські окупаційні війська мають просування на Донеччині.

Про це повідомили аналітики DeepState, передає Цензор.НЕТ.

"Ворог окупував Романівку та Троїцьке, а також просунувся біля Рідкодуба", - зазначив він.

Росіяни просуваються на Донеччині 30 травня 2025 року
Романівка
Росіяни просуваються на Донеччині 30 травня 2025 року
Троїцьке
Росіяни просуваються на Донеччині 30 травня 2025 року
Рідкодуб
Топ коментарі
+17
як казав колишній комік і поточний гідрант "бездарно просрали".
показати весь коментар
30.05.2025 10:37 Відповісти
+15
Годі чекати з таким Верховним головкомом ,Сирським і Умеровим на щось позитивне на фронті .
показати весь коментар
30.05.2025 10:38 Відповісти
+9
Та все през розуміє. В нього інше завдання: очистити українську землю від аборигенів.
показати весь коментар
30.05.2025 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
як казав колишній комік і поточний гідрант "бездарно просрали".
показати весь коментар
30.05.2025 10:37 Відповісти
Годі чекати з таким Верховним головкомом ,Сирським і Умеровим на щось позитивне на фронті .
показати весь коментар
30.05.2025 10:38 Відповісти
А пересидент зеленський, відсутній в Україні!?
І секретар РНБОУ, разом з стефанчуком-шмигалем, лише посади своїми задами відсиджують?? Ніякого «глибокого зтурбування» навіть не має у привладних …. А Якусь там СТАВКУ, чергову зварганити із СРАТЬєхав з РНБОУ… Позаслуховувати, отих призначенців від портнова…
ТИША, НАВКРУГИ урядового кварталу, паралічна! Поминки за портновим справляють?? Як далі жити будуть, без «рукавадящей і направляющей»???!
показати весь коментар
30.05.2025 10:49 Відповісти
Та це вже, як мертвому припарки. Вони ж знищили мобілізацію, перемололи зброю та людей в бездарних політ-піарних атаках і фортецях. Це просто диверсії (постійні) проти держави, за які має бути імпічмент і суд, а нарот жере і плямкає.
показати весь коментар
30.05.2025 13:19 Відповісти
Зрозумів що?
показати весь коментар
30.05.2025 10:53 Відповісти
зрозуміє і зробить що?
чи накидав знов зради без висновку?
показати весь коментар
30.05.2025 11:07 Відповісти
Та все през розуміє. В нього інше завдання: очистити українську землю від аборигенів.
показати весь коментар
30.05.2025 11:37 Відповісти
А Боневтік Погтужно-Брехливий підписав Указ про перенесення святкування Дня захисту дітей і маленький відом по шмарафону.
показати весь коментар
30.05.2025 11:05 Відповісти
Пропоную всім грамотіям-зрадофілам у окопи під Рідкодуб,яких немає й бути не може,там голий степ,в якому кацапів знищують пачками одними безпілотниками, якщо ви згодні -порішаємо.
показати весь коментар
30.05.2025 11:12 Відповісти
А я тобі пропоную вигнати всіх гнид з Києва, і зробити те, що прописано в Конституції України. Бо якщо тебе влаштовує це провладне ********,
то мені глибоко насрати на таої пропозиції...
показати весь коментар
30.05.2025 13:19 Відповісти
А я тобі пропоную у 52 роки піти у піхотну бригаду,вибити кацапів з правого берега Херсонщини,вбити хоча б чотирьох та зустрічати звільнення Херсону у шпиталі,пропоную тобі, тільки ти гівнюк не відмовляйся,добре?
показати весь коментар
30.05.2025 13:48 Відповісти
У якості солдата,до речі,гівнюшара ти смердюча,давай вперед.
показати весь коментар
30.05.2025 14:15 Відповісти
Кремлівський сирок крок за кроком виконує оманський план і розпорядження агента козиря. Планомірний злив Українських земель продовжується. Браво!!! Головне, що всі мовчать... Безмозгла агов, де ти?
показати весь коментар
30.05.2025 12:37 Відповісти
Бачу, "переговорні позиції" Гундоса, посилюються щодня. Не дивно, що кацапи почали бикувати, як не в себе, навіть перед Трампом.
показати весь коментар
30.05.2025 13:17 Відповісти
Надію покладайте на Бога Єгову, тільки він приведе нове суспільство і спасіння буде від нього!
показати весь коментар
30.05.2025 18:58 Відповісти
Ще трохи і ординці почнуть захоплювати території Дніпропетровської області , як зараз захоплюють частини Сумської та Харківської областей . Тоді вже Путло почне варнякати про їх обмін на незахоплені їм частини Запорізької та Херсонської областей.

Ау , ЛІДОР, як там з обміном на Курщину окупованих Мацковією територій , як нам в минулому році верещали на шМарафоні ЗЕжурналюги , а також позитивні блоХери?
показати весь коментар
30.05.2025 19:16 Відповісти