9848 відвідувачів онлайн

Келлог: Трамп може вийти з переговорів щодо України, якщо відчує, що його використовують

кіт,келлог

Сполучені Штати Америки можуть припинити участь у переговорах щодо врегулювання війни в Україні, якщо президент Дональд Трамп вважатиме, що його використовують.

Про це заявив спеціальний представник голови Білого дому Кіт Келлог в ефірі ABC News, інформує Цензор.НЕТ.

За словами Келлога, якщо Трамп відчує відсутність прогресу у переговорах, він може припинити участь США. "Я думаю, коли ви говорите про відхід, якщо він вважає, що його використовують і що немає надії на прогрес у майбутньому. Він, по суті, каже: "Ми з цим покінчили. Європа, це твоя справа. Тепер твоя черга", - зазначив Келлог.

Топ коментарі
+24
Надійний партнер, нічого не скажеш.. Ядерку та мінерали віджимати прибігли найперші..
показати весь коментар
30.05.2025 11:52 Відповісти
+16
АХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХХАХАХА - та його не просто використовує РФ він там і смокче і відмазує і пудмахує і взагалі відробляє всі 20 баксів на повну
показати весь коментар
30.05.2025 11:49 Відповісти
+11
В Трампа схоже ціла придворна команда "тлумачів", які відслідковують кожний рух хазяїна, з якої ноги встав, що "відчуває", як інтепретувати плутанину його "геніальних задумок", а потім розтлумачують "простому люду".
показати весь коментар
30.05.2025 12:11 Відповісти

Завантаження...