Келлог: Трамп може вийти з переговорів щодо України, якщо відчує, що його використовують

Сполучені Штати Америки можуть припинити участь у переговорах щодо врегулювання війни в Україні, якщо президент Дональд Трамп вважатиме, що його використовують.
Про це заявив спеціальний представник голови Білого дому Кіт Келлог в ефірі ABC News, інформує Цензор.НЕТ.
За словами Келлога, якщо Трамп відчує відсутність прогресу у переговорах, він може припинити участь США. "Я думаю, коли ви говорите про відхід, якщо він вважає, що його використовують і що немає надії на прогрес у майбутньому. Він, по суті, каже: "Ми з цим покінчили. Європа, це твоя справа. Тепер твоя черга", - зазначив Келлог.
Топ коментарі
+24 Adam Zhorzhevych #594986
показати весь коментар
30.05.2025 11:52 Відповісти Посилання +16 Михайло Иляш
показати весь коментар
30.05.2025 11:49 Відповісти Посилання +11 Yuri Dubov #550662
показати весь коментар
30.05.2025 12:11 Відповісти Посилання