4932 відвідувача онлайн

Путін підтримує можливість особистої зустрічі із Зеленським і Трампом, - Пєсков

Чи зустрінеться Путін із Зеленським. Що кажуть в Кремлі

У Кремлі відповіли, що думають про можливість зустрічі президента Володимира Зеленського, лідера США Дональда Трампа та диктатора Путіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

"Путін принципово підтримує можливість особистої зустрічі із Зеленським та Трампом, такі контакти затребувані, але потрібна хороша підготовка", - сказав речник Дмитро Пєсков.

За його словами, Москва розраховує, що російський та український проєкти меморандумів обговорюватимуться під час другого раунду переговорів у Стамбулі.

Деталі російського проєкту меморандуму не оприлюднюватимуть, додав Пєсков.

Топ коментарі
+15
... І коли зберуться усі троє - викликати санітарів, і усіх - в дурку. І тоді настане мир.
показати весь коментар
30.05.2025 13:15 Відповісти
+9
О нова шарманка. А де той мемурандцум, йоршик?
показати весь коментар
30.05.2025 13:10 Відповісти
+8
Трампло з путлером разом працюють над знищенням України.
показати весь коментар
30.05.2025 13:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О нова шарманка. А де той мемурандцум, йоршик?
показати весь коментар
30.05.2025 13:10 Відповісти
Поставлять шмарклю ра ом і будуть драть у двох без вазеліну
показати весь коментар
30.05.2025 13:37 Відповісти
З жахом думаю, що це мерзотне Пуйло може померти в ліжку своєю смертю, а не втопитися в сільському сортирі.
показати весь коментар
30.05.2025 14:44 Відповісти
тобто прохають його , не він прохає про зустріч, ну все ясно це буде чергова глава кривавої клоунади , яка вже за ліком на 12му році війни
показати весь коментар
30.05.2025 13:11 Відповісти
Орки вже просто прикалуються, - відверто ссуть в морду рудому миротворцю...
показати весь коментар
30.05.2025 13:11 Відповісти
це ж було вже:

"принципово підтримуємо безумовну зупинку вогню по енергетиці, але є умови" - піськов
показати весь коментар
30.05.2025 13:14 Відповісти
Буде Зеленському і Дональду про рюріков розповідати???
показати весь коментар
30.05.2025 13:15 Відповісти
... І коли зберуться усі троє - викликати санітарів, і усіх - в дурку. І тоді настане мир.
показати весь коментар
30.05.2025 13:15 Відповісти
Або дати їм чайку з ,, Новічком"🤬
показати весь коментар
30.05.2025 13:38 Відповісти
Як сказав Піськов: "Усі там колись будемо"
показати весь коментар
30.05.2025 13:19 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 13:41 Відповісти
Трампло з путлером разом працюють над знищенням України.
показати весь коментар
30.05.2025 13:20 Відповісти
І піськова вилікують
показати весь коментар
30.05.2025 13:23 Відповісти
коли не показують меморандум , значить там єсть таке яке не понравиться своєму лекторату ура патріотів. Щось суттєве.
показати весь коментар
30.05.2025 13:23 Відповісти
Щоб удвох гарчати на Зеленського?
Там треба Мар'яну на допомогу.
Та вміє.
показати весь коментар
30.05.2025 13:24 Відповісти
Марʼяну відправили до психлікарні на лікування
кажуть , що це правда!
показати весь коментар
30.05.2025 13:34 Відповісти
Не лякайте. Я аж стривожився. З Мар'яночкою все гаразд.

Порадіємо ж разом:

18:46, 27 ТРАВНЯ 2025
«За кілька років ми не впізнаємо ні світ, ні країну»: Мар'яна Безугла анонсувала світову війну.

Народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Мар'яна Безугла анонсувала світову війну.

«Вибачте, не песимістка, а реалістка, і хотіла б помилятися у своїх прогнозах, але поки що вони ВСІ справдилися.

І це оприлюднювала лише малу частину. Нас чекає безодня в найближчі роки: повномасштабна війна з просуванням росіян на схід та атаками дронових ШІ РОЇВ на міста, світова війна, переділ світу, загалом різнобічний технологічний ривок людства і повна перебудова взаємовідносин із інтеграцією штучного інтелекту, роботизацією та кібернетизацією життя. Життя тих, хто залишиться живим.
Мар'яна Безугла додала, що «всім все доповіли».

показати весь коментар
30.05.2025 13:55 Відповісти
лінк єслішо:
https://sud.ua/uk/news/ukraine/332100-cherez-neskolko-let-my-ne-uznaem-ni-mir-ni-stranu-maryana-bezuglaya-anonsirovala-mirovuyu-voynu «За кілька років ми не впізнаємо ні світ, ні країну»: Мар'яна Безугла анонсувала світову війну / В Україні / Судово-юридична газета (sud.ua)
показати весь коментар
30.05.2025 14:00 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 13:28 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 13:33 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 16:28 Відповісти
хороша підготовка в чому? щоб бункерного у бугкері доставити на зустріч і з бункеру він буде вєщати
показати весь коментар
30.05.2025 13:29 Відповісти
Знову кремлівські шакали брешуть про якісь зустрічі ху@ла 😡
Він ніколи не вийде зі свого бунькеру , щоби його не вбили ,
або не затягли до Гааги !!

показати весь коментар
30.05.2025 13:32 Відповісти
Не дивно, що ху@ла влаштовує збіговисько саме в такому складі.
ЄС, Британія допомагають Україні не менше ніж США, і Україна претендує на місце саме в ЄС.
Але ху@ло навряд схоче, щоб Стармер, Мерц або Макрон були присутні.
показати весь коментар
30.05.2025 13:33 Відповісти
Зеленський на будь-яку зустріч з ****** (хоч з Трампом, хоч без) мусить йти в супроводі Стармера+Макрона+Мерца+Туска
показати весь коментар
30.05.2025 13:39 Відповісти
Гра статевим органом дідуся на рудій макітрі.
показати весь коментар
30.05.2025 13:41 Відповісти
Відбудется така собі міні коллегія ФСБ з трьома учасниками.
показати весь коментар
30.05.2025 13:43 Відповісти
Як же це все заїбало. Спочатку ми чули виключно занепокоєння, а тепер самі нескінченні розмови щодо перемовин про перемовини, які колись можливо будуть, але це не точно, бо <******* просто тягне час, а світ йому ********
показати весь коментар
30.05.2025 13:45 Відповісти
Продовження Пошуку "жєланія міра" в глазах Пуйла?
показати весь коментар
30.05.2025 13:49 Відповісти
Через 2 тижні зустрінуться...
показати весь коментар
30.05.2025 13:49 Відповісти
Пуйло: Крым и четыре области целиком, плюс еще требования на 3 страницах.
Трамп: Чудесное предложение, эти "переговоры" такие нудные, Зеленский- подписывай !
Зеленский: ???!!! ... та пи@ц(...
показати весь коментар
30.05.2025 13:56 Відповісти
І Папу з Риму запросить!!
показати весь коментар
30.05.2025 13:57 Відповісти
ботаксный, педофильный Шнырь решил встретиться со своими двумя козырями, проектом кремля Буратино и агентом красновым у одного три киностудии в маЦкве с офшорами через которые помогал выводить украденные беней и боголюбовым бабки из привата под руководством шефиров+ майно в маЦкве и т.д второй с черным бизнесом в ПИД,,,раше в 80-90, сомнительные контракты, шлюхи, наркота + бабки рыболовлева и т.д
показати весь коментар
30.05.2025 14:10 Відповісти
Ні в якому разі. Трамп з пуйлом підготували операцію «овальний кабінет намбер2». Тільки за участі європейських представників як сторони перемовин. Там повинні бути наші союзники. Бо у пуйла союзник трамп, а ми без підтримки.
показати весь коментар
30.05.2025 14:23 Відповісти
Вот что творит животворящий Таурус!
показати весь коментар
30.05.2025 15:21 Відповісти
ПТН-ПНХ!
показати весь коментар
30.05.2025 15:21 Відповісти
🤠🤡💀три ху@ , агента кремля , три ніх* я і ніху@ і буде , домовляться як по вухах їздити українцям ...
показати весь коментар
30.05.2025 17:01 Відповісти
Дик... вроді ж пу волал, що Зе нелегетимний, підписувати угоду нема з ким, уся влада нелегетимна, потрібні вибори, а зараз, типа, вже не проти зустрітися...хахаха
ну просто казкарі і мрійники ці кремлени: впевнені, що всіх надують і переграють...
показати весь коментар
30.05.2025 19:26 Відповісти
дик і ЗЕ волав шо путя нелігітім
показати весь коментар
30.05.2025 21:28 Відповісти
2 КГБешника (куратор і агент) КВНщика уделают по полной
показати весь коментар
30.05.2025 21:27 Відповісти
Шановне товариство, вітаю! Особисто у мене виникає одне питання: про яку ще хорошу підготовку для зустрічі з кремлівським педофілом-*уйлом, військовим злочинцем та терористом №1 в світі, обнуленим сцарем може іти мова? 11 років війни в Україні, убивство ні за що ні про що мирного населення України, руйнація енергетичних обєктів міст, стирання з лиця землі Українських міст і сіл, геноцид Українського народу всі ці роки, то що ще не хватило часу на підготовку до зустрічі? Чи кацапам та особисто *уйлу треба час на підготовку президента США трампа, щоб той із новою силою обрушився на президента України Зеленського із звинуваченням у війні проти себе та народу України? Геніально, просто конгеніально. Яка все таки мразота та гидота ця *уйловська кацапія на чолі із головним злочинцем у світі кремлівським педофілом -*уйлом. Бажаю тільки одного: скоріше б це абсолютне зло на планеті Земля - *уйло здохло б, заради миру у світі.
показати весь коментар
31.05.2025 01:59 Відповісти