4385 відвідувачів онлайн

65% українців готові терпіти труднощі заради перемоги, - опитування

біженці,українці

Переважна більшість українців (65%) заявили про готовність і надалі терпіти труднощі задля перемоги у війні.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження компанії InfoSapiens, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Керівниця відділу соціально-політичних досліджень InfoSapiens зазначила, що порівняно з минулим роком частка респондентів, які готові терпіти "скільки потрібно", зменшилася на чотири відсоткові пункти - з 69% до 65%.

Водночас кількість тих, хто взагалі не готовий миритися з труднощами, зросла з 12% до 16%. Ця зміна вважається статистично значущою.

Згідно з результатами дослідження, 58% українців вважають, що зараз країні найбільше бракує миру, 40% - справедливості, 34% - єдності, а 30% - стабільності.

Опитування провели на замовлення Національної платформи стійкості та згуртованості серед 1000 респондентів телефоном. Теоретична похибка не перевищує 3%.

Топ коментарі
+15
Крім військових і тих хто живе на сході-півдні-півночі під обстрілами, ще ніхто тих труднощів і не бачив. А оскільки в більшості мирне життя з прийнятними цінами, гарячою водою і навіть можливістю ходити не оглядаючись на буси, то 65% - то ще мала цифра.
показати весь коментар
30.05.2025 14:55 Відповісти
+11
Годі вимірювати людське терпіння, збагачуте уран. Гірше не буде.
показати весь коментар
30.05.2025 14:49 Відповісти
+9
Закордонні "герої" з'їбалися телепортувалися, рятуючи свою шкуру. Зрозумілий мотив. Але читати їх "патріотичні" коментарі реально додає гумору в обговорення.
показати весь коментар
30.05.2025 15:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чи готова терпіти влада заради перемоги.ось де корінь...
показати весь коментар
30.05.2025 14:48 Відповісти
Годі вимірювати людське терпіння, збагачуте уран. Гірше не буде.
показати весь коментар
30.05.2025 14:49 Відповісти
весь обогащенный уран а также вооружение, заводы промышленность и т.п. на буковелях, мальдивах и монаках но немного в другом виде и с другими собственниками. только лопаты - причем - за свой счет.
показати весь коментар
30.05.2025 15:03 Відповісти
Тут є проблема. Ця наука набагато складніше за побудову схем. За гроші, навіть за великі, тут мало що можна зробити. Потрібен розум і час. Бракує всього.
показати весь коментар
30.05.2025 15:11 Відповісти
Решта 35% - узькомовні ватники і ждуни.
показати весь коментар
30.05.2025 14:49 Відповісти
Лаптярник засмердів сторінку.
показати весь коментар
30.05.2025 14:58 Відповісти
не готовий миритися з труднощами, зросла з 12% до 16%.

про які труднощі йдеться ?
істи немає чого?
чи в хаті холодно ?

труднощі це кацапи, курва !!!!

.
показати весь коментар
30.05.2025 15:01 Відповісти
Може спочатку релокуйся в Україну?
показати весь коментар
30.05.2025 14:52 Відповісти
Закордонні "герої" з'їбалися телепортувалися, рятуючи свою шкуру. Зрозумілий мотив. Але читати їх "патріотичні" коментарі реально додає гумору в обговорення.
показати весь коментар
30.05.2025 15:02 Відповісти
У ці 65% входили військові та сімʼї загиблих чи пропавших безвісти?
показати весь коментар
30.05.2025 14:50 Відповісти
Чи як завжди, опитали жіночок та пенсів?
показати весь коментар
30.05.2025 14:51 Відповісти
Голос диванного нафронтника рахується по нинішньому курсу за 4.
показати весь коментар
30.05.2025 15:07 Відповісти
Тобто тебе опитали?))
показати весь коментар
30.05.2025 15:13 Відповісти
Я себе не відношу до цієї категорії. В мене є погана звичка. Я ніколи не вимагатиму від інших того, що не можу робити сам. Бо вважаю таку модель поведінки великим лукавством.
показати весь коментар
30.05.2025 15:16 Відповісти
А Ви з двох аккаунтів пишите?? Бо я до Вас не зверталась. Палево..
показати весь коментар
30.05.2025 15:22 Відповісти
Так і я про те. Мене не опитували.
показати весь коментар
30.05.2025 15:31 Відповісти
Ти, вилупок, до чого приплів сюди жінок та пенсіонерів? Подоляцький бот!
показати весь коментар
30.05.2025 16:09 Відповісти
До того, що ті, хто не ризикує долучитись до ЗСУ шляхом поміщення в бус найгірше ставляться до тих, хто не хоче служити. Новина з цензору

"А знаєте, хто найбільше засуджує ухилянтів? 37% людей похилого віку (60+) вважають, що під час війни бути ухилянтом соромно. А от 50% наймолодших опитаних (18-29 років) не соромно. Як, імовірно, і їхнім батькам (50-59 років) - 52% людей цього віку можуть зрозуміти ухилянтів", - пише видання. Джерело: https://censor.net/ua/n3499788

Та і тут по коментарям видно, що голосніше всіх кричать "Дайош Москву!" вся стара наволоч, яка і сама не жила, зате зараз кайфує коли молодим і перспективним погано. Мерзенна ресентиментна сволота, нічого, я ще молодий, доживу поки Гетьманцев вам пенсії на нуль помножить. Своїм рідним я поможу, а популяція цензору істотне усякне
показати весь коментар
30.05.2025 17:31 Відповісти
Тобто, московитів бомбити нетреба?? Траба укладати якесь перемир'я, вигідне тільки болотам?? Щоб вони виготовляли зброю, а зелені стали красти втричі швидше?
показати весь коментар
30.05.2025 19:16 Відповісти
до чого тут зелені?? ну і каша у вас в голові.
Чи платять лише за пости, де будуть втулені ключові слова: зелені, красти і асфальт?
не ганьбіться
показати весь коментар
31.05.2025 00:53 Відповісти
кбоїще зелене, я ж тебе не питаю, скільки тобі, запроданцю, москалі платять. Не суди по собі.
показати весь коментар
31.05.2025 09:05 Відповісти
я б тобі, кбоїщу, за таку роботу і копійки не заплатив. Хоча для твого хамського примітивного рівня така робота- саме то.
показати весь коментар
31.05.2025 15:14 Відповісти
ти перше почало просувати дебільні нарративи..чи хочеш сказати, що зелені не крадуть?)))
показати весь коментар
31.05.2025 16:01 Відповісти
якщо ти знаєш, що крадуть - іди до суду, а не сери на цензорі
показати весь коментар
31.05.2025 22:50 Відповісти
Ахаха, окрім примітивних образ щось буде? Чи сам входиш в те число?
показати весь коментар
30.05.2025 18:28 Відповісти
Крім військових і тих хто живе на сході-півдні-півночі під обстрілами, ще ніхто тих труднощів і не бачив. А оскільки в більшості мирне життя з прийнятними цінами, гарячою водою і навіть можливістю ходити не оглядаючись на буси, то 65% - то ще мала цифра.
показати весь коментар
30.05.2025 14:55 Відповісти
!!!!!!!!!!!!100!!!!!!!!!
показати весь коментар
30.05.2025 14:59 Відповісти
ну ціни важко назвати прийнятними. В європі майже все вже дешевше. Яблука 80 грн!!! Геть здуріли. А в іншому все так
показати весь коментар
31.05.2025 00:54 Відповісти
Я в контексті війни, ми ж не отримуємо їжу по картках і не міняємо обручки на хліб десь на чорному ринку. А в порівнянні з Європою ми й до війни були жебраками, чогось всі забули шо й до 2022 року туди валили всі, від збиральників яблук до лікарів.
показати весь коментар
31.05.2025 09:35 Відповісти
лікарі ніколи не валили. Бо наші дипломи там не визнають
показати весь коментар
31.05.2025 15:15 Відповісти
Та завжди валили. Проходять переатестацію за місцевими правилами й працюють. А з 24.02.2022 українським лікарям поляки взагалі дозволяли за українськими дипломами влаштовуватися.
показати весь коментар
31.05.2025 15:21 Відповісти
проходження "переатестації" наприклад в сша - 10 років. В англії більше 5.
Ну а в таку країна як польща жодна поважаюча себе людина не поїде.
показати весь коментар
31.05.2025 15:35 Відповісти
Не сперечаюся - не їдуть, значить не їдуть)
показати весь коментар
31.05.2025 15:42 Відповісти
Лапті вимий. По запаху чути походження.
показати весь коментар
30.05.2025 15:01 Відповісти
Якесь дебільне опитування. Питати під час війни чи готовий народ терпіти труднощі. А якщо ні то труднощі відмінять? Да ми все життя терпимо труднощі даже коли війни не було, Чому в мирний час не проводили опитування чи готові терпіти труднощі які нам організовувала влада?
показати весь коментар
30.05.2025 14:56 Відповісти
Та ніхто нікого не опитував - то жОПа гроші виводить. Мабудь, у центру Разумкова та компанії ліміти на виведення грошей закінчились. Нову пралку знайшли.
показати весь коментар
30.05.2025 15:15 Відповісти
А в простих пенсіонерів за часів незалежності тільки і були одні труднощі - мізерна пенсія і життя від пенсії до пенсії.
показати весь коментар
30.05.2025 16:57 Відповісти
До результатів опитування треба додавати: скільки опитаних живе безпосередньо в Україні, скільки з них має бронь / відсрочку / не підлягає мобілізації, яка середня кількість повітряних тривог на тиждень у їх населеному пункті і тд.
показати весь коментар
30.05.2025 15:10 Відповісти
Отак уявляю підходять у Львові до чуваків років по 22 і кажуть - а ви скільки готові терпіти труднощі заради перемоги? А вони - та скільки буде потрібно! Ой які молодці - беріть приклад, несвідомі сцикуни й інші москальські агенти.
показати весь коментар
30.05.2025 15:15 Відповісти
показати весь коментар
30.05.2025 15:11 Відповісти
перемога у війні це переможна стратегія плюс ідеї від винахідників не на зарплаті.
ані першого ані другого немає.
4 роки немає.
то про яку перемогу мова йде?
якщо хочете щоб ваш син вступив у виш спочатку знайдіть жінку та зробіть дитину, ага.
показати весь коментар
30.05.2025 15:26 Відповісти
Перемоги? Перемога це підготовка собзницького військового альянсу для наступу на московію з подальшою її руйнацією і захопленням незаконно захоплених у іх територій з 17 століття!
а те що ми бачимо зараз це як нас як лохів останніх водять за носа 12 ть років війни ...
показати весь коментар
30.05.2025 15:27 Відповісти
65% українців готові терпіти труднощі заради перемоги, - опитування.

А можна дізнатися, який % з них - тіпа біженці у Європі, мудаки при владі, мусорня, тцкуни...тощо?
показати весь коментар
30.05.2025 15:35 Відповісти
не вірю
показати весь коментар
30.05.2025 15:35 Відповісти
хай проведуть референдум, щоб знати відповідь на такі питання
показати весь коментар
30.05.2025 15:40 Відповісти
в опитуваннях можна малювати щозавгодно
показати весь коментар
30.05.2025 15:42 Відповісти
якби це була правда, то проблем з мобілізацією у нас не було б
показати весь коментар
30.05.2025 15:43 Відповісти
А багажники грошей у депутатів - це тимчасові труднощі, чи перемога?
показати весь коментар
30.05.2025 15:38 Відповісти
А почему эти 65% украинцев сразу начинают визжать как резанные при виде ребят из ТЦК? Ты либо не ври в опросах, либо не беги в ближайшие кущи при виде ТЦК!
показати весь коментар
30.05.2025 15:39 Відповісти
авторитетне видання InfoSapiens. Всі повірили
показати весь коментар
30.05.2025 15:44 Відповісти
65% все никак не могут найти адреса ТЦК)
показати весь коментар
30.05.2025 15:50 Відповісти
А якщо ніякої "перемоги" не світить, то теж готові?
Бачиш перемогу? А вона є!
показати весь коментар
30.05.2025 16:15 Відповісти
Незнаю де народилась наука Соціологія, але в Україні вона померла...
показати весь коментар
30.05.2025 16:40 Відповісти
Може вже досить цієї пропаганди про "перемогу " і "кордони 91 "- мрії для дурнів ,про те чого ніколи не буде.
показати весь коментар
30.05.2025 17:00 Відповісти
65 % українців готові терпіти труднощі заради збагачення депутатів ВР. До війни черга з не дійде, бо труднощі це завжди чії то гроші.
показати весь коментар
30.05.2025 17:29 Відповісти
"Переважна більшість українців (65%) заявили про готовність і надалі терпіти труднощі задля перемоги"
А ось кремлеботи не згодні. Вони стверджують, що українці втомилися від війни, а ТЦК незаконно викрадають людей на вулицях
А тим часом в сенаті США готуються «санкції, що ламають кістки» Росії https://www.youtube.com/watch?v=hSP-7uFgUFo