5509 відвідувачів онлайн

Для ефективної оборони Україні потрібно близько 200 бойових літаків, зокрема F-16, - Ігнат

Скільки F16 потрібно Україні. Ігнат відповів

Для стримування загроз з боку Росії Україні потрібно близько 200 бойових літаків.

Про це в інтерв'ю УП заявив начальник Управління комунікацій Повітряних Сил ЗСУ полковник Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ.

"Власне літаки мають бути різних типів. F-16 - це багатоцільовий літак. Може працювати по небу, по повітряних цілях, наземних і по надводних цілях. Є завдання в авіації специфічні, різні, про які я щойно сказав. Були оцінки, скільки літаків різних типів. Ну, близько 200 для ефективної оборони країни", - пояснив він.

Ігнат зазначив, що сьогодні, на жаль, Росія має літаки, які бачать далі, і ракети, які стріляють далі.

"Навіть у порівнянні з F-16. Вони також мають потужне ППО, яке працює в комплексі з авіацією. Якщо говорити про МіГ-29, Су-27, то взагалі не до порівняння.

Коли в нас не було ще F-16, то співвідношення нашого угруповання проти їхнього було 1:10 щодо наших МіГів. А технологічно – це різниця між пістолетом Макарова та снайперською гвинтівкою. Попри все, наші льотчики давали бій", - додав речник.

Топ коментарі
+1
Навіщо нам стільки? За дронами полювати? Нам хоча б ті що є десь сховати, тому що рашисти захочуть відомстити за знищення своєї авіації
показати весь коментар
03.06.2025 11:16 Відповісти
+1
"Літаки летять, будем всіх бомбіть" (С)
показати весь коментар
03.06.2025 11:23 Відповісти
+1
Двісті літаків це багато навіть для НАТО. Дуже хочеться щоб нам дали ці літаки, але це не реально. Хочеться запитати хто знає, а що там з нашими літаками заводу "Антонов", бо з 2009 року було побудовано і передано замовникам чотири літаки Ан-148, шість літаків Ан-158, десять літаків сімейства Ан-32. Був налагоджений випуск самолетокомплектов для Ан-148 для передачі партнерам по серійному виробництву. З 2014 року в цехах підприємства були літаки різного ступеня готовності - десять літаків сімейства Ан-148 і Ан-158". У 2015 році було завершено будівництво нового транспортного літака Ан-178, а у 2017 році - літака-демонстратора Ан-132D. На цьому заводі можна було і створити новий, інший літак, виключно для ЗСУ, то де воно все поділося при "найкращому президенту всесвіту"?
показати весь коментар
03.06.2025 11:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Навіщо нам стільки? За дронами полювати? Нам хоча б ті що є десь сховати, тому що рашисти захочуть відомстити за знищення своєї авіації
показати весь коментар
03.06.2025 11:16 Відповісти
Краще хай дадуть 5 літаків а до них дальнобійних ракет. Яскравий приклад як Пакистан маючи китайські літаки позбивав Індійські західні літаки, все тому що Китай дав Пакистану дальнобійні ракети до своїх літаків. А Індія смоктала пісю маючи дорогі західні літаки але з примітивним озброєнням до них
показати весь коментар
03.06.2025 11:46 Відповісти
А шо нам не потрібно? - і Гріпени і довгі ракети
показати весь коментар
03.06.2025 11:16 Відповісти
"Літаки летять, будем всіх бомбіть" (С)
показати весь коментар
03.06.2025 11:23 Відповісти
Ну дадут эти 200 самолетов и что дальше? За шахедами гоняться и терять их? Нам ракеты надо, что бы могли хоть иногда вражескую авиацию сбивать.
показати весь коментар
03.06.2025 11:29 Відповісти
Незнайки у руля...
Скільки за рік випускає бурса льотчиків у Харкові? Чому бурса - тому що крім чешських Єлок ні на чому більш не літали.
А тут 200 літаків... Незнайки не знають, чим іншим можна збивати піонерський самольот типу Шахеда. Ігната в жопу, як гаварящего попугая доманього крота Єрмака!
показати весь коментар
03.06.2025 11:34 Відповісти
А льотчики, по парі, на кожен літак - є?
показати весь коментар
03.06.2025 11:35 Відповісти
Двісті літаків це багато навіть для НАТО. Дуже хочеться щоб нам дали ці літаки, але це не реально. Хочеться запитати хто знає, а що там з нашими літаками заводу "Антонов", бо з 2009 року було побудовано і передано замовникам чотири літаки Ан-148, шість літаків Ан-158, десять літаків сімейства Ан-32. Був налагоджений випуск самолетокомплектов для Ан-148 для передачі партнерам по серійному виробництву. З 2014 року в цехах підприємства були літаки різного ступеня готовності - десять літаків сімейства Ан-148 і Ан-158". У 2015 році було завершено будівництво нового транспортного літака Ан-178, а у 2017 році - літака-демонстратора Ан-132D. На цьому заводі можна було і створити новий, інший літак, виключно для ЗСУ, то де воно все поділося при "найкращому президенту всесвіту"?
показати весь коментар
03.06.2025 11:40 Відповісти
якісь фантастичні закидони. Весь Захід сумарно не може зараз прийняти на навчання хоча би сотню наших пілотів, то що казати про чотириста.
показати весь коментар
03.06.2025 11:40 Відповісти
Якщо тебе бог не нагородив довгим і товстим, навчись правильно використовувати те, що є.
показати весь коментар
03.06.2025 12:00 Відповісти
Наша песня хороша, начинай сначала... Дайте нам танки, HIMARS, ATACAMS, F-16, КР SCALP(и т.д.) и мы ого-ого. В конце концов дали. Результат всем известен. Но все збс.
показати весь коментар
03.06.2025 12:06 Відповісти
Пан Ігнат! Підказую - де взяти, якщо ти не знаєш! На зберінанні у США знаходяться біля 3000 (трьох тисяч, *****!) літаків Ф-16, які у ВПС США вже давно замінені на більш ******* літаки! Пропонуй своєму верхголовкому - хай купляє у США! Трамп "на шару" більше нічого нам давати не буде, а от продасть - залюбки!
показати весь коментар
03.06.2025 12:13 Відповісти
Для протидії шахедам А-10 потрібно купувати, а не Ф-16. При Байдені могли їх безкоштовно отримати, але наші генеральні дебіли відмовлялись - не бачили на перспективу, та й сьогодні схоже не розуміють, що ганяти Сушки за шахедами це дорога утопія через занадто високу крейсерську швидкість винищувачів.
показати весь коментар
03.06.2025 14:23 Відповісти
а 10 thunderbolt, це ж вакоброньований штурмовик. Він же бородавочник, погано уявляю як він буде ганятися за шахедами, і збивати їх гарматою яка перерізае бронетехніку. Чи ви за якийсь інший а-10?
показати весь коментар
04.06.2025 15:48 Відповісти
А чим шахеди з сушки збивають? Палками? Сушка через швидкість (менше 300км/год взагалі звалюється) банально проскакує повз тихохідний шахед, нещодавно пів дня на Су ганяли хлопці за одним біля Дубно (помірна хмарність і очевидно був запрограмований нарізати незрозумілі круги, щоб збити ППО з толку). Бородавочник порівняно тихохідний ( швидкість мін 180, макс 800 км/год), економічніший, легкий і дешевий в обслуговуванні, неприхотливий до посадкових смуг, потужні радари, скорострільна гармата, плюс різноманітне ракетне озброєння - це універсальний солдат.
показати весь коментар
04.06.2025 16:56 Відповісти
Та горстка молодих пілотів цієї весни знову почала потроху вчитись літати на тих же ЛАшках,але відрадно хоч дуже рідко на Фешках.
показати весь коментар
03.06.2025 13:29 Відповісти