9128 відвідувачів онлайн

Трампу вже урвався терпець щодо врегулювання війни РФ проти України, - посол у Туреччині Баррак

Трампу вже урвався терпець

Посол США в Туреччині Том Баррак вважає, що президенту США Дональду Трампу вже урвався терпець стосовно врегулювання агресії Росії проти України.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Daily Sabah.

"Президенту Трампу урвався терпець… Завдяки втручанню Туреччини зараз та усуненню оперативних проблем, може відбутися зустріч лідерів на найвищому рівні, і я вважаю, що ми можемо вирішити це питання для всіх учасників", - сказав посол.

Він також відзначив здатність Туреччини сприяти діалогу України з РФ на тлі другого етапу перемовин, які відбулися у Стамбулі.

"Туреччина має традиційну співпрацю як з Росією, так і з Україною, що дозволяє їм налагодити важливий діалог", - додав Баррак.

Топ коментарі
+35
Терпила?
показати весь коментар
03.06.2025 14:24 Відповісти
+19
як урвався так і підшиє.
показати весь коментар
03.06.2025 14:25 Відповісти
+15
Чого тільки не витерпиш заради "великого друга владіміра".
показати весь коментар
03.06.2025 15:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Терпила?
показати весь коментар
03.06.2025 14:24 Відповісти
Чого тільки не витерпиш заради "великого друга владіміра".
показати весь коментар
03.06.2025 15:22 Відповісти
В нас вже такий е і назва таким е - "Клоун"
показати весь коментар
03.06.2025 15:44 Відповісти
цей допис не переб'ш!
показати весь коментар
03.06.2025 16:12 Відповісти
як урвався так і підшиє.
показати весь коментар
03.06.2025 14:25 Відповісти
Так часто рветься, що можна і не підшивать, в лахмітті хай ходить
показати весь коментар
03.06.2025 15:51 Відповісти
Ти диви яке сахарне. Увірвався терпець *****. Іди красноф Меланію в грій в баняка може полегшає.
показати весь коментар
03.06.2025 14:28 Відповісти
Дійшовши до ручки... відкривай двері...
показати весь коментар
03.06.2025 14:41 Відповісти
-Барак...-Обама? -....Ну, тіпа...(с)😄
показати весь коментар
03.06.2025 14:44 Відповісти
Лопнуло так, что чуб аж до жопы загнулся!
показати весь коментар
03.06.2025 14:44 Відповісти
В Тамона тей терпець вже весь в латках як в старої баби колготки
показати весь коментар
03.06.2025 14:51 Відповісти
виявилось що грозний трамп це міф, або чмо
показати весь коментар
03.06.2025 14:54 Відповісти
Не "або", а "та"
показати весь коментар
03.06.2025 15:20 Відповісти
Ой, диви яке ж воно нєрвне! Думало, що воно Володар світу? Повєлітєль, рішала великий? Порішав, мавпа рижа? 🤬🤣
показати весь коментар
03.06.2025 14:58 Відповісти
І винуватим зробить кого? Тут навіть губишся в здогадах. Любого назначить. Крім Пуйла.
показати весь коментар
03.06.2025 14:59 Відповісти
То хай поцілує мене в дупу!
показати весь коментар
03.06.2025 14:59 Відповісти
Вот с кем мы имеем дело , ее нужно упрашивать, иначе она обидеться ...
показати весь коментар
03.06.2025 15:15 Відповісти
Смішно вже читати про цей терпець Трампа. ***** воно американське.
показати весь коментар
03.06.2025 15:19 Відповісти
тєрпіла, ****. власне, він увже з'їхав з базару, бо піртєть не має сечі.
показати весь коментар
03.06.2025 19:09 Відповісти
Ну і, росіяни пропонують для України, капітуляцію, без блоковий статус і т.д.
Ці переговори не зупинять війну🤦
показати весь коментар
03.06.2025 15:20 Відповісти
А в українців вже вривається терпець дивитися як вривається терпець у пана Трампа...
показати весь коментар
03.06.2025 15:21 Відповісти
А що там лідор, відосик буде? А то "ситуація продовжує ускладнюватися"- ви ШО там таке пишете, цього нарід чути не хоче, він на тєлємарафоні кінокомедії і квартал-тб дивиться...
показати весь коментар
03.06.2025 15:39 Відповісти
То нехай замовить у "друга владіміра" собі кілька чумаданів
показати весь коментар
03.06.2025 15:47 Відповісти
а що він конкретне зробив окрім цілувати в жопу пуйла?
показати весь коментар
03.06.2025 16:02 Відповісти
Ще смоктав. Но то таэмний протокол зустрічі на найнижчому рівні
показати весь коментар
03.06.2025 17:16 Відповісти
чмошне жовте американське *****

а чи не задумувалось воно, щоб зробити собі евтаназію?

американське ***** відходить від сценарію фільму "Ідіократія" і пише свій сценарій - "Гандонократія", разом з усіма гандонами, які не давали пів року зброю Україні, відключали Старлінк і розвідку, тягнуть нескінченну волинку з ідіотським перемовинами
показати весь коментар
03.06.2025 16:30 Відповісти
***,***,***...ой-бла,бла, бла!
показати весь коментар
03.06.2025 16:48 Відповісти
Наша Трампа балувана
показати весь коментар
03.06.2025 17:13 Відповісти
TACO
показати весь коментар
03.06.2025 17:19 Відповісти
Колись знали кінофільм "Тупий ще тупійший". Не про Трампа, бо ін тупійший за тупійшого. А зараз можно знимати кінофільм "терпіла ще терпілійший терпіла". Те
показати весь коментар
03.06.2025 17:23 Відповісти
Маячня
показати весь коментар
03.06.2025 17:44 Відповісти
Так пускай ржавая Шалашовка вытащит х..р путлира и рыболовлева из очка и хоть раз выполнит свои угрозы, введёт санкции и т.д...
показати весь коментар
03.06.2025 17:56 Відповісти
перевод с языкa ржaвой обоссaной собaки:
"мне не нрaвится, что Укрaинa не подписывaет кaпитуляцию еще и бомбит русню. зеленский не ценит мои усилия в зaмирении нa тех условиях, что есть"
показати весь коментар
03.06.2025 18:10 Відповісти
По справедливості терпець їм всім мав би урватися в 2022 році.
показати весь коментар
03.06.2025 18:25 Відповісти
Якщо так часто "гнути пальці" і не "відповідати за базар" то тебе спочатку будуть ігнорити, а потім назовуть балаболом і дадуть підсрачника.
Кожне слово політика такого рангу (навіть якщо в посадовому кріслі сидить ідіот) повинне бути підтверджене діями.
Або роби щось, або скажи що не можеш (і не міг) нічого зробити - іди займайся внутрішньою політикою США, ганяй мексиканців з панамцями, будуй паркан на кордоні... і т.д.
показати весь коментар
03.06.2025 18:46 Відповісти
Трампу вже урвався терпець щодо врегулювання війни РФ проти України , і йому це дуже не подобається , дуже-дуже ... - чи не маразм це?
показати весь коментар
03.06.2025 18:52 Відповісти
2 тижні...
показати весь коментар
03.06.2025 19:18 Відповісти
Який ідіот,окремо3,1здіжа нічого не зробивший.
показати весь коментар
03.06.2025 19:30 Відповісти
Тако🤪
показати весь коментар
03.06.2025 19:38 Відповісти
***** дуже наполегливо смикає Трампа за "терпець" тому він й урвався.
показати весь коментар
03.06.2025 19:52 Відповісти
Він тільки балаболить і ніякої допомоги немає...