9317 відвідувачів онлайн

У росіян немає жодного дефіциту в артилерії на Харківщині, - ОТУ "Харків"

Дефіциту артилерії в РФ на Харківщині немає

Російські війська застосовують різні типи артилерії на Харківському напрямку.

Про це в телеефірі заявив речник ОТУ "Харків" Павло Шамшин, передає Цензор.НЕТ.

"Жодного дефіциту в засобах артилерії росіяни, на жаль, не відчувають. Це артилерія абсолютно різних типів: і самохідні артилерійські установки, і причепна артилерія. Будь-які свої дії росіяни намагаються активно підтримувати артилерійським вогнем. Як правило, снарядів вони не жалкують", - сказав він.

За словами речника, артилерія ворога після виконання завдання намагається дуже швидко змінити позицію, щоб не бути ураженою Силами оборони.

"Повторюся, дефіциту в засобах артилерії росіяни не відчувають, і це не тільки класична артилерія, це і реактивні системи залпового вогню, вогнеметні системи і міномети. Це все у росіян присутнє і вони це активно використовують", - додав Шамшин.

Топ коментарі
+3
а вони і не планували нічого предавати . сказали воюйте дурники а ми вас обіцянками підтримувати будемо. чим більше українців загине та переїде в ЄС для рабської праці тим краще
показати весь коментар
03.06.2025 16:23 Відповісти
+2
Ну если бы у них не было бы дефицита артиллерии они бы воевали как в 22 году. Не 5-6 тысяч выстрелов в день - а 50-60. Дело в том что в армии всегда дефицит всего. В любой армии для любого военначальника всегда нехватает людей и техники. Даже если у тебя 10 атомных авианосцев - это не мешает тебе хотеть 20 или 50.
показати весь коментар
03.06.2025 16:09 Відповісти

Завантаження...