10519 відвідувачів онлайн

ЄС та США готують узгоджені санкції, щоб змусити Путіна сісти за стіл переговорів, - фон дер Ляєн

фон,дер,ляєн

Євросоюз готовий координувати із США нові санкції проти Росії, аби примусити Кремль погодитися на мирні переговори.

Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн в інтерв’ю Politico, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, Євросоюз наразі працює над 18-м пакетом обмежень. "Насамперед ми хочемо накласти санкції на російську енергетику і перекрити джерела фінансування Росії", - наголосила вона.

Фон дер Ляєн зазначила, що Брюссель і Вашингтон уже обговорили можливість синхронного запровадження санкцій у разі, якщо Володимир Путін не погодиться на переговори.

Після зустрічі з сенатором США-республіканцем Ліндсі Гремом, вона позитивно оцінила його ініціативу посилити тиск на Москву. Зокрема, йдеться про двопартійний законопроєкт, який передбачає 500-відсоткові мита на імпорт товарів із країн, що досі закуповують російські енергоносії.

Водночас у Єврокомісії уточнили, що йдеться не про включення цих тарифів до європейського санкційного пакета, а про загальну ідею скоординованого тиску. "Ідея полягає в тому, щоб координувати якомога більше. Санкції не можуть будуть ідентичними", - пояснила головна речниця ЄК Паула Піньо.

Топ коментарі
+12
Ех, не знали американці з британцями, шо санкції діють - нашось напрягалися з килимовими бомбардуваннями день і ніч. Та й Сталін тупий виявився - попхався військами аж до Берліна, міг би відійти за Урал і накласти санкції. І Гітлер би переконався, що треба сідати за стіл переговорів.
показати весь коментар
05.06.2025 10:44 Відповісти
+8
показати весь коментар
05.06.2025 10:55 Відповісти
+5
А Україна перекрила трубу, по якій росія качає нафту до Європи? А ще до повномасштабного вторгнення купували вугілля, автомобілі та інший непотріб у раши, електроенергію у білорусів, дорожній бітум, автомобілі, автобуси, тролейбуси, продукти...забулися? А хто і навіщо у 2020 році поставив на росію більше ста моторів на вертольоти і військові літаки? Чи то другоє? А хто там збирався купувати російські старі реактори для АЕС, але болгари своєчасно відмовилися продавати?
показати весь коментар
05.06.2025 10:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
цинічні потвори брехливі
Майже чверть з 450 мільйонів євро так званих "товарів високого пріоритету", які Росія отримала з ЄС за перші дев'ять місяців минулого року, були відправлені безпосередньо з країн блоку.
показати весь коментар
05.06.2025 10:44 Відповісти
Ботоксного давно пора знищити , а вони все це чучело хочуть всадити за стіл , воно вже давно привикло до землі , який нах стіл ?
показати весь коментар
05.06.2025 13:26 Відповісти
Це чарівне слово - санкції ...
показати весь коментар
05.06.2025 17:16 Відповісти
Ех, не знали американці з британцями, шо санкції діють - нашось напрягалися з килимовими бомбардуваннями день і ніч. Та й Сталін тупий виявився - попхався військами аж до Берліна, міг би відійти за Урал і накласти санкції. І Гітлер би переконався, що треба сідати за стіл переговорів.
показати весь коментар
05.06.2025 10:44 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2025 15:08 Відповісти
Так тоді Сполученими Штатами правив розумний Франклін Рузвельт, а тепер - дебіл Донні-гандонні.
показати весь коментар
05.06.2025 16:25 Відповісти
Але тоді Рузвельта вибрали американці, а тепер Трампа... теж американці. Але мабуть якісь неправильні.
показати весь коментар
05.06.2025 17:01 Відповісти
Тоді не було газопроводів)
показати весь коментар
05.06.2025 20:12 Відповісти
Що ти верзеш, жіночко. Ніколи ви того з трампонськой хвойдой путєна не узгодите
показати весь коментар
05.06.2025 10:45 Відповісти
Іноді краще з мудрим згубити, ніж з дурним згайти. І так, жінки ******* вухами, ведучись на обіцянки.
показати весь коментар
05.06.2025 11:04 Відповісти
ТА ПЛЮНЬТЕ ВИ НА США....хіба що хочете все саботувати
показати весь коментар
05.06.2025 10:48 Відповісти
Чекаємо з нетерпінням, як європейці зможуть "узгодити" санкції з кремлівською шавкою по сумісництву "президентом США". Це все одно, що з путіним узгоджувати...
показати весь коментар
05.06.2025 10:48 Відповісти
Урсула, з терористами не домовляються і не миряться. Україна не торгує своїми суверенітетом і територіями з ворогами і терористами на відміну від зрадників й ворожих агентів у її владі.
Краще готуйте санкції щоб змусити кремлівський режим вивести свої війська з території України і наступним припиненням війни після цього.
показати весь коментар
05.06.2025 10:50 Відповісти
Вже підготували "санкції",і вони "працюють"-Лише за один місяць європейські країни фактично фінансують путінську військову машину на 2 мільярди євро, купуючи у Росії нафту, газ та уран.
показати весь коментар
05.06.2025 10:52 Відповісти
Козир Краснов взагалі аж з трусів випригує так хоче подарувати українські території і зняти санкції зі свого таваріща воєнного злочинця і масового вбивці пуйлєра.
показати весь коментар
05.06.2025 12:39 Відповісти
За три роки більше 900 мільярдів перерахувала Європа путіну!!!!!!! І відмовилася від катарського газу!!!
показати весь коментар
05.06.2025 14:43 Відповісти
А Україна перекрила трубу, по якій росія качає нафту до Європи? А ще до повномасштабного вторгнення купували вугілля, автомобілі та інший непотріб у раши, електроенергію у білорусів, дорожній бітум, автомобілі, автобуси, тролейбуси, продукти...забулися? А хто і навіщо у 2020 році поставив на росію більше ста моторів на вертольоти і військові літаки? Чи то другоє? А хто там збирався купувати російські старі реактори для АЕС, але болгари своєчасно відмовилися продавати?
показати весь коментар
05.06.2025 10:53 Відповісти
у власти - запах денег, а они (деньги) не пахнут, а у нас - запах пороха с запахом крови.
показати весь коментар
05.06.2025 15:12 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2025 10:55 Відповісти
Ви спочатку змусьте рудого імбецила хоч щось толкове зробити.
показати весь коментар
05.06.2025 10:55 Відповісти
Знову за свої переговори. Ну і що буде якщо ви змусите ***** на переговори? Воно вам набреше те що завжди а потім продовжить своє чорне діло. Краще змусіть Сосію програти і розпастись на окремі республіки. Все інше то від Лукавого...
показати весь коментар
05.06.2025 11:02 Відповісти
Якісь ідіоти, ну їйбогу. Скільки можна, чи вам повилазило що у США при владі мавпа. А поки ви тягнете кота за чайки, то у вас під боком орбани і фіцо розмножуються спорами в геометричній прогресії
показати весь коментар
05.06.2025 11:09 Відповісти
Це знову роками будуть збиратися докупи та ТЕЛИТИСЬ!!! ВВОДЬТЕ САНКЦІЇЇ, ВЖЕ ДАВНО ЧАС!!!
показати весь коментар
05.06.2025 11:32 Відповісти
Злочинець терорист путін має сісти не за стіл переговорів ,а на тюремні нари до скону разом з всією рашиською клікою.
показати весь коментар
05.06.2025 11:36 Відповісти
Як донести це "цивілізованому" світові?
показати весь коментар
05.06.2025 11:54 Відповісти
Хай хоча на вализу сяде, хоча ні, смердить буде
показати весь коментар
05.06.2025 11:39 Відповісти
Це треба було робити не у 18-му, а хоча б у 4-му чи 5-му пакеті! І була б зовсім інша історія...
показати весь коментар
05.06.2025 11:54 Відповісти
Наложіть санкції на ze за те,що не перекрив нафтопровід,який йде по Україні.
показати весь коментар
05.06.2025 12:28 Відповісти
Гидко дивитися на цю піхву з вухами (пі)дер Ляєн.
показати весь коментар
05.06.2025 12:40 Відповісти
мадам, Усула, не можна бути настількі наївними під час війни з дикунами - андрофагами, пригадайта, що сказала по суті в цьому випадку Голда Меир
показати весь коментар
05.06.2025 13:57 Відповісти
***** треба примусити не переговарюватись, а відвести своїх всіх орків за міжнародно визнані кордони України.
показати весь коментар
05.06.2025 14:11 Відповісти
и только потом переговоры о репарациях.
показати весь коментар
05.06.2025 15:14 Відповісти
+100500.
показати весь коментар
05.06.2025 17:43 Відповісти
Колисанкції будут введені . Ці підготовки не вартують жодного слова про них
показати весь коментар
05.06.2025 15:19 Відповісти
...побачимо, що стане результатом зустрічи Мерца з 47м сьогодні.
...Урсула фон Ляєн була є і буде на боці добра і робить максимум з можливого.
Мусимо подякувати їй за послідовну і непохитну позицію підтримки України.
показати весь коментар
05.06.2025 18:49 Відповісти
Щож, закінчилася пресконференція після встречи Мерца з 47м. Вещал преімуществєнно тр. Важливо, що Мерц підкреслив, що Україна на аід міну від пуйлостану, бьє виключено по воєнним цілям. Тр сказав, що ьуде підтримувати Україну, або не уточнив як. Погодився він з Мерцем що "всі ми в одній лодкє" і мусимо триматися разом і пришвидшити закінчення війни і вбивств, але не сказали як.
Ніякої конкретики не вдалося почути: все зводилося ...якщо б був я... я, я...
Мерц сказав, що 47й є ключом для досягнення миру, що дуде сподобалось тр.
От такі новини.
показати весь коментар
05.06.2025 19:44 Відповісти