8507 відвідувачів онлайн

Детектив БЕБ і слідчий поліції вимагали у підприємця 150 тис. дол. хабаря, - НАБУ

підозра співробітнику БЕБ

НАБУ і САП викрили детектива БЕБ і слідчого поліції Київщини на вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 150 тис. доларів у керівника компанії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу НАБУ.

За даними слідства, саме стільки коштувало непритягнення до кримінальної відповідальності та розблокування рахунків підприємства. Особи тиснули на підприємця, переконуючи його у неминучості підозри, вироку і конфіскації майна.

Як зазначають в НАБУ, після початку розслідування обох зловмисників звільнили з посад. Їхні дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 368 КК України.

Експоліцейському також повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 263 КК України. За даними слідства, він без передбаченого законом дозволу придбав та зберігав вогнепальну зброю та боєприпаси, які були виявлені та вилучені під час обшуку.

Топ коментарі
+14
а сантехнік Микола загинув на фронті, захищаючи цих ненавчених
показати весь коментар
05.06.2025 20:01 Відповісти
+6
на дрони збирали?
показати весь коментар
05.06.2025 19:55 Відповісти
+5
І де тут новина? Ще б написали, що пожежники гасили пожежу.
показати весь коментар
05.06.2025 20:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
на дрони збирали?
показати весь коментар
05.06.2025 19:55 Відповісти
а сантехнік Микола загинув на фронті, захищаючи цих ненавчених
показати весь коментар
05.06.2025 20:01 Відповісти
показати весь коментар
05.06.2025 20:02 Відповісти
І де тут новина? Ще б написали, що пожежники гасили пожежу.
показати весь коментар
05.06.2025 20:03 Відповісти
А скільки не виявили?
показати весь коментар
05.06.2025 20:04 Відповісти
То треба ж десь колись показувати,щоб створити відчутття двіжухи(((
показати весь коментар
05.06.2025 20:17 Відповісти
Цю "новину" потрібно публікувати в розділ на кшталт "буденне життя"
показати весь коментар
05.06.2025 20:16 Відповісти
Чумусь цьому ніхто не здивований. Всі негідники з подадткової поліції перейшли в ДБР.
показати весь коментар
05.06.2025 20:17 Відповісти
Закону про зброю немає...
Постанова не діє на громадянина
показати весь коментар
05.06.2025 20:23 Відповісти
Кожного дня нас інформують про чергові виявлені мільйонні долорові придбання родичів прокурорів, суддів,депутатів та інших чиновників...Совок значно глибше залишився у суспільстві України ніж нас запевняють...на жаль в цьому ми не далеко пішли від "братів"...
показати весь коментар
05.06.2025 20:31 Відповісти
А шо так можно было?!?! 🤡😆🤣😅😂🤪 Сколько волка не корми, а он все в лес смотрит. Какие мы им зарплаты, выделяем, % от украденного, но все равно мусарская сущность внутри сидит.
показати весь коментар
05.06.2025 20:52 Відповісти
Знову Порошенко?
показати весь коментар
05.06.2025 21:02 Відповісти
Вся правова система в Україні пішла на дно !!!
показати весь коментар
05.06.2025 22:08 Відповісти
Іпать,оце покарання! Звільнили з посади. Як це в стилі Ще.
показати весь коментар
05.06.2025 23:14 Відповісти
А може вони ті 150 тисяч та хотіли задонатить на дрони для ЗСУ? А як Ви думаєте?
показати весь коментар
06.06.2025 02:12 Відповісти